ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
16.05.2024 23:37:03
Z powodu takich zleceniodawców, przerobiłem własne komentarze.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
[pytanie] Tematy artykułów na WebMaster
GigaDownload
Zapodajcie jakieś tematy dla początkujących webmasterów na serwis www.WebMaster.Gig...oad.net.pl, które są często zadawane przez początkujących.

Czekam na propozycje, z 3/4 na pewno opiszę w formie artykułu Wink
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 17.05.2024 02:36:28
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Piotrek
Nie wiem, może mi się wydaje, może mam rację, ale myślę, że @GigaDownload już przesadza. Ciągle tylko reklamujecie tą stronę! Fajnie niech sobie istnieje, ale po co robić takie hurra? Rozumiem, że reklama na Supporcie to dobry interes, ale BEZ PRZESADY.

Może się mylę, ale każdy ma prawo do własnego zdania.

Dziękuję.
 
GigaDownload
ja tylko się pytam jakie artykuły można jeszcze napisać - bo nie jestem z tym supportem na co dzień i nie przeglądam wszystkich tematów Cool
 
zezol
Jak widzę ten "Wasz" test hostingów, to śmiać mi się chce...Pfft
Prv.pl na 3. miejscu - śmich na sali Grin
(...)jednak przekreśla go mała wiarygodność.

Co to znaczy "wiarygodne" w hostingu? Lua.pl mało wiarygodne?? I od razu przekreśla?? Jeśli już coś, to powinna tam być ocena o wiele większa... bo niby dlaczego taka mała? Lua.pl nie ma możliwości podpięcia domeny? Stwórz sobie konto na lua.pl lub zerknij na forum, to się przekonasz, że ma. Maksymalny rozmiar pliku na lua.pl to 3 MB.
Jak część z testowanych hostingów posiada (małe) forum dyskusyjne które działa jak tzw. support.

A do tego wszystkie testy są w pliku graficznym, to już jest lekka przesadaPfft
Co się dziwić, przecież to młody hosting... a z jego forum wcale nie jest tak źleWink
No nic, nie mam już ochoty szukać więcej błędów/"śmiesznych rzeczy" szukać na Twojej stroniePfft
PozdrawiamSmile
 
GigaDownload
ja nie testowałem hostingów, tylko robiłem tabelki i pisałem opinię z mojego punkty widzenia Wink

jednak jeżeli widziecie błędy to raportujcie to Wink wszystko da się zmienić Wink
 
markes01
GigaDownload przesadza. Ciągle się reklamuje. Wkurza mnie to. :/
 
http://www.damtox.pl
polven26
@markes01 - Ty też się tak reklamowałeś.

@GigaDownload - proponuję podstawy php i dhtml, instalacje cmsów i ich obsługa. Więcej Ci nie podpowiem bo mam serwis o podobnej tematyce. Te oceny hostingów rzeczywiście są trochę przesadzone, lepiej pytaj stałych userów.
Rails > Frameworki > PHP-Fusion
 
GigaDownload
polven26 - wielkie dzięki, właściwie tak myślałem żeby zrobić rozpiskę podstaw HTMLa Wink
a z tematem instalacji cmsów czekam od czerwca, od kiedy miał być już PF 7 ^^ (ma niezłe opóźnienie)

btw. proszę o więcej Wink
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl