ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Dodawanie administratorów
Guciowa
Witam!

Mam problem, mianowicie gdy chcę dodać nowego administratora do swojej strony. Wszystko niby ładnie i pięknie, ale.. mogę dodać tylko 1 admina, przy próbie dodania kolejnego jest problem, bo nie mam tego panelu dodawania pod spodem Sad PHP-Fusion w wersji 6.00.307

Pozdrawiam i proszę o pomoc
Guć
Edytowane przez Milka dnia 27.01.2008 00:26:03
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 01.05.2024 19:09:49
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
PHP-Fusion, czy eXtreme-Fusion?
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Guciowa
PHP-Fusion w wersji 6.00.307 Smile

http://gutek.fora.../agility2/
Edytowane przez Guciowa dnia 26.01.2008 21:06:55
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
A czym się kierowałeś przy wyborze wersji, jeszcze nic nie masz i nie rozumię czemu nie używasz najnowszej 6.01.13
 
wlodekp.europa.pl
Guciowa
KierowałAM Grin Mianowicie tym, że mam problemy przy wgrywaniu większej ilości plików przez FTP'a, a na stronie forall'a jest coś takiego jak instalator CMS i tylko ta wersja dostępna. Co do tego czy nie mam - mam, ale sporo na kompie i jeszcze nie dodane.. Zainstalowałam to dopiero kilka godzin temu..
Edytowane przez Guciowa dnia 26.01.2008 20:35:32
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Tak też sądziłem, że korzystałeś z preinstalatora wersja 307 jest dziurawa i nie posiada też wielu nowości, powinieneś jednak postarać się wgrać po ftp te pliki jeśli nie z domu -łącze to z innego miejsca.
Wracając do tematu dodanie admina odbywa się po dodaniu użytkownika masz u siebie 2 test w zarządzaniu użytkownikami PA klik Administratorzy na rozwijalnej lisciep owinienes miec tylko test odznaczasz okienko Przypisz Administratorowi wszystkie prawa i klik dodaj admina, po tej operacji powinien być na liście, jeśli nie dodasz mu praw, po zalogowaniu nie będzie miał dostępu do PA
Tak robisz i nie możesz dodać?
Edycja
Przepraszam Koleżankę nie zauważyłem kierowałam oczywiście nie kierowałem
Edytowane przez wlodekp dnia 26.01.2008 20:58:38
 
wlodekp.europa.pl
Pieka
Radze usunac i raz jeszcze zainstalowac, tym razem obecna wersje, czyli v6.01.13.
Nie ma sensu prowadzic serwis w oparciu o stara i w dodatku zle zabezpieczona wersje PHP-Fusion.
Jednak wybor nalezy do Ciebie.

Odnosnie dodawania administratorow i ogolnie zarzadzania: Poradnik.
Edytowane przez Pieka dnia 26.01.2008 20:52:50
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Guciowa
Wlodekp - już wiem w czym rzecz w takim razie. Olśniło mnie przy ilości użytkowników. A ja głupia myślałam, że niezależnie czy jest ich 2 czy 20 to ten panel będzie tam Smile

Pieka - poradnik mam, ale dzięki. Możliwy jest upgrade tej wersji do najnowszej? Czy trzeba wszystko od nowa jednak?
 
Pieka
Guciowa napisał/a:
..Pieka - poradnik mam, ale dzięki. Możliwy jest upgrade tej wersji do najnowszej? Czy trzeba wszystko od nowa jednak?

Nie jest kwestia posiadanie, tylko korzystanie.
Oczywiscie, ze jest mozliwy z v6.00.307, skoro jest taka opcja nawet dla v4.
Jednak z racji mozliwych komplikacji i przy obecnym stanie strony zalecam instalacje.
Opis upgrade dostepny w naszej nawigacji oraz w pliku archiwum PHP-Fusion v6.01.13.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Guciowa
Pieka - używam Smile Dodać admina mogłam, co można było zobaczyć na użytkowniku "test". Wlodekp mi jednak uświadomił, że panel dodawania admina nie wyświetla się cały czas Smile
Dzięki za pomoc i rady. Spróbuję jakoś zainstalować najnowszą wersję. Najwyżej się pomęczę parę godzin ładując osobno część plików Wink

pzdr
Klaudia
 
Pieka
Guciowa napisał/a:
..Najwyżej się pomęczę parę godzin ładując osobno część plików Wink

pzdr
Klaudia

Jesli masz problem z transferem, to jestem do dyspozycji, wystarczy jak podasz mi dane FTP'a.
Wszystko bedzie lepsze od ciagniecia tego na v6.00.307 Smile
Edytowane przez Pieka dnia 26.01.2008 21:14:22
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Guciowa
Dzięki, dziś dokończyłam Smile Mały problem był bo brakowało pliku config.php ale go sobie "załatwiłam Smile

edit:
Zarządzanie grafikami nie działa.. Tzn przy próbie załadowania obrazka wyświetla się pusta strona. Ehh
Edytowane przez Guciowa dnia 27.01.2008 11:56:16
 
Pieka
Guciowa napisał/a:
Dzięki, dziś dokończyłam Smile Mały problem był bo brakowało pliku config.php ale go sobie "załatwiłam Smile

I twierdzisz, ze czytasz poradniki i readme zawarte w paczce... Pisze jak byk:
2. Instalacja
2. Zmień blank_config.php na config.php.


Poza paczka jest to takze w naszej nawigacji: http://www.php-fu...page_id=29

Ok, temat Off.
Edytowane przez Pieka dnia 27.01.2008 11:56:20
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl