ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 19

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
x-fusion
konrad604
Zapraszam na stronke nowego cms-a (klona fusiona tak jak ep) www.xfusion.boo.pl

Jest juz x-fusion 1.0 - narazie niema ram duzo wprowadzonych modyfikacji ale wkrótce bedze tam sporo rzeczy.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.05.2024 17:38:14
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
slawekneo
hmm... gdzie jakas lista dodanych modyfikacji (tzn czym sie rozni od standardu...)
hmm... kategorie forow mogles juz sam wymyslec a nie tak beznadziejnie z supportu sciagac Pfft .....

Pozdro!!
 
Pieka
Własnie wydalismy x-fusion 1.0 oraz x-fusion 1.0 + phpbb v 2.22

Wymienione forum gdzies wyparowalo... Grin
Wyglada to na jeden wielki kit, ktory kolega stara sie nam wcisnac..

EDIT: Zobacz: http://fusion.pol...
- to jest zmodyfikowana wersja PHP-Fusion, ktora z duza doza tolerancji mozna uznac za odmiane.
Ale nie to, co Ty prezentujesz, wybacz.
Edytowane przez Pieka dnia 13.05.2007 13:05:59
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
SebaZ
hehe widze, że kolega dostaje baty jak i na EF <lol>
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
maq
Jak na mój gust, to nie uda Ci się zrobić wielkiej modyfikacji fusiona. Po pierwsze: jesteś sam, po drugie: bezczelnie zrzynasz z Supportu PF (TeN xD), po trzecie: jak dobrze znasz php?
"Różnica między seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje" // Woody Allen
 
skysis
Ciekawe newsy .... A powiedz mi czym sie rożni ten twój "konkurencyjny" do EP mod fusiona:> Gdzie lista modyfikacji ;> i wogole Ciekaw jestem Jak twój team zna sie na pisaniu w php ;>?
 
http://www.gimciech.info
jantom
Obrzucamy błotkiem i bijemy po gołym tyłku? To i ja się dołączę Grin Szczególnie, że jest za co.
w polsce

nieumiesz sie poruszac po stronce - zajżyj tu

Instalacjia

Co to, do jasnej anielki, jest? Wstyd, wstyd, po trzykroć wstyd.

Opisy i nazwy wielu kategorii forum, regulamin forum - coraz bardziej się zastanawiam, czy nie napisać w tej sprawie listu do boo.pl, pewnie się ucieszą, gdy się dowiedzą, że ich użytkownik łamie prawa autorskie...

Witamy na stronie kolejnej odmiany

Zapewniam Cię, że nie jest to dobre hasło reklamowe.

Szukam i szukam jakiegoś plusa, ale ciężko mi to idzie... Hmm... O! Chyba mam. Nie usunąłeś z plików informacji o prawach autorskich - należy Ci się za to pochwała.

Mam nadzieję, że to tylko podpucha/falstart i przedstawisz coś naprawdę zachwycającego. Teraz jedynie w dyby Cię zakuć można oraz na rynku czeladzi i hołocie pokazywać. Nie dlatego, że chciałeś odmianę Fusiona zrobić, bo chwalić to należy, bo człowiek widzi, że innym też się może chcieć zrobić coś nowego (pamiętaj jednakoż, że dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane). Powodem całej tej krytyki jest fuszerka, którą dumnie odmianą Fusiona nazywasz.
Edytowane przez jantom dnia 13.05.2007 19:45:43
 
http://jantom.info
konrad604
to dopiero wersjia testowa, wczoraj zaczelismy prace
 
Lukiqq
Chociaż sam zarejestrowałem się na tej stronie w celu pomocy w rozwoju tej "modyfikacji", to po głębszej analizie dochodzę do wniosku, że nic z tego nie będzie :/ Już moja strona, jest bardziej zmodyfikowana Smile Popraw te błędy, bo naprawdę oczy bolą.
Edytowane przez Lukiqq dnia 13.05.2007 20:04:10
 
itvortal.avx.pl
m_i_n
konrad604 napisał/a:
to dopiero wersjia testowa, wczoraj zaczelismy prace


No lol, i po 1 dniu pracy wypuszczacie to w swiat? Shock
 
http://www.bbproject.net
Johny
m_i_n napisał/a:
konrad604 napisał/a:
to dopiero wersjia testowa, wczoraj zaczelismy prace


No lol, i po 1 dniu pracy wypuszczacie to w swiat? Shock


Wiesz niektórzy są ekspresowi Wink
A co do tej 'super modyfikacji' to jakiś kolejny człowiek któremu praca pewnie znudzi się po kilku dniach... Mimo wszystko życzę powodzenia...
 
www.dobre-filmy.pl
konrad604
NIeznudzi mi sie praca, zaduzo kasy włozyłem
 
Lukiqq
Na co tą kasę wydałeś, jeśli można spytać? Ja do tej pory na swoją stronę wydałem ~28zł = hosting + domena Smile
strzelec.png
itvortal.avx.pl - A taka sobie moja strona :]
Pomoc na GG wyłącznie dla nieco wtajemniczonych, podstawowe HowTo znajduje się na forum.
 
itvortal.avx.pl
Pieka
konrad604 napisał/a:
NIeznudzi mi sie praca, zaduzo kasy włozyłem

Ok, w takim razie trzymamy kciuki i czekamy na rzeczywiscie cos nowego i fascynujacego, bo powielac kazdy umie Wink
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
qwertyuiop
Wtrące, jeśli można:
Bóg dał nam Wolną Wolę... po prostu wybierzcie moje dzieci. (ciułz jor desyny)
 
m_i_n
Wszyscy pojechalismy po autorze pomyslu Wink ale to jednak dobrze ze cos robi, miedzy sytuacja w ktorej widze ze ktos sie pyta jak wstawic panel a tym co on robi wole jednak to drugie Smile
 
http://www.bbproject.net
Johny
konrad604 napisał/a:
NIeznudzi mi sie praca, zaduzo kasy włozyłem


Z tą kasą to chyba Ci nie chodzi o hosting? Pfft na boo.pl za konto płaci się 2.66zł na 3, 2 lub 1 miesiąc... A sms 10.98zł Smile Więc to nie aż takie pieniądze Wink Mimo wszystko dalej życzę powodzenia Grin
 
www.dobre-filmy.pl
Pieka
Mysle, ze jesli bedzie co sponsorowac, to i sponsor sie znajdzie Smile
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Milka
Pieka napisał/a:
Mysle, ze jesli bedzie co sponsorowac, to i sponsor sie znajdzie Smile


Podzielam zdanie przedmówcy. Najpierw popracujcie trochę i wprowadźcie "prawdziwe" modyfikacje, a o kasę się nie martwcie Smile
Życzę w prowadzeniu tej WWW! Smile
 
konrad604
oki, mamu juz 1.01 - lista modyfikacji dostepna na stronce www
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl