ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Instalacja
 Drukuj temat
Po instalacji na WS2003 strona nie otwiera się!
polna-mysz
Hmmm... Siedzę nad tym tematem od 8 rano i już brak mi koncepcji co może być żle!:(:(
Na Windows Serwer 2003 mam witrynę wrzuciłam do niej rozpakowane pliki z php-files. zainstalowałam PHP 5.2.5 i MySQL . Mój serwer bęący jednocześnie kontrolerem domeny nazywa się server2.OLA.local
O MySQL mam niewielkie pojęcie ale pogoglowalam i zainstalowałam MySQL i utworzyłam z command line client bazę: 'biuro2' utworzyłam usera tej bazy '' nadałam mu wszystkie (ALL) prawa do bazy 'biuro2'
Serwer jest na adresie wewnętrzym 192.168.1.50.
Odpaliłam z http://nazwamojej...setup.php.
(Z wewnątrz firmy odpala się przez: http://192.168.1....
Nie byłam pewna co wpisać w konfiguracji bazy danych (próbowałam różnych wariantów) dane te zapisują się w pliku config.php w witrynie www naa serwerze ale po wciśnięciu 'dalej, strona nie otwiera się!!!
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

plik index.php wygląda tak: (nic w nim nie zmieniałam!)
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Znalazłam na forum podobne tematy ale moje okoliczności są inne! Czy ktoś ma koncepcję w czym problem!?:(

Oczywiście tej linijki:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
nie ma w pliku config.php popełniłam błąd pisząc posta!

Edytowane przez polna-mysz dnia 12.04.2008 23:50:37
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 01.05.2024 18:41:34
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Czytalas? http://www.php-fu...ad_id=9572
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
polna-mysz
Bardzo dziekuję nie czytałam!
Ale nie jestem pewna czy uda mi się z tego skorzystać bo na IIS w WS2003 mam jeszcze 3 inne witryny one pracują oczywiście na porcie 80 i IIS z powodu tych 3 innych witryn na których są stronki w HTML+JavaSCript jest potrzebny. tę 4 witrynkę chciałam zrobić w CMS (z HTML i MySQL) bo nie mam aż tyle czasu a i kwalifikacji żeby takie coś co jest potrzebne zrobić samej.
Tego linka co mi podałeś PIEKA to tam jest instalka czegoś takiego jak XAMPP nie jestem pewna czy to się nadaje na serwer WS2003 bo w czasie instalacji serwera Apache protestował że port 80 jest 'already in use' Oczywiście bo używa go serwer IIS który jest potrzebny do 3 innych witryn które są potrzebne. No i Apache nie da się zrobić 'running' , pozatym 'index.php' nie może być poprostu na IP zewnętrznym serwera bo na nim w IIS są 4 domeny trzeba byłoby Apache wskazać jeszcze odpowiednią domenę a takiej mozliwości nie widzę! ?? Jest może jaaś inna możliwość żeby ten CMS chodził na moim WS2003 ?Sad

Udało mi się wreszcie zainstalować PHP-FUSINa bez XAMPPa chociaż to ćwiczenie było dla mnie b. pouczające. Problem tkwił w skonfigurowaniu PHP i MySQLa co po dłuższym goglowaniu udało mi się wreszcie skutecznie wykonać!
Bardzo dziękuję za poświęcony mojemu zapytaniu czas!Smile
Edytowane przez polna-mysz dnia 17.04.2008 18:09:03
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl