ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
www.gunners.com.pl -> moja strona
BetinhoPL
Po kilku tygodniach batalii i Waszej pomocy udało mi się pomyślnie uruchomić stronę (oprocz kilku drobnych bledow ktore zwalczam)

www.gunners.com.pl Smile

Raz jeszcze dzieki za pomoc. Dobrze, ze wybralem php-fusion a nie zostalem przy mambo Grin
Edytowane przez Pieka dnia 29.10.2008 22:56:24
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 10.05.2024 09:21:54
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
michal89
Odjechane intro, choć pozycjonowaniu to nie posłużyCool. Strona ogólnie też bardzo fajna, z ciekawymi efektami. Radziłbym ci jednak usunąć jedne z dwóch reklam kontekstowych: akbo adsense albo onet kontekst, bo umieszczanie dwóch na raz nie jest zgodne z regulaminem obydwu tych reklam. Moja ocena to 7/10
 
www.3gmobile.pl
BetinhoPL
michal89 napisał/a:
Odjechane intro, choć pozycjonowaniu to nie posłużyCool. Strona ogólnie też bardzo fajna, z ciekawymi efektami. Radziłbym ci jednak usunąć jedne z dwóch reklam kontekstowych: akbo adsense albo onet kontekst, bo umieszczanie dwóch na raz nie jest zgodne z regulaminem obydwu tych reklam. Moja ocena to 7/10


tak tez zrobie Smile dzieki
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Ja mogę wypowiedzieć się od strony techniczno czasowej. Podoba mi się Twoje zintegrowanie różnych systemów i technik-w czasie postępy obserwuje łącznie z postami angielskimi-zgłaszanymi problemami.
Tak trzymać-wskażnik online-czy prawdziwe wskazania 78, 82-oscylacja przy przeglądaniu.
Widzę użycie kilku specyficznych rzeczy-pisanych pod Fusion gdzie u innych tylko te oklepane.
IE-chwilowe błędy javasript do momentu załadowania-5s skryptu przy przejściach menu.
Na koniec w tym stylu-technicznie zrobiłbym swoją stronę-o podobnej tematyce.
 
wlodekp.europa.pl
BetinhoPL
staralem sie maksymalnie wykorzystac w miarę swych ułomnych możliwości. Teraz juz wiesz czemu potrzebowalem include Smile
 
skysis
Hymm jedyne co moge powiedziec ze intro we flashu nie pomoze w pozycjonowaniu.. ale jesli twój wskaźnik on line jest good to znaczy ze nie trzeba... Grin

stronka fajnie tylko dosyc dlugo sie laduje.... moze to wina mojego neta w koncu to tylko 640 :/ a nie 2 mb :./ neo :/ <beczy Grin>
 
http://www.gimciech.info
BetinhoPL
skysis napisał/a:
Hymm jedyne co moge powiedziec ze intro we flashu nie pomoze w pozycjonowaniu.. ale jesli twój wskaźnik on line jest good to znaczy ze nie trzeba... Grin

stronka fajnie tylko dosyc dlugo sie laduje.... moze to wina mojego neta w koncu to tylko 640 :/ a nie 2 mb :./ neo :/ <beczy Grin>


strona glowa sporo zajmuje, wlasnie szukam sposobu aby ograniczyc :/
 
Pieka
Drogi kolego, bardzo prosze zmienic sobie adres mail w profilu, bo jestem bombardowany Twoimi mailami...

Temat: Odpowiedz - zmiana adresu

Witaj
Otrzymales ten email poniewaz wyslales na adres .

Uprzejmie informujemy, ze Polskie Centrum Informacji Arsenalu zmienilo adres korespondencyjny na .

Zmianie ulegl rowniez adres strony na www.gunners.com.pl

Z powazaniem

Redakcja
www.gunners.com.pl

Wlaczyles powiadamianie o nowym poscie....
Edytowane przez Pieka dnia 01.04.2007 22:26:33
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
BetinhoPL
juz, najmocniej przepraszam Sad
 
Dagobah
Niestety strona jest naprawdę strasznie obciążona. Bardzo długo się ładuje (mam średniej klasy internet...). Szkoda, że intro też sporo czasu trwa [nie widziałem przycisku - pomiń czy czegoś podobnego - może warto?]

Od strony merytorycznej przyczepić się nie można - naprawdę dobrze wykonane. Mnie trochę razi wielkość newsów oraz ich ilość. By przeczytać ostatniego trzeba sporo zjechać, a rozmiar niektórych aż razi. Może warto pomyśleć o jednakowej długości wszystkich? Przedstawiając większą część na stronie głównej mało kto czyta całość, a tak to zawsze jest zachęta (o ile dobrze się ją napisze)

Pomyśl o wprowadzeniu statystyk poszczególnych piłkarzy - chodzi o ilość minut, bramek, kartek, ile razy wychodził w pierwszym składzie itp - biografie czy podstawowe informacje wszędzie są, a takich statystyk jest stosunkowo mało...
 
BetinhoPL
Dziekuje za wszystkie fachowe uwagi, na pewno wezme je pod uwage Smile Nie pomyslalem przyznam szczerze ze intro moze wplynac na wyszukiwarki wiec bede musial sie go pozbyc.

Nie chce zaśmiecać forum nowym wątkiem więc spytam tutaj, może źle szukałem - w galerii zdjęć nie działa przycisk kolejne zdjęcia i wraca do pierwszej strony. Tak samo z newsami - mimo, że chce obejrzeć drugą stronę to wraca do pierwszej :/
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Może po kolei:
Mnie osobiście to info się podoba i oglądam je. Występuje raz jeśli nie opróżnimy cashe. Fakt, że pagerank-masz w ten sposób zadołowany-w tej chwili jest zmiana adresu przekierowanie-we wszyskich możliwych kombinacjach pagerank zero-0
Nie wiem czy na nim Ci zależy-bo ja np. nie dbam.
Normalnie galeria serii 6.01.xxx nie ma takich objawów-są jeśli w albumie występują dziury usunięto fotkę ze środka-głupieje kolejność i wraca po napotkaniu dziury na początek ręczne ominięcie dziury idzie dalej.
Nie wiem co to za galeria oglądałem wczoraj album niby normalny ale jakieś dziwne linki do poszczególnych fotek
Oglądane teraz masz ajax galery więc pytaj autora.
Przy normalnych newsach też nie zaobserwowałem takiego przeskoku
Następnym razem napiszę jak wersja strony osiągnie stable bo tak szybkie zmiany czynią odpowiedż nieaktualną.
 
wlodekp.europa.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl