ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Odnowiony portal o terroryźmie
gregorio21
Zapraszam do oglądania i oceniania odnowionego portalu nt. terroryzmu i wojny z terroryzmem: http://www.wojnaz...em.yoyo.pl gdzie zaszło dość trochę zmian.

Oto najważniejsze zmiany:

- zmiana grafiki strony (z kolorów dosyć "ostrych", wrecz "krwistych, które miały być związane z tematyką na bardziej łagodne) - wiadomo, że nie wszystkim się układ graficzny ten strony spodoba, ale jak wiadomo - jest to sprawa gustu, czyli sprawa dość subiektywna

- stworzyłem zupełnie nową pozycję w menu strony (własnoręcznie, nie żadna kopia), jaką jest pozycja "Filmy on-line" - chciałem nieco urozmaicić portal, aby za pośrednictwem portalu można było oglądać filmy zwiazane z terroryzmem

- pojawiły się oczywiście nowe artykuły nt. terroryzmu i konfliktów zbrojnych (od razu dodaję że artykuły nie są stworzone na zasadzie "kopiuj-wklej", a zdcydowana większość ich pochodzi z tłumaczeń zagranicznych, więc trochę pracy musiałem w to włożyć)

- kategoria "newsy" ma na celu informować o bieżacych wydarzeniach na świecie, związanych z terroryzmem

- w końcu ruszyło "FORUM", więc coś tam zaczyna się dziać (narazie może nie specjalnie dużo jest wypowiedzi, ale myślę, że jest to w dużej mierze spowodowane obecnie małym zainteresowaniem tą dziedziną w Polsce, gdyż ogólnie niewiele się w Polsce o tym mówi, a np. do Iraku to się już wszyscy przyzwyczaili - ale powiem tak: "do nastepnego ataku na świat Zachodni" (oby jak najpóźniej) wiadomo, że ludzie nagle przypomną sobie o terroryźmie

Przypominam, że portal ten jest ciągle dosyć nowym portalem, a więc jak wiadomo "czlowiek najlepiej uczy się na swoich błędach" - na bieżąco staram się dokonywac odpowiednich korekt, zmian itd, więc wierzę, że w tej kwestii moge choć trochę liczyć na wyrozumiałość.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów serdecznie !!!
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.05.2024 18:32:54
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Shaolin
jak dla mnie theme jest zbyt cukierkowo-pastelowy, ale to jest akurat sprawą indywidualną.
logo nie jest przystosowane do wyższych rozdzielczości - przy szerokości 1008 px nie mam zresztą pojęcia, do jakiej rozdzielczości miało być przystosowane :)
Edytowane przez Shaolin dnia 20.04.2007 17:12:15
working
 
Dagobah
Shaolin napisał/a:
logo nie jest przystosowane do wyższych rozdzielczości - przy szerokości 1008 px nie mam zresztą pojęcia, do jakiej rozdzielczości miało być przystosowane Smile


Logo mi się w ogóle wydaje dziwne... flaga amerykańska nie wiem czy jest odpowiednią rzeczą na takiej stronie. Bardziej pasowałby inne obrazki... [IMO] (mogę się nie znać)
 
Pieka
Ja ze swojej strony polecam aktualizacje portalu + zmiana/poprawa logo oraz glebsza modyfikacja theme.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl