ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,391
Najnowszy użytkownik: Wassinjones

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

krystian1988
20.09.2024 19:27:22
Pozdrawiam wszystkich!!!

JazOOn
10.09.2024 20:49:03
Piwo zawiera mało składników odżywczych dlatego trzeba przyswajać większe ilości

Zbigniew@
07.09.2024 21:18:39
No nie jedno, piwo w ciągu godziny to zaledwie tyle, aby się nie odwodnić.

panicze
07.09.2024 14:07:07
Ja nie piję, muszę być jak coś w dyspozycji, najwyżej jedne piwo Pfft

JazOOn
29.08.2024 21:50:18
Piję by paść, padam by wstać, wstaję by pić.........

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Katalog telefonów
kefirek
Jak sama nazwa tematu mówi jest to MOD dla stron o tematyce telefonów komórkowych.
Możliwości
- Tworzenie marek telefonów. ( np. Nokia, Sony Ericsson )
- Do każdej marki można dodać logo z którego tworzy się miniaturka.
- Po utworzeniu marek telefonów można do każdej dodać telefon.
- Do każdego telefonu można dodać po klika fotek (JavaScript: Dynamiczne dodawanie elementów formularza ) do każdej tworzy się miniaturka.
- Wyszukiwarka telefonów
- Możliwości dodawania telefonów przez użytkowników które wymagają akceptacji przez admina
- Galeria fotografii telefonu
- Przy przeglądaniu fotek telefonu po kliknięciu na miniaturkę pojawia się większe zdjęcie w efekcie highslide
- Możliwość oceniania i komentowania telefonów.
- Panele ostatnio dodane telefony, najwyżej oceniane.

To tyle co do możliwości
SCREENY:
www.gc.boo.pl/screny/marki.JPG
www.gc.boo.pl/screny/marki1.JPG
www.gc.boo.pl/screny/marki2.JPG
www.gc.boo.pl/screny/tel.JPG
www.gc.boo.pl/screny/amin.JPG
Sposób instalacji:

Instalacja jak normalny infusion wrzucamy foldery z załącznika o nazwie telefony, telefony_ostanio_dodane_panel, telefony_najwyrzej_oceniane_panel do folderu infusions
I przechodzimy do panel administratora > Zarządzanie stroną > Wtyczki i z rozwijanej lsity wybieramy telefony i klikam instaluj
Do tego włączamy panele w zakładce zrządzanie panelami.

Instrukcja obsługi.

Zarządzanie odbywa się w
Panel administratora > Wtyczki (Infusions) > Telefony >
Dodajemy edytujemy telefony marki przeglądamy nadesłane telefony itp.

Przeglądanie marek oraz wyszukiwanie dla użytkowników odbywa się twojastrona.pl/infusions/telefony/marki.php
Dodawanie telefonów dla użytkowników odbywa się w
twojastrona.pl/infusions/telefony/submit.php
kefirek dodał/a następującą plik:
v7-katalog_telefonow.zip [116.16kB / 505 Pobrane]

Edytowane przez kefirek dnia 30.01.2009 09:22:22
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 29.09.2024 00:42:13
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
VirtualPS
Bardzo fajny pomysł, tylko czy oprócz javy dołączyłbyś też do specyfikacji telefonu symbiana ?? Symbian to tak samo jak java system operacyjny na komórce. Tak jak: windows mobile, mac OS (na iPhone) i Palm OS (na palmtopach).

Wiadomość doklejona:
michasio999 napisał/a:
Bardzo fajny pomysł, tylko czy oprócz javy dołączyłbyś też do specyfikacji telefonu symbiana ?? Symbian to tak samo jak java system operacyjny na komórce. Tak jak: windows mobile, mac OS (na iPhone) i Palm OS (na palmtopach).


Gdy sam próbowałem dodać wyszło nawet nieźle. Dopóki nie zatwierdziłem dodania.
images45.fotosik.pl/102/cf1a4b3af26b6205m.jpg

i pojawił się błąd:
images47.fotosik.pl/102/51ad0f2fd2ab8fabm.jpg
Edytowane przez bartek124 dnia 11.04.2009 20:48:56
 
andreos
Przydało by się jeszcze liczba wyświetleń danego telefonu z panelem świadczyło by to o zainteresowaniu danym telefonem oraz wyświetlanie tych danych - liczba wyświetleń, komentarzy, ocena na podstronie MARKI bo jakoś tam pusto.
 
arturg
Świetny modzik Smile Tylko gdzieś tam jest literówka , która wpadła mi w oko bodajże przy akceptacji telefonu Smile
 
http://www.wedkarze.info
kefirek
michasio999 napisał/a:
Bardzo fajny pomysł, tylko czy oprócz javy dołączyłbyś też do specyfikacji telefonu symbiana ?? Symbian to tak samo jak java system operacyjny na komórce. Tak jak: windows mobile, mac OS (na iPhone) i Palm OS (na palmtopach).


Jak znajdzie się więcej pomysłów na udoskonalanie, dodanie jakiś opcji to dodam w wolnym czasie. Bo dodanie jednej opcji się nie opłaca ( min 4 ). W jednym wierszu w tabeli są cztery informacje wyświetlane o telefonie więc jak doda się tą jedną to będzie głupio wyglądać.

andreos napisał/a:
Przydało by się jeszcze liczba wyświetleń danego telefonu z panelem świadczyło by to o zainteresowaniu danym telefonem oraz wyświetlanie tych danych - liczba wyświetleń, komentarzy, ocena na podstronie MARKI bo jakoś tam pusto.


Na tym pomyślę bo dobry pomysł ;)

Wiadomość doklejona:
W załączniku w poście pierwszym zaktualizowany załącznik dodane info przy przeglądaniu telefonów czyli kiedy dodany ile ocen komentarzy oglądany oraz ocena.
Obrazek:
www.gc.boo.pl/screny/info.JPG

Dla tych którzy zainstalowali już wtyczkę wchodzą w dodatkową stronę i wklejają ten kod
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

i dają podgląd i zamieniają pliki z pierwszego załącznika.

Edytowane przez kefirek dnia 30.01.2009 09:21:37
 
VirtualPS
U mnie wszystko działa jak należy. Wink A zmieniłbyś to pole java na system operacyjny? I tam rozwinęła by się lista do wyboru: Java, Symbian, Windows Mobile, iPhone OS i Palm OS. Ponieważ coraz więcej osób ma telefony pod innym systemem Wink
I dzięki temu nie trzeba by było od razu 4 rzeczy dodawać.
Edytowane przez VirtualPS dnia 30.01.2009 10:34:52
 
andreos
No teraz to fajna sprawa jest wszystko działa ok. Smile nie pomyśl że marudzę, ale do kompletu brakuje tylko - telefony_najczęściej_oglądane_panel.
Jeszcze jedno pytanie w panelu admina w zakładce Zarządzaj markami i Zarządzaj telefonami czy powinny być widoczne miniaturki?
Edytowane przez andreos dnia 30.01.2009 13:47:47
 
edek_101
Modzik super Smile Tylko czy da sie go przerobic tak aby śmigał z EF IV?? Bo mam juz zrobiony szablon pod EF i nie chce znow tracic kasy na zlecenie zrobienia nowego pod Fusiona 7

Ps. Nie wiem czy tak jest tylko u mnie ale jak testowalem na fusionie 7 to jak dodawalem jakies zdjecie to wyskakiwal blad mysql przy probie obejrzenia telefonu
Edytowane przez edek_101 dnia 02.02.2009 15:24:07
 
kefirek
edek_101 napisał/a:
Modzik super Smile Tylko czy da sie go przerobic tak aby śmigał z EF IV?? Bo mam juz zrobiony szablon pod EF i nie chce znow tracic kasy na zlecenie zrobienia nowego pod Fusiona 7



Da się przerobić ale ja tego raczej nie zrobię. Po za tym to jest Support PHP-Fusion a nie eXtreme-Fusion wiec raczej w sprawie przerobienia tego powinieneś pisać na stronie eXtreme-Fusion.

edek_101 napisał/a:
Ps. Nie wiem czy tak jest tylko u mnie ale jak testowalem na fusionie 7 to jak dodawalem jakies zdjecie to wyskakiwal blad mysql przy probie obejrzenia telefonu


Testowałem to na kliku stronach i nie zaważyłem błędów działanie tego modu można zobaczyć na http://www.gc.boo.../marki.php
 
Wooya
No @kefirek bardzo fajny infusionek. Graty Smile
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
razin
Witam

A czy jest możliwość wykorzystania tego Panelu w taki sposób iż by była by tylko jedna marka główna i dalej tylko modele telefonu. Chodzi mi o wejscie na strone marki.php zeby było modele itp i czy można by było wyłączyć ocenianie.
Edytowane przez razin dnia 23.05.2009 20:59:40
 
nowakia
Witam.

Wtyczka jest super ekstra Grin , ale brakuje kilku podstawowych parametrów telefonu np.

Aparat cyfrowy pixele, Aparat cyfrowy zoom, Pamięć wewnętrzna, Sieci, Radio FM, WIFI

Natomiast usunął bym pole: Profile

2 sprawa nie wiem czemu ale nie wyświetlają mi się informacje dodatkowe mimo iż są dodane do telefonu.

Jak byś mógł to zaktualizować to było by super.
 
maxforces
Mod bardzo fajny,ale brakuje do niej nawigacji i był by super.
Tak by można było powrócić do katalogu marek czy telefonów.
 
http://maxforces.com
x-fly
Powiedzcie mi proszę, czy można zrobić tak, aby jeden zarejestrowany użytkownik mógł dodać tylko jedną markę tylko raz?
Edytowane przez hoopak dnia 18.02.2010 15:34:12
 
Meon
Witaj,
mógłbyś może napisać, w których plikach i co należy dodać, aby zrobić nowe funkcje? Mógłbyś opisać np.jeden prosty przykład dodania np. pola aparat.
Byłbym bardzo wdzięczny Smile

Edit: z tego co widzę, to w submit.php, infusion.php, edit_tel.php i dodaj_tel.php wystarczy pododawać kolejne wartości. Jak wgra mi czystego fusiona, to będę próbował pododawać kilka dodatkowych opcji.
Edytowane przez Meon dnia 16.05.2010 22:27:37
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl