ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
poziome menu/jak umieścić w tym grafike a nie tekst?
LPKorn3324
Problem jak w temacie. PHP-Fusion mam od 2 dni i troche w nim się pobawiłem ale nadal nie wiem mimo szukania na forum jak zrobić by wyeliminować wszystkie linki w pozomym menu i zastąpić je jakąś grafiką(u mnie konkretnie przyciskami). Efekt końcowy powinien wyglądać mniej więcej jak tutaj- http://sc3.gry-on... i oczywiście na stronei na jakiej obecnie się znajdujemy.
Nie wiem czy są jakieśdodatkowe informacje potrzebne dodam że mam v5.01 oraz skórke Sunset.
Proszę wszystkich o pomoc za którą z góry serdecznie dziękuje.
 
www.stalkerzone.prv.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 14.05.2024 14:37:06
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
zszywak
musisz edytować plik theme.php i dodatkowo, najlepiej w stylach umieścić definicję wygladu poszczególnych linków po najechaniu i przed, oraz tła belki. polega to tylko na stylach, stosuję to juz od dawna. Możesz sprawdzić jak to wyglada instalując na przykład jakąś z moich skórek (z-Red, z-BlueExtra czy z-Disco2). A jeśli nie chcesz stosować tego efektu, to po prostu - wytnij kod odpowiedzialny za nawigację w belce, i wstaw tam swój kod - tworząc np: tabelę z komórkami, które po najechaniu kursorem bedą zmieniały wygląd. to jest czysty html i css. Wink
 
http://z-themes.pl
LPKorn3324
hmmm ok spróbuje o html'u coświem gorzej z PHP Wink jakbym napotkał jakisproblem to jeszcze napisze
 
www.stalkerzone.prv.pl
LPKorn3324
ok potrzebuje pomocy :D
zszywak- spróbowałem z twoim themem ale tam była java do tekstu nie było tam obrazków zamiast tekstu i ogólnie zniechęciłem się trochę i zrezygnowałem póki co z javy na rzezc normalnych przycisków. Więc "pożyczyłem" troche kodu z lorkan themes :D, wyrzuciłem moduł odpowiedzialny za tekst i wkleiłem ten kod z lorkana- wyszło niemal idealnie, niemal.

http://stalker.fo...k/news.php

wpierw nie wiem jak zrobić by przyciski przylegały do siebie, a nie jak np na tej stronie na której teraz pisze przyciski były odsunięte od siebie. Druga i ostatnia sprawa to, to że nad tym poziomym menu zrobiła się jeszcze jedna mała tabelka (widać ją jako przerwę między poziomym menu,a logiem) jak to usunąć bo gdy po prostu wyrzuciłem kod najprawdopodobniej odpowiedzialny za to to owszem przerwy nie było ale wszystko się sypnęło :(

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


chyab to odp za tą tabelke małą :/ ale co z tym zrobić by tego nie było i sięstrona nie sypnęła?
 
www.stalkerzone.prv.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl