ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Dodanie do profilu odtwarzacza mp3 z możliwością edytowania zawartości przez usera
Amson
Witam. Od razu powiem, że szukałem takiej modyfikacji i nic nie znalazłem. Mianowicie, chodzi mi o coś takiego, żeby w profilach znajdował się odtwarzacz mp3 i żeby każdy user mógł zarządzać jego zawartością. Jest może coś takiego ? Z góry dziękuję za pomoc.


PW od moderatora:
  1. Zmiana nazwy tematu - chemix 04.07 - 15:08
  2. Przeniesienie tematu - Pieka 04.07 - 18:50

Edytowane przez Amson dnia 04.07.2009 23:04:38
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 26.04.2024 06:07:25
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
zezol
A proszę bardzo Smile. Zrobiłem pole profilu "Odtwarzacz MP3" - patrz: załącznik.
Kopiujesz zawartość folderu php-files na serwer do katalogu głównego strony.
Wchodzisz w: Panel administracyjny -> Zarządzanie użytkownikami -> Pola profilu. Tam włączasz to pole i użytkownicy będą mogli uzupełnić swój profil o to pole Smile.
Pozdro
zezol dodał/a następującą plik:
user_field-odtwarzacz.zip [3.7kB / 613 Pobrane]

 
Bochen
Tu chodziło by każdy w profilu miał coś ala MusicBox'a z możliwością wrzucania własnych utworów jeśli dobrze zrozumiałem. Wink
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
 
www.webstudio.sdgp.pl
Amson
Dzięki Ci, zezol ale nie jest to do końca to o co mi chodziło... Ale jak już jesteśmy na tym to wymyśliłem coś takiego:
Pole "Odtwarzacz MP3" znajduje się w "Dodatkowe informacje". Chciałbym zmienić nazwę z "Dodatkowe informację" na "Najnowsze tracki". I żeby zamiast "Odtwarzacz MP3" było "1", "2" itd. tyle, że każdy user mógłby zarządzać ilością tych pól. Chciałbym też, aby to by było tak, że ktoś wrzuca link do utworu mp3 (Na stronie zrobię upload mp3) i w profilu będzie się tylko wyświetlało "Klik" (bądź inny tekst) i jak ktoś w to wchodzi to pojawia się pop-up i od razu leci kawałek. Dużo roboty przy czymś takim ? A jak by się nie dało to dobrze by było wsadzić zwykły MusicBox (aby był w każdym profilu) z możliwością zarządzania Pfft Wiem, że dużo wymagam ale może pomógł by ktoś ? Z góry dzięki.
 
zezol
Tak, masz rację - za dużo wymagasz. Taka wtyczka to kupa roboty. I jeśli już, to sposób z MusicBoxem byłby łatwiejszy do wykonania.
 
Amson
Tak myślałem. A mógłbyś może coś podpowiedzieć z tym musiboxem ? Bo ja w php to laik jestem.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl