ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Galeria uzytkownika
zszywak
Pieka, masz przeciez stronę opartą o fusion 5.00 - a ten mod, który instalowałes był pewnie do wersji 5.01, sprawdź i w razie czego wal do wwwolda - moze pomoże Tobie przy przystosowaniu go do wersji 5.00.
 
http://z-themes.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 29.04.2024 02:09:39
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Pisalem mu, ze mam 5.0 .
Zaraz tam pedze!
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Pieka
No i mina Sad
Moze sie ktos zlituje nad nami, biednymi zuczkami? Smile
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Pieka
Niestety do tej pory nie ma leku na galerie dla usera.. Sad
Szkoda.. Jednak pojawily sie dwa inne problemy.
Pierwszy, to ten ktory juz sygnalizowalem, a mianowicie wielokrotnosc numeru fotki w galerii Zobacz!, oraz, co wyszlo dopiero teraz i jest zwiazane konkretnie z druga galeria autorstwa Zszywaka, dodawanie komentarza z jednej galerii do fotki o tym samym numerze w drugiej galerii.

Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Pieka
Pojawil sie kolejny problem dublowania, a mianowicie komentarz do zdjecia w jednej galerii jest przez skrypt automatycznie wyswietlany w drugiej galerii pod zdjeciem o tym samym numerze?!
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
JazOOn
dokładnie u mnie jest ten sam problem mimo że z bazą wszystko ok, po prostu dziś włączyłem foto albumy w panelu admina i patrze a tu "deżawu" w sortowaniu
 
Pieka
Wyglada na to, ze jestesmy osamotnieni z tym problemem...
Czyzby nikt niczego nie umieszczal w galerii? Wychodzi na to, ze jak jest wiecej zdjec to tak sie dzieje, bo przy malej ilosci (ogolem) jest OK.
Ewidentny blad CMS'a?!

@Shaolin:
Droga Pani w zadnym stopniu nie nabijam sobie postow!!
To ile ich mam na koncie, zawsze mialem i mam nadal w "glebokim powazaniu"!
Moim celem jest uzyskanie odpowiedzi.
Niestety z tego co zostalo napisane jasno wynika, ze nikt nie ma o tym bladego pojecia, trudno.
Fusion v.6? Nie, dziekuje juz teraz mam problem z przejsciem na 5.01.. Mimo postepowania zgodnie z instrukcja po przejsciu na 5.01 nie bylem w stanie siebie, ani nikogo innego zalogowac.


Jeśli nie odpowiada Wam galeria z PHP-Fusion to zainstalujcie oddzielną galerię


To ma być odpowiedz na moje pytania, czy też jak kto woli zgłoszenie problemu?
Daruj sobie...

Edytowane przez Pieka dnia 03.05.2005 22:54:30
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Shaolin
@Pieka - nie nabijaj postów, edycja jest po to, żeby jej używać... <_<

Jeśli nie odpowiada Wam galeria z PHP-Fusion to zainstalujcie oddzielną galerię, chociaż nie wiem, czy to ma sens ponieważ do końca maja powinien się ukazać PHP-Fusion v.6, więc może ten błąd zostanie usunięty :].
working
 
zszywak
Shaolin, to nie jest tak jak myslisz - to nie błąd w fusionie, tylko błąd w moim modzie: Dodatkowa Galeria.

Tak jak Pieka i jazOOn napisaliście: dodawane sa podwójnie komentarze, i to nie tam, gdzie trzeba, sprawdzam teraz co jest grane. W razie czego - podam rozwiązanie tu na forum i trzeba będzie podmienić dodatkową galerię w Laboratorium.

A co do galerii dla userów: ściągnąłem sobie z Beta-Fusion mod Photogallery Alpha, działa on tylko częściowo, ale jjeśli dojdę z nim do ładu, to w tej galerii userzy będą mogli sami wrzucać fotki do galerii, a galerie są chronione hasłami, mozna też zastosować znak wodny na fotkach. Ale to nie jest prosta sprawa uporać się z tym modem, nikt jeszce do konca się z nim nie uporał. A jeśli tak - to niech da znać, żeby inni użytkownicy skorzystali z dobrodziejstw tej fotogalerii.

 
http://z-themes.pl
Pieka
A co do galerii dla userów: ściągnąłem sobie z Beta-Fusion mod Photogallery Alpha, działa on tylko częściowo


Co masz na mysli piszac, ze dziala tylko czesciowo?
Od razu chcialem Ci podziekowac za zainteresowanie tym tematem Smile
Zdaje sie, ze inni "majacy pojecie" o tym CMS'ie maja to... Hmm.
Dziekuje.

P.S. Znowu nabijam, tak? Pfft
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
jajaja
zszywak napisał(a):
ładu, to w tej galerii userzy będą mogli sami wrzucać fotki do galerii, a galerie są chronione hasłami, mozna też zastosować znak wodny na fotkach. Ale to nie jest prosta sprawa uporać się z tym modem, nikt jeszce do konca się z nim nie uporał. A jeśli tak - to niech da znać, żeby inni użytkownicy skorzystali z dobrodziejstw tej fotogalerii.

Tylko po kiego takie cuda wianki. Ja nie znam sie na PHP, ale czytam kod i metoda prób i błedów sprawdzam co można a czego nie można z galerią.
A moja idea jest o tysiąckroć prostsza. Tylko trzeba kogos kto przejrzy obecny kod. A sprawa wyglada tak.
Obecnie tylo admin może dodawać albumy i zdjęcia. Został napisany mod z możliwościa dodawania gdjęc do istniejącej galerii (jest to przeróbka pliku dla admina tylko skonfigurowana na Usera). I czy tak samo nie można przorobić dodawania albumów przez usera. Admin ma pełna kontrolę nad galeriami, a User nr adam jak utworzy galerie Adam to tylko tą może edytować.
Chyba idea jest prosta. Sprawdzanie usera i pokazywanie mu d edycji tylko jego galerii. To uniemożliwi edycji galerii innych ludzi.
Może te moje wypociny pomoga komuś w sprawdzeniu kodu, lub nakieruja mnie jak mam to zrobić zeby zadziałalo.
Pozdrzwiam
 
Pieka
Został napisany mod z możliwościa dodawania gdjęc do istniejącej galerii (jest to przeróbka pliku dla admina tylko skonfigurowana na Usera).


Tak, zgadza sie, ale to jest dla wersji 5.01, a nie tej, o ktorej mowimy, czyli 5.00.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
zszywak
jajaja napisał:
Tylko po kiego takie cuda wianki


są userzy, którzy potrzebują własnie takich cudów wianków, dlatego nad tym trochę przysiadłem. Wiem o tym modzie, o którym napisałeś, znalazłem go na forum www.php-fusion.co... mam go i testuję, na jego podstawie robię mozliwość dodawania fotek przez userów do wersji 5.00.

Ale poza tym - tak czy siak, chccę dojść do ładu z fotogalerią alfa, jest pomysłowa, praktyczna i ma spore mozliwości. Ale oczywiście nie każdemu jest potrzebna, natomiast sądzę, że na pewno znajdzie się pare osób które chciałyby mieć takie cudo.

 
http://z-themes.pl
Pieka
natomiast sądzę, że na pewno znajdzie się pare osób które chciałyby mieć takie cudo.


Nie sadze, ze bedzie to "pare" osob (tylko cale rzesze!), ale ok Smile
Jest jeszcze pewnie za wczesnie, by o tym mowic, ale mam nadzieje, ze to, co zrobisz nie bedzie sie wiazalo z calkowita zmiana galerii, bo przy tej ilosci fotek, ktora jest u mnie, to... Uff, az boje sie myslec Grin
Tym bardziej, ze do tej pory bedzie ich sporo wiecej... Smile
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Pieka
Fanfary!!
Czekamy Zszywak...
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
zszywak
Na forum www.php-fusion.co.uk - http://www.php-fu...4337#28695 znalazłem taki modzik, który pozwala dodawać fotki userom. Działa z wersją fusiona 5.00 i 5.01 - bez zarzutu, mozna to sprawdzić na stronie Pieki. Poniżej - w załączniku jest plik: uploadphoto.php - trzeba go umieścić w głównym katalogu strony, a plik: admin_photos.php - należy umieścić do: fusion_languages/Polish/admin/

Jeśli ktoś posiada dodatkową galerię (mod) - photogallery2, to także dołączam plik dający userom możliwość dodawania własnych fotek - jest to plik: uploadphoto2.php i należy go wysłać do głównego katalogu swojej strony.

Żeby link do dodawania fotek dla userów pojawił sie w menu, należy: wejść w Panel Admina i na Menu Strony. W ścieżce wpisać: uploadphoto.php lub uploadphoto2.php, jako nazwę - np: Dodaj fotkę, ustawić dostęp dla userów i gotowe. Jeśli nie ustawicie dostepu dla userów to oczywiscie nic takiego się nie stanie.

To byłoby na tyle, jeśli chodzi o możliwość dodawania fotek przez userów.
zszywak dodał/a następującą plik:
uploadphoto[93].zip [3.71kB / 434 Pobrane]

Edytowane przez zszywak dnia 05.05.2005 02:36:57
 
http://z-themes.pl
zszywak
aha, i bym zapomniał: poniżej uploadphoto2.php dla osób korzystających z dodakowej galerii

zszywak dodał/a następującą plik:
uploadphoto2[94].zip [3.04kB / 426 Pobrane]
 
http://z-themes.pl
Stora
Może nie dokładnie w tym temacie ale nie moge wybrać gdzie to napisać:D
Pytanie mam takie zainstalowałem tą dodatkową galerie działa dodają fotki z tym nie problem mam panel z losową fotką i teraz pytanie jak to napisać żeby wyswietlał fotki z drugiej galerii? Pierwsza wyłączylem wogóle

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


jak to zmodyfikować? moze jakaś podpowiedz;)
zainstalowalem taka galerię
INF_alternative_photogallery
Wersja 1.0(beta)
 
http://dolinamuminkow.dorota.duu.pl/news.php
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl