ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Professional Download System 1.8.5
Reqest
Ponieważ nie mamy w "pobieralni" tej wersji dla v7 postanowiłem ją opublikować z poprawkami.
O ile pamiętam, kiedyś już poprawiałem plik lokalu dla starszej wersji, bo w nowej wersji zauważyłem moje własne błędy.Grin

W załączniku poprawiony Infusion.
Mod nie powinien sprawiać kłopotu z plikami językowymi i brakującymi opisami funkcji.
Niestety UTF- 8 nie zostało przetestowane, bo nie używam, ale plik stworzyłem i umieściłem.

Bardzo proszę o sugestie, co jeszcze można poprawić.
Bo jeden błąd pozostał Wink , lecz nie ma wpływu na działanie całości.
Reqest dodał/a następującą plik:
pdp_1_8_5.zip [180.08kB / 1034 Pobrane]
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 26.04.2024 04:28:58
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
ELO320
Jakie zmiany weszły w nowej wersji?
Wciśnij pomógł! To nie gryzie!
 
www.imperium-gier.pl
khaman
Zmiany masz w pliku Changelog w załączonej paczce.
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
blaprz
Czy jak zainstaluje nową wersje to pliki które mam juz wstarej strace? Znaczy jak zaktualizuje?
Edytowane przez Chemikpil dnia 13.03.2009 11:16:24
 
ELO320
Nie Smile
Wciśnij pomógł! To nie gryzie!
 
www.imperium-gier.pl
Reqest
Ja miałem strary system PDP pod v 6.0.18.

Wykonałem aktualizację i pomimo ostrzeżeń nie utraciłem plików.

Ze względu na fakt, iż istnieje duże ryzyko utraty danych należy:

Skopiować tabele z bazy danych w MySQL z tej wtyczki (te z przedrostkiem pdp).

Zainstalować wtyczkę infusion oraz nadpisać tabele w MYSQL. Powinno spowodować to przywrócenie stanów kategorii, subkategorii i plików z wtyczki do poprzedniego stanu.

Należy pamiętać o fakcie że przy tej operacji niektóre pliki przestaną być widoczne przy zasysaniu. Wynika to niejednokrotnie ze zmiany sposobu obługi bazy danych i pliczki z "ę" ą" "ż" itp. będą wykazane jako uszkodzony download we wtyczce należy je ręcznie poprawić.

Podczas instalacji nie powinniśmy ruszać zawartości katalogu download z naszymi plikami. Zawsze można się potem pobawić w backup.
Edytowane przez Reqest dnia 13.03.2009 15:12:32
 
ELO320
Nie wiem czemu ale powinien chyba pobierać kategorie, a tego nie robi. Mam w nim ręcznie je dodać? Trochę bez sensu.
Wciśnij pomógł! To nie gryzie!
 
www.imperium-gier.pl
Bikobi
Powiem tyle: jest lepiej niż wersja 1.8.4 (o czym piszę w temacie o niej), znakomicie, podziękować! :) Mod stał się bardziej przyjazny. I skoro mowa tu o błędach, to, nawiązując do tego tematu http://www.php-fu...d_id=23312 do komunikatów o braku tabel doszedł kolejny, z brakiem tabeli, kiedy wejdę w zakładkę Ustawienia:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Błąd z brakiem tabel jest co prawda mało chyba powszechny, ale nie chcę tworzyć kolejnego tematu, toteż tu o nim piszę, aby go zasygnalizować.

//błędy dajemy w znaczniki code - chemix
Edytowane przez Chemikpil dnia 13.03.2009 20:57:43
 
Reqest
Błąd 'Undefine index' pojawia się, kiedy w kodzie jest zmienna odwołująca sie do pliku językowego jako określenie danej funkcji, po prostu trzeba zabaczyć gdzie jej brakuje np.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Nie znam wersji 1.8.4 więc nie powiem w którym "$locale" leży błąd, lecz nie jest on związany (moim zdaniem oczywiście) z brakującą tabelą.
Edytowane przez Reqest dnia 16.03.2009 12:08:45
 
ELO320
Nie wiem gdzie zgłaszać ewentualne udogodnienia do wstawienia dla nowych wersji, napisał bym u autora wtyczki tyle że nie znam niemieckiego, znalazłem kilka które powinno być poprawione dla udogodnienia użytkowania:

1. - Możliwość importu kategorii,,- obecnie tego nie ma i trzeba wprowadzać je ręcznie.
2. - Poprawić import plików,,- pliki które zostały zaimportowane powinny znikać z listy "import" tak by nie wprowadzić je wielokrotnie.
3. - Zmodyfikować dodawanie plików,,- tzn. z podziałem na katalogi, tak aby wszystkie pliki nie wrzucać do jednego i robić z nich mix, tak jak to było prawdopodobnie w tej wtyczce "INF-Master Download Panel" z v6pf.
4. - Można też zmienić aby linki admin’a otwierały się z nawigacją PA bez paneli bocznych, raczej zabieg kosmetyczny, ale to jak komu wygodniej, łatwo to zmienić ręcznie, ale może być już wbudowane w następne wersje.

Na razie znalazłem tyle, może ktoś jeszcze znajdzie jakieś potrzebne funkcje których nie ma a warto je w późniejszych wersjach wypuścić. Można by je za jakiś czas zebrać przetłumaczyć i puścić do autora, aby się zastanowił nad ewentualnymi usprawnieniami, takie jest moje zdanie, czekam na wasze.

Pozdrawiam
Wciśnij pomógł! To nie gryzie!
 
www.imperium-gier.pl
Reqest
No z takimi głębokimi modyfikacjami musisz uderzyć do autora wtyczki. Ewentualnie tylko nasi admini mogą pomóc.
Tekst w nie naszym... proszę bardzo.

Ich weiß nicht, wo man über alle Einrichtungen, um die neue Version:

1. - Möglichkeit zum Import von Kategorie - aus, und ist es nicht erforderlich, geben Sie sie manuell.
2. - Überprüfen Sie Dateien importieren - Dateien, die importiert werden sollten verschwinden aus der Liste der "Einfuhr", so nicht, um sie immer wieder.
3. - Hinzufügen von Dateien zu verändern, zu, - dh, die sich in Ordnern, so dass alle Dateien sind nicht bereit, einer von ihnen und machen eine Mischung, wie es war, die Stecker der "Download INF-Master-Panel mit v6pf.
4. - Sie können auch die Admin-Links zu öffnen, um die Navigation durch das PA ohne Seitenwände, eine Beauty-Behandlung, aber es ist besser, mit wem es ist einfach zu ändern, manuell, aber es kann schon sein, die in späteren Versionen.

Für heute habe ich festgestellt, so können Sie noch einige Funktionen, die es nicht lohnt sich in einem späteren Release-Versionen. Sie könnte einige Zeit in Anspruch nehmen zu sammeln und zu übersetzen Vorfeld an den Autor zu zastanowił über mögliche Verbesserungen, wie ist meine Meinung, ich freue mich auf Sie.

Edytowane przez hoopak dnia 17.03.2009 14:11:59
 
Liberat0r
Ty to wrzuciłeś do jakiegoś translatora chyba, nie patrząc co tłumaczysz... Ostatnia linijka jest najlepsza:

Autor zu zastanowił über mögliche Verbesserungen


Jeśli chodzi o propozycje ELO320 to są bardzo przydatne. Byłoby naprawdę miło, gdyby zostały wprowadzone.
 
adam-as
Ja ma następującą prośbę. Gdzie ustawić parametr dla obrazków? Chodzi o to że jak wstawię za pomocą IMG obrazek w "streszczeniu" oraz "pełnym opisie" tekst wyrównuje mi się do dolnej krawędzi obrazka a nie do górnej. Jak zrobić żeby wyrównywał się do górnej krawędzi?

Szukam już tego z 2 tygodnie i nie mogę sobie poradzić gdzie znaleźć ten plik. Bardzo proszę o pomoc.
Od razu mówię że nie robi się tego w pliku skina.

Pomóżcie.
Bronimy pracy dyplomowejLinki łamiące Regulamin usunięte przez administratora
 
http://www.pcmedio.pl
VirtualPS
Witam, moje pytanie brzmi: Czy da się podłączyć pod tą wtyczkę Latest_download_panel?? Wink
 
Pieka
Ta wtyczka ma w standardzie ten panel. Wystarczylo zajrzec do paczki.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
VirtualPS
Racja, nie zauważyłem niestety. A jest możliwość by zamiast pięciu pozycji wyświetlało z 10?
 
Pieka
A to tak ciezko zajrzec do ustawien tego downloadu? Przeciez wszystko masz tam ladnie opisane. Nie dobijaj...
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
janekdg
Bikobi napisał/a:
Powiem tyle: jest lepiej niż wersja 1.8.4 (o czym piszę w temacie o niej), znakomicie, podziękować! :) Mod stał się bardziej przyjazny. I skoro mowa tu o błędach, to, nawiązując do tego tematu http://www.php-fu...d_id=23312 do komunikatów o braku tabel doszedł kolejny, z brakiem tabeli, kiedy wejdę w zakładkę Ustawienia:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Błąd z brakiem tabel jest co prawda mało chyba powszechny, ale nie chcę tworzyć kolejnego tematu, toteż tu o nim piszę, aby go zasygnalizować.

//błędy dajemy w znaczniki code - chemix



Znalazlem naprawe tego bledu :)

Blad ten wystepuje kiedy przechodzimy z wersji 1.8.4 na 1.8.5 i nie zrobimu w PA=> zarzadzenie strona => wtyczki.

Aktualizacji instalacji pdp !

Po aktualizacji wszystko dziala jak trzeba poniewaz nie tylko musimy zaktualizowac pliki na serwerze jak to tam gdzies pisalo ale także uaktualnic wpis w bazie danych.
Edytowane przez Chemikpil dnia 18.08.2009 15:09:23
 
korekt advet
Witajcie ! Ja mam taki problem. Przy Drugim kroku dodawania plików pojawia się taki błąd
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez korekt advet dnia 20.08.2009 16:00:05
PHP-Fusion v6 to już historia PHP-Fusion v8 to tajemnica, ale PHP-Fusion v7 to dar losu Smile
www.fineasz-i-fer... - Zapraszam Smile
 
www.fineasz-i-ferb.345.pl
Pieka
W pliku jezykowym brakuje ponizszej linii:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl