ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Darmowe programy
Qbol
Witam, dzis mam dla was do zaprezentowania moja najnowsza strone www.sciagarnia.yo... istnieje 2 dni i ma okolo 30 programow ale to sie nie liczy poniewaz caly czas je dodaje Grin zapraszam do oceniania.

Pozdrawiam
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.05.2024 19:16:18
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Piotrroger
Download oparłeś o strony informacyjne? Niezbyt pomysłowe rozwiązanie... Wink

userbar_sparta3.gif
 
http://spartabks.boo.pl
Qbol
ale mysle ze nie najgorsze
 
Piotrroger
No wiesz, zważając że portal będzie się rozrastał, tych viewpage będzie killka set/tysięcy. Po drugie admini będą mieli ciężką przeprawę zanim dodadzą jakiś plik... będą sie motali itp. itd. Wink
Ale to przecież od Ciebie zależyPfft
Pozdro i niech serwis się rozrasta
Ps. może wyśrodkujesz logo co? dla mnie to lepiej wygląda.

userbar_sparta3.gif
 
http://spartabks.boo.pl
Qbol
dzieki za porady itd Grin a logo niewiem jak wyposrodkowac poniewaz w pliku theme.php niema tej linijki ;/
 
zezol
Jak nie ma tej linijki? Shock Jak by nie było tej linijki, to nie byłoby Twojego loga Smile
 
Qbol
niewiem o co b no ale oceniajcie moja prace Grin
 
adminik
to tak minusy:
-Duuuuuuuuużo reklam
-przy wysokich rozdzielczościach z prawej strony loga wychodzi zielony
-stopka to porażka tzn. dosłownie potrójna
-mógłbyś dać jakiś inf/mod do downloadu a nie dodatkowe strony

ocena 3/10Wink
 
memht.pl
Rambolino
Moim zdaniem jest za dużo reklam, tak jak powiedział @adminik "Stopka to porażka", bardzo długo strona się wczytuje, download powinno być oparte na skrypcie dla download a nie na artykułach!

Pozdro
 
Qbol
TOPLISTY TO PODSTAWA dla mlodej strony a chyba wole wiecej reklam i juz teraz 25 wejsc dziennie co jest dla mnie sukcesem niz wejsc dziennie i 0 reklam download zrobilem tak bo tak mi sie podoba.Najlepiej jest wszystkim krytykowac a zrobic to sie nikomu nie chce.
3esc.
 
m_i_n
Po prostu przy wiekszej ilosci programow nie masz szans w taki sposob tego ogarnac.
 
http://www.bbproject.net
Qbol
jakos sobie dam rade ;]
3esc.
 
szer
No widać że ~Qbol ma zapał do robienia strony.... Faktycznie każdy Ci tutaj poradzi byś użył jakiegoś downloadu... W stronach informacyjnych tego zbyt dobrze nie zrobisz... A download może mieć wygląd taki jak chcesz...

Pomyślmy... masz prawie albo i ponad 1000 plików.... każdy tak dodawać, później zmieniać w razie pomyłki. A jak będzie awaria i będziesz musiał przenieść pliki to już kaplica...
 
m_i_n
Wystarczy ze by chcial dodac nowe pole to zmienianie recznie takiej ilosci pozycji nie wchodzi w gre.
 
http://www.bbproject.net
Qbol
no moze i racja a bedzie screen jak dodam ten mod z downloadden i beda z lewej tez kategorie? a pozatym moze powiecei cos o stronce oprucz downloadu czy wam sie podba bo dzisiaj przezylem oblezenie na strone do tej pory weszlo 40 osob Grin
3esc.
 
marpar
downloadden

powiecei

oprucz

podba


n/c

A co mamy mówić na razie nie powala kilka programów na krzyż, tragiczny serwer co za tym idzie reklamy na każdym kroku, darmowy theme. Zeby móc coś powiedzieć dobrego o tej stronie czeka Cie jeszcze duużo pracy.
userbar_marpar_20.jpg
 
www.judo.czechowice.pl
Qbol
juz to kiedys pisalem ale sie powtórze "jak sie człowiek spieszy to się diabeł cieszy"
3esc.
 
Rambolino
A co do Twojego krzyku do mnie to nie krzycz bo nie ma po co... Każdy Ci dobrze radzi a Ty sobie nas olewasz... Pełna olewka MAX! A więc rób co chcesz... Życzę Ci powodzenia z tą stroną... Ale tak daleko nie zajdziesz...
 
Qbol
nie krzycze tylko grzecznie pytam co sadzicie o modach downloadowych a pozatym twoj post to z deka spam

teraz mi glupio ;p dodalem tego moda i stronka wyglada duzo lepiej i czysciej i przede wszystkim lepiej znalesc jakis program wielkie dzieki wam za to ze doradziliscie mi go. Prosze o dalsze oceny strony ( jestem na etapie dodawania programow po instalacji moda )
Edytowane przez Qbol dnia 18.06.2007 22:44:10
3esc.
 
m_i_n
Umiejetnosc przyznania sie do bledu tez sie ceni Smile

Odświeżam na prośbę użytkownika - Milka
Edytowane przez Milka dnia 26.06.2007 18:20:22
 
http://www.bbproject.net
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl