ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
newsy i next page ?
zyziu
Witam

od niedawna mam uprawnienia admina na stronce gdzie jest fusion php Grin i wszystko spoko podoba mi sie tylko ze... przydalo by sie jak na moje cos takiego jak next page Pfft ze np. jezeli napiszesz 11 newsow to te 10 nowych bedzie na jednej stronie a najstarszy przejdzie na nastepna strone czaicie o co mi chodzi ? Grin bo to mnie troszq wkurza ze musze stare newsy kasowac jak pisze nowe bo pozniej ich za duzo na jednej stronie i nie za fajnie to wyglada Pfft a lookalem w panelu admina tez nic takiego nie moge znalesc Sad takze moglby ktos napisac skrypt jakis zeby po danej liczbie newsow reszta byla na nastepnej stronie itd.... ? :> Grin bylbym wdzieczny Grin

pzdr
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 04.05.2024 00:26:06
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
myrcin
Przeciez takie coś jest... tzw. 'makepagenav', automatycznie przenosi stare posty na nastepną np. 2 stronę... nie wiem jakim cudem Ci to nie działa ?
 
http://www.magnetic-esports.net/
zyziu
umm... szukalem chyba wszedzie... w panelu admina mam :

[main] [post news] [edit posts] [manage comments] [view news] [my webpage] [plugins] [help/update] [logout]

i w zadnym w nich nie widzialem takiej opcji Sad
 
darkol
No bardzo dziwna to jest sprawa! Przecie to jest automatyczne czynione w pliku news.php, jest to na stałe wpisane w jego kodzie:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Jest to ustawione właśnie na 10 newsów, po czym przy 11 ten właśnie jest umieszczany na nowej stronie. Można te stałe ustawienie zmienić na inną wartość, jeśli ktoś chce więcej lub mniej.

A tak przy okazji zapodaj link do strony, to inni zobaczą o co w tym biega?
Edytowane przez darkol dnia 13.06.2005 23:29:42
Imperium Osmańskie - Historia i Dzieje Imperium Tureckiego.

www.osman.livenet.pl
 
www.osman.livenet.pl
zyziu
hehe nie mam pojecia jak to ten moj CL zrobil Grin adres strony dokladny...

http://members.ly...fjedi=news

bo alias nie za bardzo ten tego na IE Pfft tak ze dalej nie wiem gdzie wsadzic tego skrypta bo jak lookalem na pliki na serwie to tam jestr troszq burdel i w jedym folderze jest news.php i news2.php ale tam sa tez skrypty w html'u, jedyne co z php tam jest to include cos tam cos tam Grin
w drugim folderze tez jest news.php ale tam z kolei sa wszystkie newsy wypisane ktore sa na stronie tez Grin nie wiem jak moj admin to instalna ale niestety teraz dalej nie wiem gdzie i jak wbic ten skrypt ^_^

tnx za pomoc Smile

pzde
 
darkol
No a czy aby ta strona, to jest Php Fusion, bo mi to co zobaczyłem nic mi z niego nie przypomina?
Imperium Osmańskie - Historia i Dzieje Imperium Tureckiego.

www.osman.livenet.pl
 
www.osman.livenet.pl
Shaolin
Ehh... Zyziu, nie ten dział... :) /przeniosłam/
working
 
zyziu
no ja wlasnie nie wiem co on z tym namieszal Grin ale to jest chyba to bo looknijcie na strone logowania do panelu...

http://www.member...ol/upload/

toc to logo to chyba to ? Grin a jak nie to to jest moja zyciowa gafa ^_^
A jezeli jednak sie nie myle to co byscie radzili ? Pfft

btw... przepraszam adminq za moja pomylke Wink Smile
Edytowane przez zyziu dnia 15.06.2005 00:01:02
 
Shaolin
Heh... :)
FusionPHP to nie to samo, co PHP-Fusion :].
Poszukaj w kodzie - nie wiem, jak wygląda ten system w FusionPHP i na czym on bazuje... :/
Poza tym zawsze możesz zadać pytanie na supporcie FusionPHP - bo kto inny niż sam autor ma wiedzieć, jak to zrobić? :]
working
 
zyziu
olaboga ale zje***em misje Grin huh myslalem ze to ten sam system newsow ^_^
Ale tak wogle to i tak czyba gdzies musze umiescic ten skrypt co byl wyzej podawany zeby to zadzialalo, tylko musze sie dowiedziec gdzie i bedzie git Grin pgrzebie jeszcze w plikach moze na cos sie natkne Smile

tnx za pomoc Grin

pzdr
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl