ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 11

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Blok "szukaj" na głównej
SebaZ
no to ci kurna napisałem co masz zmienić zeby sie nie rozjezdżało. Angielskiego sie uczysz?? width to szerokość
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 29.04.2024 03:24:05
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
only
A Ty nie rozumiesz po polsku, że tu nie chodzi o szerokość?
Jeszcze raz napiszę: chodzi o przestawianie tabel, stronka wariuje, nie wiem jak mam Ci to inaczej wytłumaczyć.. szerokość nie ma tu nic do rzeczy, czytaj proszę ze zrozumieniem.
Pozdrawiam,
- - - - - - - - -
renault 19
 
SebaZ
to juz zalezy od skórki jaka masz. Musisz sam pokombinowac z htmlem i tabelami. Tyle chyba potrafisz PfftPfft
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Frik
Podmień:

".LAN_401." <input type='text' name='stext' value='".stripinput($stext)."' class='textbox' style='width:200px'><br>
<input type='submit' name='search' value='".LAN_400."' class='button'><br>


pomogło ?
Edytowane przez Frik dnia 23.04.2005 11:19:15
 
http://www.teampoland.prv.pl
only
SebaZ napisał(a):
to juz zalezy od skórki jaka masz. Musisz sam pokombinowac z htmlem i tabelami. Tyle chyba potrafisz PfftPfft

A możesz zrobić kopiuj/wklej tego kodu co mi podałeś na swoją stronkę, może wtedy zrozumiesz. Skórka nie ma tu nic do rzeczy moim zdaniem.
Pozdrawiam,
- - - - - - - - -
renault 19
 
only
Frik napisał(a):
Podmień:

".LAN_401." <input type='text' name='stext' value='".stripinput($stext)."' class='textbox' style='width:200px'><br>
<input type='submit' name='search' value='".LAN_400."' class='button'><br>


pomogło ?


Dzieki, ale to tylko zmieniło sam panel "szukaj", a dokładniej położenie przycisku, a mi zupełnie nie o to chodzi. Nie rozwiazało to mojego problemu który jest inny po wklejeniu tego kodu. Zmienia się zupełnie rozkład tabel na stronie, a dokładniej środkowa kolumna poniżej panelu "szukaj" wędruje zupelnie poza stronę gdzies na sam dół strony.
Pozdrawiam,
- - - - - - - - -
renault 19
 
SebaZ
Skórka nie ma tu nic do rzeczy moim zdaniem.

a właśnie że Twoje zdanie się myli. rozkład tabel musi byc dostosowany do danej skórki. Pokombinuj z kodem.
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
only
A co ma wspólnego blok ze skórką? Skórkę można zmieniać, każdy użytkownik może mieć inną.
Pozdrawiam,
- - - - - - - - -
renault 19
 
SebaZ
dużo. Poza tym sam mozesz sobie poprawić tabelki
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
only
OK, spytam inaczej. Czy po kopiuj/wklej do "Zarządzanie blokami"-->"dodaj nowy panel" z opcją "środek" kodu który wkleiłeś 21-04-05 23:09 wszystko jest ok?
Edytowane przez only dnia 23.04.2005 17:40:20
Pozdrawiam,
- - - - - - - - -
renault 19
 
SebaZ
tak
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
zer0
Przeczytałem cały temat jeden raz i o jeden raz za dużo.. Frown

only: napisz dokładnie o co Ci chodzi, a ja to zrobie - ratując mojego człowieka od molestowania.. Pfft


- ww.old
www.nlds-group.com - NLDS Group - Marketing & Promotion Agency
 
Gregorov
ja na stronie uzylem wlasnie taki blok jaki jest na wczesniej podanej stronie . A kod mam taki choc jest on mozliwy do wyswietlenia chyba z prawej albo z lewej tylko niestety:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Spruboj cos pokombinowac
__/|\ AtRi RioT /|\___
 
only
Gregorov napisał(a):
ja na stronie uzylem wlasnie taki blok jaki jest na wczesniej podanej stronie . A kod mam taki choc jest on mozliwy do wyswietlenia chyba z prawej albo z lewej tylko niestety:
[code]
Spruboj cos pokombinowac


No i to jest kod który działa, WIELKIE DZIEKI :-)
Troche przerobiłem ustawienie przycisków i jest okey.
POZDRAWIAM.
Pozdrawiam,
- - - - - - - - -
renault 19
 
only
wwold napisał(a):
Przeczytałem cały temat jeden raz i o jeden raz za dużo.. Frown

only: napisz dokładnie o co Ci chodzi, a ja to zrobie - ratując mojego człowieka od molestowania.. Pfft


- ww.old


No to przeczytaj jeszcze raz wątek jak sie zachowuje "Twoj człowiek". W razie czego służe innymi postami w których również popisuje sie swoją wysokowydajną elokwencją. Chyba jasne, że gdyby użytkownicy php-fusion pozjadali wszystkie rozumy jak SebaZ to takie forum jak to nie byłoby potrzebne.

Pozdrawiam,
- - - - - - - - -
renault 19
 
SebaZ
skoro uważasz jak starałem Ci się pomóc to pozjadałem wszystkie rozumy to ty chyba masz bardzo wysokie mniemanie o sobie i o swojej wiedzy jak nie potrafisz głupich tabelek poprawić
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Gregorov
a ja ze swojej strony chcialem podziekowac adminowi http://freeware.w...
gdyz kiedys tez potrzebowalem tego bloku
THX !!
SmileSmile
__/|\ AtRi RioT /|\___
 
only
Gregorov:
Po pierwsze jeszcze raz dzięki za podanie kodu, może przyda się innym:-)
Twoja wersja jest idealna do użytku w bocznych panelach (prawy lub lewy).
Gdyby ktoś chciał wykorzystać w panelu środkowym to może użyć poniższego:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez only dnia 24.04.2005 12:20:04
Pozdrawiam,
- - - - - - - - -
renault 19
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl