ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 13

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Blok "szukaj" na głównej
only

Witam, nie znam php a chciałbym umieścić opcję szukaj (search.php) jako blok na pierwszej stronie. Domyslam się, że jest to jedna linijka kodu, wiec jesli ktoś moglby ją tutaj umieścić bede wdzięczny.

PS.Bardzo proszę użytkownika SebaZ o nie udzielanie się w tym wątku.
Pozdrawiam,
- - - - - - - - -
renault 19
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 29.04.2024 03:59:56
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
SebaZ
he??ShockShockShockShockShock a dlaczego mam się nie udzielać????ShockShockShockShockShock

czy ten blok ma byc taki jak na http://freeware.w...
Edytowane przez SebaZ dnia 19.04.2005 11:40:55
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
only

Tak, dokładnie o to mi chodzi..

Pozdrawiam,
- - - - - - - - -
renault 19
 
SebaZ
jak znasz htm to odpowiednio zmieniasz kodzik z search.php. zmniejszach długość pola do wpisywania i wrzucasz to do panelu
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
as
only napisał(a):

PS.Bardzo proszę użytkownika SebaZ o nie udzielanie się w tym wątku.


SebaZ... ja do Ciebie nic nie mam, ale coś sobie nawróżył u innych, toś sobie nawróżył Frown
 
SebaZ
to po co piszesz tu taki komentarz?? Uważaj żebys ty sobie u mnie nie nawróżył WinkWinkWink
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
only
SebaZ:
jak znasz htm to odpowiednio zmieniasz kodzik z search.php. zmniejszach długość pola do wpisywania i wrzucasz to do panelu

Nie o to pytałem, nie bede potrzebował tych zmian.
i wrzucasz go do panelu

Właśnie o to pytałem jak to zrobić. A dokładniej nie do panelu, a jako blok (srodkowy panel)
Edytowane przez only dnia 21.04.2005 22:15:10
Pozdrawiam,
- - - - - - - - -
renault 19
 
SebaZ
a w czym tkwi problem?? nie potrafisz użyć opcji kopiuj/wklej ShockShockShockShockShockShockShockShock
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
only
No może i w sumie.. myslalem o funkcji include..
Pozdrawiam,
- - - - - - - - -
renault 19
 
SebaZ
include nic Ci nie da, bo w search.php jest uzywana funkcja opentable(); a ona napewno nie pozwoli Ci normalnie wyświetlić tego w panelu. W najlepszym wypadku rozjedzie Ci się strona na podwójna szerokość centralnej cześci strony(newsy, arty tam są wyświetlane)
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
SebaZ
po tym jak edytowałes wczesniejszego posta precyzując o co Ci chodzi:

jako środkowy panel??
to normalka. spróbuj inludować, ale wątpię że pomoże bo tam tez trzeba użyć openside() a nie opentable()

wklej ten kod do panelu poprostu zamieniając opentable() na openside i clostable() na closeside()
Edytowane przez SebaZ dnia 21.04.2005 22:31:09
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
only
SebaZ napisał(a):
po tym jak edytowałes wczesniejszego posta precyzując o co Ci chodzi:
jako środkowy panel??
to normalka. spróbuj inludować, ale wątpię że pomoże bo tam tez trzeba użyć openside() a nie opentable()

No niestety nie umiem użyć funkcji include.

wklej ten kod do panelu poprostu zamieniając opentable() na openside i clostable() na closeside()

u mnie dupa, no chyba że coś robię nie tak.
Pozdrawiam,
- - - - - - - - -
renault 19
 
SebaZ
dla v5.01

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
only
Dzieki.. kurcze, prawie dobrze, ale sie rozjezdza stronka :/
Pozdrawiam,
- - - - - - - - -
renault 19
 
SebaZ
czy ty naprawdę nie znasz nawet html'a??

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
only
Czlowieku, matka Cie po glowie biła, że musisz zawsze udowadniać jacy to ludzie są maluczcy? Prosiłem o konkretny kod, wiem że się nie znam, bo gdybym się znam to miałbym w dupie i sam bym to sobie zrobił. A dla kogoś kto się zna to na pewno nie jest jakiś wielki problem taki kod wkleić. Wyraźnie Ci napisałem, że chodzi mi o panel środkowy. Jak Ci mówię, że się rozjeżdza to się rozjeżdza, a nie prosiłem Cie o komentarze czy się na czymś znam czy nie. Czy to takie trudne wkleić taki kod, który po wklejeniu dałby porządany przeze mnie efekt? Jeśli takie trudne to po co sie odzywałeś. Albo ludzie chcą pomagać albo nie, proste. A to co Ty uprawiasz to ja bym nazwał, ale nie na forum.
Pozdrawiam,
- - - - - - - - -
renault 19
 
SebaZ
haha - no coż takie zycie. Zero wdzięczności. Człowiek pomaga a tu takie coś...

A ja Ci napisze tak: jak wiesz że nie znasz podstaw html'a to po cholere się bierzesz za robienie stron internetowych??
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
only
A uważasz, że wkleiłeś poprawny kod?
Pozdrawiam,
- - - - - - - - -
renault 19
 
SebaZ
ja nie uwazam , ja to wiem. ten kod co ci podałem
<input type='text' name='stext' value='".stripinput($stext)."' class='textbox' style='width:200px'>
to zaznaczyłem na czerwoną wartość którą musisz zmienić aby dopasowac do swojej skórki
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
only
Ale mi nie chodzi o szerokość.. w srodkowym panelu i tak sie zmieści bez żadnych zmian szerokości.. tylko mi sie strona krzaczy po wklejeniu tego kodu co podałeś.. tabelki sie przestawiają itp.
Pozdrawiam,
- - - - - - - - -
renault 19
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl