ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Instalacja
 Drukuj temat
WIELKI PROBLEM POMOCY!!!
Arman29
ZArejestrowałem sie na serwie za.pl wrzuciłem pliki i nie moge zainstalować.Wyskakuje coś takiego:
fusion_public/attachments Fail
fusion_public/avatars Fail
fusion_images Fail
fusion_pages Fail
File Permission Test
fusion_config.php Fail
i niewiem co zrobic zeby bylo pass a dalej jak bedzie oki to niewiem jaką wpisać bazę danych oraz nazwę użytkownika, prosze o pomoc ponieważ jestem zielony w tych sprawach.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.05.2024 17:17:09
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
SebaZ
zmień CHMODY
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Arman29
a jak to sie zmienia, jak juz pisałem jestem zielony
 
BlackDog
łaczysz się ze swoim serwerem ftp przez np.Total Commandera, zaznaczaz sobie odpowiedni katalog, którem chcesz zmienić atrybuty, klikasz menu Plik i pierwsza pozycja to włąśnie zmien atrybuty, klikasz na nią, iw okienku, które się pojawia wpisujesz odpowiednie uprawnieina, np 777, klikasz ok i zrobione Smile
 
Arman29
zrobilem wszystko co trzeba, jest pass wszystko ale po zainstalowaniu jakis bład wyskakuje.Warning: mysql_connect(): Access denied for user: 'programz@localhost' (Using password: YES) in /home2/pr/programz/install.php on line 225
Database Table Creation
PHP-Fusion was unable to connect to your database server. Please ensure the database settings are correct and restart the installation.
taki błąd wyskakuje.

Chciałbym sie spytać czy da sie wogóle zainstalować php fusion na www.za.pl??? tu pisze ze php tylko safe mode. co robić??Sad
 
badyl
moze coś źle powpisywałeś w instalacji dane dotyczące bazy najprawdopodobniej to będzie to lu też może akurat jest coś z bazą i nie może się do nie podłączyć
 
www.badyl.pl
Wooya
Arman29 napisał(a):
zrobilem wszystko co trzeba, jest pass wszystko ale po zainstalowaniu jakis bład wyskakuje.Warning: mysql_connect(): Access denied for user: 'programz@localhost' (Using password: YES) in /home2/pr/programz/install.php on line 225
Database Table Creation
PHP-Fusion was unable to connect to your database server. Please ensure the database settings are correct and restart the installation.
taki błąd wyskakuje.

Chciałbym sie spytać czy da sie wogóle zainstalować php fusion na www.za.pl??? tu pisze ze php tylko safe mode. co robić??Sad


Masz darmowe konto? To sie dowiedz od admina strony, czy udostepniaja baze mysql dla darmowych kont. Jesli ne, php fusion nie pojdzie...
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl