ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 10

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Mikronacje
kazag
Czy ktokolwiek bawi się w mikronacje? Dla tych którzy nie wiedzą co to, już mówie - to sa wirtualne państwa dażące do jak najwierniejszego odwzorowania państwowości w internecie. Możecie wiec byc politykami, naukowcami, artystami, dziennikarzami, sportowcami itp. Sam jestem mieszkańcem, obywatelem i namiestnikiem prowincji Arakhopolis w królestwie Natanii. link do nas (chyba moge, nie?) to http://www.arakho.... Zapraszam do zwiedzania, być moze kogoś zainteresują mikronacje Smile
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.05.2024 15:36:26
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
polven26
Ciekawe. Kiedyś chciałem się zarejestrować na jednej takiej stronie ale sobie odpuściłem. Użytkownicy przestaną się udzielać i strona może upaść. Popraw theme i logo bo dosc cienko wyglądają. pozdro dla mieszkańców, obywateli i innych.

Arakhopolis istnieje już 185 dni.
Arakhopolis było niepodległe przez 90 dni.
Arakhopolis jest częścią Królestwa Natanii od 1 dni.


a w te pozostałe?
Rails > Frameworki > PHP-Fusion
 
Nemezis
Jak dla mnie zbyt czasochlonne sa tego typu gry Smile
Ale mam inne pytanie do @kazag-
jaką skórkę użyłeś na swoją stronę? -podoba mi sie.

To standardowa skorka o nazwie Showcase, wchodzaca w sklad paczki PHP-Fusion/Pieka
Edytowane przez Pieka dnia 02.08.2007 21:51:07
No merci ...
 
kazag
takie strony upadają jedynie przez osoby które wlasnie sobie odpuszczają, a fakt, niestety coraz trudniej znaleźć kogoś kto chce coś tworzyc a nie przychodzic na gotowe i liczyc ze inni sie bedą udzielac. to raz.
dwa. theme i logo - nie jestem grafikiem, gdybym potrafił zrobić lepsze logo i recznie poprawiac theme to przeciez nie bawiłbym sie fusionem tylko zrobil strone z prostym systemem logowania i dodawania artów.
czy czasochłonne...cięzko powiedzieć...ja tworząc to poświęcam dość sporo czasu, ale to czas wolny, wiec tak czy siak bym go przechulał. a samo życie tutaj to kwestia kilku minut dziennie na przejrzenie nowości i odpisanie na posty czy odbycie rozmowy.
co do tych pozostałych dni. za date powstania arakhopolis uwaza sie 29 stycznia, kiedy to uruchomiłem portal. Za datę uzyskania niepodleglosci 2 maja, kiedy to stwierdzilem, ze jest sens ogłaszac niepodleglosc (tzn kiedy minęła ponad 3 miesieczna trauma rezygnacji...). Potem 90 dni niepodleglosci i od 2 dni jestesmy częścią Natanii. Nie tak trudno sie domyślec czytając choćby kalendarium czy newsy...
 
czarny_
Mi pozostaje życzyć tylko powodzenia.. Jak już koledzy wspomnieli wyżej dla mnie również jest to zbyt czasochłonne.
Nie życzę źle ale takie serwisy upadają po pewnym czasie :/

kazag napisał :
samo życie tutaj to kwestia kilku minut dziennie na przejrzenie nowości i odpisanie na posty czy odbycie rozmowy.


skoro tak jest to nic nie dzieje się na stronie :/

no nic jeszcze raz życzę powodzenia
Edytowane przez czarny_ dnia 03.08.2007 17:12:05
Nie chcesz, to nie odpowiadaj!
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl