ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 14

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Fajny Java Script- jak sie nazywa?
michal89
Witajcie! Wpadłem dziś na fajny Skrypt Java, który zauważyłem na stronie: http://www.gry-ja... Chodzi mi o przewijający się u dołu pasek reklamowy. Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, któa powie mi jak to ustrjstwo się nazywa i gdzie można zobaczyć instalację. Pozdrawiam.
/Edit: usunąłem kod wziety ze źródła tej strony, jak by się ktoś czepiał
Edytowane przez michal89 dnia 03.04.2007 22:00:44
 
www.3gmobile.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 21.05.2024 06:14:26
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
SebaZ
skypt JAVA, kolejny matoł
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Marvin-Nekromanta
@SabaZ: jemu chodziło o nazwę tego skryptu. opis jego instalacji... paczkę z wszystkimi plikami... Ale niestety po tym kodzie, który został umieszczony w pierwszym poście raczej nie da się ustalić nazwy skryptu.
 
szer
~michal89 wypadałoby zapytać się twórców strony.... Skoro im to 'podkosiłeś'. Nie wiadomo jakie są do tego prawa autorskie, więc załatwiaj to z nimi.
 
michal89
SebaZ sam jesteś matoł. Niby co to jest według ciebie jak nie Java script( spolszczona wersja skrypt Java) Co??
 
www.3gmobile.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Widać całkowite ignoractwo- javascript java i jeszcze pare odmian to zupełnie inne języki.
Szkoda nafty!
 
wlodekp.europa.pl
michal89
No ale chyba napisałem ze jest to Javascript tak? Nic mi nie da wasze wymądrzanie się na temat języków pisania stron. MOże ktoś jednak mi powie, jak takie cos sie nazywa, gdzie można zobaczyć opis wstawiania na stronę itpCool
 
www.3gmobile.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Ja tylko na koniec Ci powiem, że to Ty swoim "Wymondrzaniem" jesteś spalony chyba już u prawie wszystkich którzy by to potrafili @SebaZ ja i paru innych.
Embargo.
 
wlodekp.europa.pl
michal89
Kto tu się wymądrza: ja tylko usilnie prosze o pomoc, a pierwsze SebaZ nazywa mnie matołem, później ty wlodekp sie wymądrzasz a ja tylko usilnie proszę o małą pomoc: czy to dużo. No nic widzę ze będze musiał zwrócic z tym gdzieś indziej, bo tutaj na pomoc nie mam co liczyć, a i obrażać sie nie pozwolę. Temat do zamknięcia.
 
www.3gmobile.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Zapewne gdzie indziej nie wymądrzją się tylko pomagają-bo ja na te 1500 postów było pare ścin nawet ze wspomnianym SebąZ nie zadałem żadnego pytania a tylko pomagałem-kolegom z forum(nie mówie o Tobie) i jakoś się porozumieliśmy.
Powodzenia gdzie indziej.
 
wlodekp.europa.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl