ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
dodawanie panela i blad jakis
P3Z
kiedy chce dodac nowy panel i daje podglad wywala taki blad

Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /data/members/free/tripod/uk/p/3/z/p3z/htdocs/fusion_admin/panel_editor.php(112) : eval()'d code on line 1

Parse error: parse error in /data/members/free/tripod/uk/p/3/z/p3z/htdocs/fusion_admin/panel_editor.php(112) : eval()'d code on line 13

to jest na przykladzie top 5 download na innych jest to samo
panel_editor.php ten plik uploudowalem z oryginalnego fusiona i dalej to samo dlaczego Angry
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 14.05.2024 12:52:31
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
SebaZ
a czytac potrafisz??
Dlaczego wy wszyscy jak wam wywali błąd to nie czytacie go tylko od razu z płaczem że coś zje....iście.

Wyraźnie jest napisane że gdzieś za dużo jest \
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
P3Z
heh nie denerwuj sie jak bym wiedzial gdzie to bym sobie pousowal tam gdzie jest za doozo ale nie wiem ktore mozna a ktore nie
p.s. jak pousowalem wszystkie to dalej ten sam blad!
Edytowane przez P3Z dnia 27.03.2005 20:55:28
 
Shaolin
Tripod Lycos ma to do siebie, że czasami jest problem z ukośnikami...
Użyj http://www.cms-it...search.php zwanego też jako szukaj Wink, a powinieneś znaleźć rozwiązanie problemu Smile.

//SebaZ - nie tak ostro... Wink
working
 
SebaZ


//Shaolin trzeba ostro bo inaczej się juz nie da
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Shaolin
//SebaZ - da się, wystarczy odrobina dobrej woli Wink.
working
 
darkol
Shaolin napisał(a):
//SebaZ - da się, wystarczy odrobina dobrej woli Wink.


W zupełności popieram ! SebaZ dobry i równy gościu jest, ale też trochę nerwowy, heh Pfft. Ale nie wszyscy są równie domyśli lub też... tutaj na miejscu bardziej pasuje określenie... bardziej dociekliwi (np. ja sam wpierw staram dociec o co w tym wszystkim chodzi i próbuję dość sedna problemu Pfft, takie życie jest a je znam bo już dość w nim czasu spędziłem heh Wink). Więc z byle problemem walą tutaj jak ćmy do ognia. I jeśli to jest i ma być oficjalny suport... to niestety trzeba się z takimi sytuacjami liczyć, a to wiąże się ze stalową wręcz cierpliwością i umiarem. Bowiem ludzie różni są... jeden kuma... drugi zaś nie...
Imperium Osmańskie - Historia i Dzieje Imperium Tureckiego.

www.osman.livenet.pl
 
www.osman.livenet.pl
SebaZ
może macie i rację, ale nie chodzi mi o ludzi którzy nie znają np. php. Chodzi mi o ludzi którzy najwyraźniej nie potrafią czytać lub wolą nie czytać bo uważają że ktoś odwali robotę za nich.
Jak napisałem: widząc komunikat o błędzie nie czytając go tylko walą i piszą z płaczem i żalami że coś popsuli i im nie działa.
To że popsuli to jest tylko i wyłącznie ich wina. A żeby naprawić najczęściej wystarczy przeczytać sobie ten error i poprawić to co go powoduje.
My możemy pomóc w skrajnych przypadkach.
Ale darujcie mi, ale tematy typu: "pomocy!!!!......" nie ułatwiają nam tego (@Shaolin sama przyznaj). Widząc taki post odrazu mnie skręca. Skąd my mamy niby wiedzieć co to jest za problem skoro temat tak wygląda??
Temat słuzy do tego aby krótko i zwięźle przekazać istotę problemu.

Według mnie powinien być wreszcie napisany jakiś regulamin, który wreszcie regulowałby sprawy forum. Uważam to za sprawe pilną i bardzo potrzebną.

Jednym z kluczowych punktów byłoby zakazanie uzywania w tematach zwrotów typu: pomocyyyyyyy, pomocy...., pomocy!!!!, pilne, bardzo pilne, problem, dyży problem, big problem itp.... Tematy je zawierające byłyby kasowane bez względu na treść.
Forum stałoby się bardziej czytelne z konkretnymi tematami i problemami. Zwłaszcza że na zdecydowaną większość problemów i kłopotów można juz znaleźć odpowiedzi.
Zapobiegłoby to powielaniu się pytań, a tym samym ułatwiłoby szukanie podanego już przez kogoś rozwiązania.

Kolejnym krokiem powinno być stworzenie obszernego działu FAQ, nawet na zasadzie WIKIPEDII (userzy sami podsyłają pytania i od razu rozwiązania, a admin je tylko zatwierdza i publikuje).

Teraz uważam ze prirytetowym zadaniem jest napisanie regulaminu. Tak więc admini do dzieła.
Liczę na was!!!!
bo ja nie mam mozliwości tego zrobienia, choć oferowałem Aroxowi pomoc to nawet nie odpowiedział



Pozdrawiam
- SebaZ



P.S. Liczę na sensowne odpowiedzi
Edytowane przez SebaZ dnia 27.03.2005 22:46:52
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Shaolin
Tak, tutaj muszę sie zgodzić - to jest duży problem, tylko że jako oficjalny support nie możemy odmówić pomocy nawet komuś, kto zakłada temat, jakich było juz mnóstwo Frown.
Prawda jest taka, że na 3/4 tematów na tym forum możnaby odpowiedzieć "Szukaj" - teoretycznie ktoś kto założył temat i dostał taką odpowiedź, powinien na drugi raz poszukać przed założeniem nowego tematu - tylko że zwykle tak nie jest i nawet po przeniesieniu tematu do kosza, za chwilę pojawia się nowy, nierzadko tego samego autorstwa, również bezsensowny... Frown
Pomysł, żeby napisać jakiś regulamin, pojawił się już trochę czasu temu - jak na razie jedynym krokiem do jego wykonania było założenie działu "Kosz", do którego przenoszę tematy, które były poruszane już naprawdę wiele razy.
Tylko że nie zawsze wiadomo, kiedy temat nadaje się do kosza - głównie dlatego, że niektórzy userzy wprost lubują się w dopisywaniu się do cudzych tematów i tak, po rozwiązaniu jakiegoś nowego problemu, w tym samym wątku pojawia się post "no to powieccie mi co znaczy ten błond, bo mi cos takiego wyksoczylo i nie wiem co mam zrobić pomocy!!!!!!!!!!!!!" - jeśli nikt nie odpowie do czasu, kiedy taki post zostanie zauważony przez któregoś z moderów/adminów, to post zostanie skasowany i po problemie, jednak jeśli odpowie kilka osób, to nie ma sensu kasować wszystkich postów i nie wiadomo, co zrobić Wink. Przyznaję, że to dość denerwujące... Frown

@SebaZ: inną kwestią jest to, że nawet, jeśli ktoś bardzo Cię zdenerwuje, nie powinieneś reagować tak gwałtownie, jak w tym i kilku innych, podobnych tematach Wink.

Rozpisałam się Grin. Dla tych, którym nie chciało się czytać całości Wink - regulamin jak najbardziej tak Smile.
working
 
SebaZ
nie możemy odmówić pomocy nawet komuś, kto zakłada temat, jakich było juz mnóstwo

mnie chodzi głównie o tematy nic nie mówiące typu "pomocyyyyyy!!!!....." itp... one powinny byc od razu kasowane.
A wiem co mówię: jestem modem na forum liczącym ok 7000 userów gdzie dziennie jest pisane 150-200 postów i doświadczenie mnie już tego nauczyło. Uwierz mi WinkWink

a co do powtarzających się postów: potrzebne jest i to tworzone przez samych userów, bo oni sami wiedzą najlepiej jakie są kłopoty i z czym problemy
Edytowane przez SebaZ dnia 27.03.2005 23:16:07
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Arox
Seba, w 100 % masz rację. Sam czasami denerwuje się czytając niektóre tematy w sprawach które nawet 20-krotnie przewijały się przez Forum, gdzie wystarczy skorzystać tylko z opcji SZUKAJ.
Ale niektórzy ludzie chcą mieć wszystko podane na tacy, bez wysiłku...
Tacy ludzie często nawet nie wykorzystają wiedzy tej do konca, bo potem pojawia sie nowy problem i nowy post ląduje na Forum.
Jak wpomiał darkol, prowadząc oficjalny support nie ominiemy tego.

Ale jak piszesz Seba można by to lekko ulepszyć.
Regulamin byłby dobrą rzeczą, twoj post jest już jakby jego początkiem Shock.
Może w ten sposób rozłądowało by się napięcie emocjonalne, które często towarzyszy Twoim wypowiedziom. Jak pisałem rozumiem Twoje zirytowanie wobec żółtodziobów, ale nie chciałbym zniechęcać nowych Userów do porzucenia php-fusion.

Uwierz mi , ale nie przypominam sobie maila od Ciebie na priv, w sprawie regulaminu, dlatego też nie odpisałem Tobie. Bylbym zaszczycony gdybys wyraził chęć opracowania takiego regulaminu na potrzeby supportu. Ewentualnie udzielił kilku rad, co Twoim zdaniem powinien zawierać, oprócz rzeczy wymienionych wyżej.

Obszernego dział FAQ chcemy stworzyć od dawna, zszywak opracował już infostrony, ale napotkaliśmy kilka kłopotów natury technicznej związanymi z ich publikacją. Próbuję to rozwiązać i w tedy ruszyłoby to pełną parą.

To tyle co do tego wątku....
Jestem poza zasięgiem ...
 
http://www.php-fusion.pl
Shaolin
Ba, to już wyższa szkoła jazdy - nauczyć userów wyrażać się precyzyjnie i na temat Wink. Jeśli ktoś nie wie, jak nazwać swój temat to nazywa go właśnie tak - chociaż spotkałam sie też z fajniejszym nazewnictwem tematów czyli "nie wiem, jak nazwac temat to go nazwę swoją ksywą" Grin.

Podczas pisania regulaminu można dodać tam punkt "tematy o nieprecyzyjnym i nieokreślającym charakteru problemu temacie będą natychmiast kasowane"... :>
I zostaje następny problem pod tytułem jak-zmusić-użytkowników-do-czytania-regulaminu Wink. No ale to już mozna rozstrzygnąć kasując tematy albo wysyłając maile z pogróżkami WinkWinkWink.
working
 
darkol
Oboje macie rację w 100 % !!!

Regulamin przydałby się to fakt... tylko jak znając życie, powiedźcie mi kto je tak naprawdę czyta? może z jakiś 1%? reszta to totalnie zlewa i tyle... nie ma na takie... przepraszam za okreslenie... pierdoły czasu, baaa... powiem wiecej wiekszość nie zawraca sobie nawet głowy opcją SZUKAJ, bo też nie ma na to czasu, a z drugiej strony nie ma bladego pojęcia jak ma CZEGOŚ SZUKAĆ.

No... ale niestety takie jest życie i są różni ludkowie, którzy żyją wśród nas, jedni są tacy co po uzyskaniu wskazówki sami dochodzą sedna sprawy a inni no coż... sami wiecie...

Co do tytułow tematów to też się zgodzę, bo takie jak: Pomocy, Mam problem lub podone rzeczywiście nic nie mówią i sam nieraz mam ochotę je omijać, ale mając już jakieś doświadczenie w tej materii wchodzę w taki wątek... bo a nóż okaże się, że jest coś w nim interesującego. heh. Co prawda to kosztuje, bowiem tracę na to mój własny i drogocenny czas...

Pozdro....


No... ale się ten wątek stał popularny, nim to napisałem i zatwierdziłem dyskusja była w pełnym toku hehe
Edytowane przez darkol dnia 27.03.2005 23:34:27
Imperium Osmańskie - Historia i Dzieje Imperium Tureckiego.

www.osman.livenet.pl
 
www.osman.livenet.pl
Arox
Shaolin - także masz rację, ale musimy jakoś utrzymać porządek na Forum. Tak jap pisałąś wyżej Kosz był dobry na początek, ale Userów przybywa ostatnio w mocnym tempie i często są to goście nie mający żadnego doświadczenia.
Jeśli Seba wyrazi chęć współpracy przy regulaminie, to skorzystajmy z jego doświadczenia, każda rzecz która usprawnia działanie potalu jest u nas doceniana.
Jestem poza zasięgiem ...
 
http://www.php-fusion.pl
SebaZ
Może w ten sposób rozłądowało by się napięcie emocjonalne, które często towarzyszy Twoim wypowiedziom.

towarzyszy czasami, ale nie zawsze WinkWink poprostu irytujące jest kolejne forum na którym dużo piszę i ludzie raczej we mnie również pokładają nadzieję na pomoc przeradza się w śmietnik. Ciężko to stwierdzić, ale jako "stary wyjadacz" (ktoś to fajnie kiedyś ujął CoolCool) stwierdzam to i ostrzegam za wczasu aby naprawdę nie stało śmietnikiem którego nie da się już oczyścić.
Może to i ostre słowa, ale jakże prawdziwe
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Arox
darkol - dlatego regulamin powinien być krótki i przejrzysty.
Nikt dziś nie czyta obszernych publikacji.
Jeśli ktoś napisałby post niezgodny z przyjętymi zasadami mógłby zobaczyć go w Koszu z dopiskiem: POST NIEZGODNY Z REGULAMINEM SERWISU. Myślę że kilka osób, dla których rozwiązanie problemu byłoby dla nich ważne doczytałoby się tych kilku linijek regulaminu.

Jestem poza zasięgiem ...
 
http://www.php-fusion.pl
SebaZ
dzięki za uznanie Arox Wink zobaczę co da się zrobić z tym regulaminem

@darkol sposób na przestrzeganie regulaminu jest bardzo prosty - egzekwować go. To raczej nie odstarszy userów, a tylko ich zmobilizuje
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Arox
Zamieszczam projekt do modernizacji przysłany przez Shaolin i lekko skrócony przeze mnie. Zapraszamy do modyfikowania, tworzenia od nowa, czy też do krytyki:

---

1. Zasady ogólne

Na Forum nie można publikować treści o charakterze reklamowym,
obraźliwych oraz uznawanych przez prawo za nielegalne/karalne.

Oprócz wymienionych, na Forum obowiązują zasady netetykiety. Ze
zwyczajowych przepisów netykiety największy nacisk kładziemy (i
prosimy innych o to samo) na:

- życzliwość i tolerancję dla poglądów innych Użytkowników
- kulturalny, staranny i precyzyjny język postów
- unikanie PISANIA WERSALAMI
- unikanie postów, które nic nie wnoszą merytorycznie do dyskusji


2. Publikacja nowych wiadomości i tematów

Nazwy tematów powinny ułatwiać zrozumienie, o czym jest dany wątek
oraz znajdować się w odpowiednim dziale. Należy też unikać dublowania
postów. Przed założeniem nowego tematu należy skorzystać z opcji
Szukaj, by upewnić się, że dany problem nie był już wcześniej
poruszany.
Posty niespełniające poniższych wymogów będą kasowane.

Prosimy o pisanie w sposób zrozumiały i możliwie zwięzły.

Polecamy dobrą metodę pisania wiadomości - przez opublikowaniem
jeszcze raz ją przeczytać, sprawdzić poprawność wszystkich nazw i
działanie linków.


3. Moderacja i administracja

Moderator ma prawo skasować lub poddać edycji post, o którym sądzi, że
narusza niniejszy Regulamin lub prawo.

Osoby, których wiadomości chronicznie naruszają zasady, będą
ostrzegane, następnie usuwane ze społeczności Forum.

Zespół CMS Website Creator PL

---

Jestem poza zasięgiem ...
 
http://www.php-fusion.pl
SebaZ
o to już coś
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl