ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 14

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Serwis informacyjno-ogłoszeniowy
KubaPak
Witam!
Korzystając z PHP-FUSION postanowiłęm stworzyć niewielki serwis ogłoszeniowy. Na razie jest to niemal żywcem wzięty szablon podstawowy, ale pewne modyfikacje juzsą. Co prawda ograniczają się one do zmiany treści i dostępnosci linków w menu, ale plany są ambitne. Cool
W serwisie można całkowicie za darmo dodawać ogłoszenia, zarówno komercyjne jak i nie (prócz matrymonialnych). Na razie są jedynie działyz pracą i korepetycjami. Prosilbym forumowiczów o sugestie dotyczące zarysu działania serwisu, różnych działów ogłoszeń, treści i promocji.
Na razie pracuję nad tym praktycznie sam, wciagnąłem w to kumpla, ale wszelkich chętnych redaktorów gorąco zapraszamSmile

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc i sugestie

Kuba P.
Oto link: Serwis
 
http://serwis.my-place.us/
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.05.2024 16:08:16
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
maq
Nic ciekawego. Nie ma logo nie ma treści. Nic. Serwisy reklamuje się jak są już ukończone.
"Różnica między seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje" // Woody Allen
 
KubaPak
maq napisał/a:
Nic ciekawego. Nie ma logo nie ma treści. Nic. Serwisy reklamuje się jak są już ukończone.


Ja nie rekalmuję tylko proszę o pomocSmile Owszem nic nie ma, nad logo pracuję a reszta potrzebuje namysłu, prosilem o sugestieSmile

//Przenoszę - jantom
Edytowane przez jantom dnia 28.05.2007 16:01:36
 
http://serwis.my-place.us/
kraski1
Rzeczywiście jest co oceniać.
 
SebaZ
takie tematy nie mają sensu - skoro to TWOJA strona, TWOJE "dzieło" to po co pytasz co tam ma byc? jakie sugestie? jako twórca powinieneś coś zaproponować od siebie swoim użytkownikom a później pytac ich o zdanie i wprowadzań ewentualne poprawki.

Nie jest mozliwym podpowiadanie lub sugestie do czegoś czego NIE MA!
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Lukiqq
Super Smile Już dawno nie widziałem świeżo zainstalowanego Fusiona Smile Życzę powodzenia w dalszym rozwoju strony.
strzelec.png
itvortal.avx.pl - A taka sobie moja strona :]
Pomoc na GG wyłącznie dla nieco wtajemniczonych, podstawowe HowTo znajduje się na forum.
 
itvortal.avx.pl
kraski1
ledwo co strone zainstalowal i odrazu reklamy na nia dal. (Smiech)
 
zezol
@kraski1, jak byś był tak spostrzegawczy, to byś się skapnął, że Jego stronka jest postawiona na http://my-place.us/...
 
kraski1
Co prawda to prawda. Lecz nie zmieni to akustyki strony. Proponuje jej dalej nie utrzymywać na hostingu ponieważ marnuje cenne miejsce.
 
Qbol
jezeli moja strona dostala 3/10 ( www.sciagarnia.yo... to twoja powinna dostac 0/10 nic na niej niema !! poco zakladasz temat o niczym admini pobudka ze tak powiem in tu kosz !! Smile
 
Piotrek
no to sie popisałeś Pfft Pusto

0/10
 
KubaPak
wiecie co? macie rację, mieliśmy to z kumplem robić, ale on sięwypiął i tyle. nonsensowny pomysł miałem. dzięki za ściagnięcie spośród chmur na ziemię Grin
 
http://serwis.my-place.us/
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl