ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Soul CSS Navigation Panel
Spaik
Z racji że menu które dotychczasowo używałem z dniem wgrania aktualizacji v7.01 przestało działać, dodaję nowe w pełni działające pod najnowszą wersją. Menu jest praktycznie identyczne jak Accordion Navigation Panel i działa na zasadzie zwijania i rozwijania podkategorii.

Instalacja jest bardzo prosta. Wgrywamy zawartość paczki do folderu infusion. Następnie wchodzimy w panel admina -> zarządzanie stroną -> panele i z edytujemy panel menu i z listy wybieramy nasze nowe menu rozwijane (soul_css_navigation_panel).

Mam nadzieje że komuś się przyda.
Spaik dodał/a następującą plik:
soul_css_navigation_panel.rar [10.24kB / 754 Pobrane]
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 30.04.2024 07:30:59
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Petro91
Witam.
Można jakieś wskazówki jak to skonfigurować żeby to działało. Zainstalowałem to ale coś mi się ten panel nie rozwija.
 
krokiet19
Ja mam ciągle rozwinięty ten panel i nie mogę zwinąc.
 
nmpministranci
Przepraszam, że odkopuję temat. Ja także mam całą nawigację rozwiniętą. Koledzy i koleżanki proszę pomóżcie. Frown
Born to be Wild.Cool

niepale4.jpg
 
hoopak
W pliku soul_css_navigation_panel.php, w okolicy linijki 54, należy zmienić kod:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Jak widać, zmieniłem id elementu <ul>, który zawiera menu. Pamiętajcie, że po tym zabiegu, chociaż menu będzie działać, to może wyglądać inaczej niż powinno - pobawcie się ze stylami, myślę, że najłatwiej będzie zrobić coś takiego:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

podmienić na
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
www.hoopak.pl
nmpministranci
@hoopak niestety nie pomogło Frown. Nawigacja jest cały czas rozwinięta i nie reaguje na "kliknięcia".
Born to be Wild.Cool

niepale4.jpg
 
hoopak
Daj adres strony.
 
www.hoopak.pl
nmpministranci
@hoopak witrynę postawiłem jak dotychczas u mnie na komputerze (lokalnie).
Edytowane przez nmpministranci dnia 04.08.2011 22:16:55
Born to be Wild.Cool

niepale4.jpg
 
hoopak
Na jakiej skórce robisz?
Oczywiście włączyłeś panel i w nim nie działa rozwijanie? (Wolę się upewnić.)
W kategoriach dajesz jako link '---'?
 
www.hoopak.pl
nmpministranci
Oczywiście kategorie są tworzone jak mówisz. Panel jest włączony, a lista jest cały czas rozwinięta i nie reaguje na nic. Skórkę mam silnie przez siebie zmodyfikowaną i robioną pod siebie. Problem wyniknął z tego, że po aktualizacji na v7.02 accordion navigation panel przestał działać. Podmieniłem więc w panelach na soul navigation panel. I właśnie wtedy powstał problem, który naprawdę śni mi się po nocach. I tak więc stoi stara witryna normalnie na serwerze, a ja walczę z problemem na lokalu. Dodatkowo powiem, że gdy przełączę skórkę na standardową(wszystkie dodatkowe efekty np. ajax są wtedy nieaktywne) problem dalej ma miejsce. Nie jest to więc chyba błąd wynikający ze skórki. Proszę o pomoc. Pozdrawiam i dziękuję. Frown
Edytowane przez nmpministranci dnia 04.08.2011 22:45:58
Born to be Wild.Cool

niepale4.jpg
 
hoopak
Ciężko mi pomóc, jeśli nie będę miał strony dostępnej online. Szklana kula się stłukła, a wróżka niestety jest niedysponowana. Wink
 
www.hoopak.pl
nmpministranci
@hoopak to ja postaram się zaktualizować stronę powtórnie do v7.02. Wtedy problem zaistnieje ponownie, a ja będę mógł podać adres, a co za tym idzie przedstawić problem.
Born to be Wild.Cool

niepale4.jpg
 
dworak1991
Mam to samo. Na v7.02 jest ten problem, nie wiem dlaczego.
Edytowane przez Pieka dnia 18.08.2011 18:17:57
 
bryn1u
Jest możliwość używania takiego panelu bez obsługi banner przez theme. Niestety wybrałem takie theme i po dodania takiego panelu dostaje biały pasek. Następnie inne wtyczki typu deluxe_dropmenu też nie działają. Wszystkie te błędy znikają po zmianie stylu.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl