ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
[Sprzedam] 500 tys. wyświetleń banera
Kubir
Sprzedaje reklamę na stronie młodzieżowej: www.hsmusical.pl , cena wywoławcza za 500tys. wyświetleń wynosi 2zł. , format reklamy gif, jpg, png, flash, szczegóły, statystyki i warunki sprzedaży dostępne są na aukcji Allegro:
http://www.allegr...wisie.html
Edytowane przez Kubir dnia 29.03.2008 12:51:55
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 16.05.2024 17:00:41
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
A ten tak popularny serwis, czy jego popularność jest taka jak niedziałający link czyli kot w worku?
Edytowane przez wlodekp dnia 29.03.2008 12:50:16
 
wlodekp.europa.pl
Kubir
Przecinek postawiłem od razu po linku i stąd ten błąd. Teraz powinno już być ok.
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Teraz link działa, widziałem temat poprzedni o sprzedarzy 100 000
Wracając do popularności pr2 na zdz bez userów też taki mam spadłem zresztą z niedawno pr3, bo w zasadzie od roku nic nowewgo nie dodałem
 
wlodekp.europa.pl
Kubir
W tym momencie:
9 gości odwiedzających strone plus 9 zarejestrowanych użytkowników odwiedzających właśnie strone
Wizyt wczoraj 2 tys., do tego momentu dzisiaj 700.
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Za stary lis jestem gości popatrz zdz podpis wcoraj 9000 to samo z odwiedzającymi 99% wskazań to automaty, tak że pr bardziej wiarygodny chociaż nie do końca na wlodekp mam 0 i ok 300000 wizyt, ale wlodekp w google wyszukiwania nr1.
Tak, że z tymi wizytami to się nie podniecaj, bo patrząc u siebie gro to roboty indeksacje a nie realni oglądacze.
 
wlodekp.europa.pl
Kubir
Masz racje, co tam 670 użytkowników pewnie same boty, to że stronę odwiedza w każdym momencie około 9 zarejestrowanych osób to śmiech na sali, a te pół miliona wyświetleń to sam boty wyrobią - na bank, a i ta cena 2 zł. jest niesamowicie wygórowana, ja bym nawet powiedział zdzierstwo.
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
A co to jest 670 popatrz support ma w tej chwili pr3 i niebo więcej wszystkiego, a pr2 np strona keruzam.com przy jej ilości userów Ty np z czym do ludzi tamta strona w drodze do miliona.
A ja doskonale pamiętam pierwsze 500 000, milion supportu teraz z góry tak samo na uk i w odróżnieniu, a może nie, od Ciebie przeglądam dokładnie wszystkie logi serwera i nie bazuję na statystykach.
Wszystko w tym temacie z mojej strony.
Nic więcej nie napiszę bo tylko niepotrzebnie go utrzymuje-temat na topie.
AMENI I POWODZENIA.
Oczywiście miłego dnia także życzę!
Już z domu.
 
wlodekp.europa.pl
Kubir
Dlatego www.php-fusion.pl bierze za 1000 odsłon pewnie około 2zł. , a ja biorę 2 zł. za 500 000 wyświetleń, więc jak łatwo zauważyć wziąłem pod uwagę to że nie mogę żądać kokosów, więc jak ktoś nie czuje okazji jego problem. Ps. serdecznie dziękuje za Twoje komentarze, mimo że negatywne ale pozwoliły utrzymać temat długo na topie, a to pozwoliło zapoznać się ludziom z tą niesamowicie korzystną ofertą Grin
 
Piotrek
Mówcie co chcecie, aukcja moja Pfft
 
Kubir
Dziś wystartowała nowa aukcją, znowu sprzedaje reklame tym razem cena za 500 tys. wyświetleń wynosi 20zł. do kupienia jest 5 takich serii , więc razem można kupić nawet 2,5 mln. wyświetleń za jedyne 100zł.
Aukcje wraz z jej szczegółowym opisem znajdziecie tutaj:
http://www.allegr...=391725524
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl