ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
fusionBoard 4.x PL
Bochen
kafar napisał/a:
Witam - rozwiązał już ktoś problem braku wyświetlania się ilości postów/tematów z podkategorii, na głównej stronie forum?


Przyłączam się do pytania.
Edytowane przez Pieka dnia 18.03.2009 19:17:10
 
www.webstudio.sdgp.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 28.04.2024 14:14:49
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
pasta20
Głupie pytanie nie dodaje mi załączników na forum. Na nowej stronce nie dodaje mi :/
Edytowane przez Chemikpil dnia 22.03.2009 19:48:51
 
erlando
Czy ktoś z szanownych tu bywalców mógł by podpowiedzieć skąd można zażyć instrukcję obsługi FB4.2 ?

Dopiero zaczynam przygodę z tym skryptem i nie do końca jestem w stanie sam napisać wszystkiego o funkcjonalności i zastosowaniu.

Przydało by się oświecić przyszłych użytkowników na mojej stronie ale pewnie mój opis nie będzie adekwatny do tego co tu na prawdę można... Może jest jakaś gotowa publikacja na ten temat ? Nie mogę nigdzie odszukać.

Pomoże ktoś ?
Cierpliwy kamień ugotuje ...
 
webstreet.pl
pasta20
Dziwne działa już ale mam pytnako inne mam na stronie www.pasta20.pl na forum Automatyka podkategorie Eplan, Elcad itd chciałbym aby wyświetlało mi tematy na forum z tych podkategorii. Przeszukałem ustawienia i nic nie znalazłem Sad

Hm jeszcze jedno chciałbym aby pokazywało ile mam w tej podkategorii tematów i postów tak jak to jest w normalnych forach.

Pozdrawiam
Edytowane przez pasta20 dnia 28.03.2009 13:56:41
 
Artur-M
Co za :/
W fusionBoard są grupy. I każdy może sobie taką grupę stworzyć. To jest jasne i proste. Ale czy wie ktoś, jak taki "użytkownik trzeci" (nie-założyciel grupy) może się do jakieś grupy użytkowników dopisać? Zwłaszcza, że grupa jest "publiczna"?
Bo skoro można zakładać, to chyba głupim byłoby, gdyby nie można było się tam dodać.

P.S.Jak ktoś do tego doszedł, to bardzo proszę o podpowiedź.
Edytowane przez Artur-M dnia 04.04.2009 17:17:57
 
eridor
Eee... u mnie pojawia się czasami biała strona, kiedy klikam w edytuj zasady ostrzeżeń... Jakby coś z ajaxem? Bo pokazuje że się ładuje... Mam stronę na home.pl

Wiadomość doklejona:
Hmm... tak samo się dzieje przy niektórych innych ajaxach... Np: przy dawaniu oceny..

I miałbym małą sugestię:
- Możliwość pokolorowania nazwy forum/działu
- Możliwość dostępu do działu od X postów
Edytowane przez eridor dnia 10.04.2009 14:00:38
...
 
http://hobbit.avatar.net.pl
korekt advet
Siemka ! Ja mam problem z dodawaniem moderatorów w FusionBoard ponieważ po dodaniu moderatora jest błąd
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
jak to naprawić ?
PHP-Fusion v6 to już historia PHP-Fusion v8 to tajemnica, ale PHP-Fusion v7 to dar losu Smile
www.fineasz-i-fer... - Zapraszam Smile
 
www.fineasz-i-ferb.345.pl
Maro100
korekt advet napisał/a:
Siemka ! Ja mam problem z dodawaniem moderatorów w FusionBoard ponieważ po dodaniu moderatora jest błąd
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
jak to naprawić ?


Nie wiem czy pomoże ale podmień ten func.php na ten co dałem w załączniku;)


PW od moderatora:
  1. Brak Stopki! - chemix 22.04 - 18:06
Maro100 dodał/a następującą plik:
func_1.rar [6.02kB / 580 Pobrane]

Nic co ludzkie nie jest mi obceGrin
galactikfootballcenter.pl - najlepsza stronka o GF
 
korekt advet
Nie pomogło Sad
PHP-Fusion v6 to już historia PHP-Fusion v8 to tajemnica, ale PHP-Fusion v7 to dar losu Smile
www.fineasz-i-fer... - Zapraszam Smile
 
www.fineasz-i-ferb.345.pl
Spaik
Zauważyłem że w tym modzie widnieje tryb czasu 12h.
Jest możliwość jakoś przestawić to na 24h?
 
korekt advet
Siemka ponownie ! Czy da się jakoś usunąć fusioboard bo przez wtyczki i przywrócenie plików jakoś nie działa usuwanie ?
PHP-Fusion v6 to już historia PHP-Fusion v8 to tajemnica, ale PHP-Fusion v7 to dar losu Smile
www.fineasz-i-fer... - Zapraszam Smile
 
www.fineasz-i-ferb.345.pl
cybull
Na początek w opcjach forum wyłącz fusionboard, następnie po wyłączeniu gdy już będziesz widział normalne forum php-fusion możesz zrobić zabieg kosmetyczny w postaci podmiany plików forum na te z oryginalnej paczki php-fusion. U mnie to zadziałało bez problemu. Dla spokojnosci wykonaj najpierw backup swojej bazy danych.
 
http://www.pragapoludnie.com.pl
korekt advet
Dzięki cybull. Wcześniej miałem coś nie tak z plikami w paczce widocznie je modyfikowałem więc ściągnąłem nową.
PHP-Fusion v6 to już historia PHP-Fusion v8 to tajemnica, ale PHP-Fusion v7 to dar losu Smile
www.fineasz-i-fer... - Zapraszam Smile
 
www.fineasz-i-ferb.345.pl
Pieka
Kolega Spaik nadeslal odpowiedz na Wasze bolaczki, cytuje:
W infusions/fusionboard4/includes/func.php znajdz:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP


I kod:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

zamień na :
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Bochen
Ja mam problem z licznikiem, który pokazuje rekord online. Wciąż pokazuje to samo mimo, że któregoś dnia byłem świadkiem kilkunastu zalogowanych userów, a licznik wciąż stał. Czego to może być przyczyna?
Edytowane przez Bochen dnia 25.04.2009 21:58:02
 
www.webstudio.sdgp.pl
cybull
A takie głupie i bezzasadne jak sądze pytanie:

Stronę odświeżasz żeby sprawdzać wskazania licznika online?
 
http://www.pragapoludnie.com.pl
Bochen
Czy odświeżam? Jeśli masz na myśli choćby przez wciśnięcie klawisza f5 to tak i to wielokrotnie. Wiem, że to się samo od tak nie zmieni. Rekord wynosi 5 userów i jest z 16 marca. W tym czasie kilkakrotnie widziałem, że ludzi na stronie było znacznie więcej, a mimo to licznik i data wciąż wskazuje to samo.

Na początku myslałem, że zlicza i zapisuje tam tylko zalogowanych, ale ostatnio często też było po kilkanaście zalogowanych osób w tym samym czasie...

Żeby nie było nieporozumień daje screen. Chodzi mi o to, co podkreślone na czerwono.
http://www.ets.sd.../staty.jpg
Edytowane przez Bochen dnia 25.04.2009 22:39:19
 
www.webstudio.sdgp.pl
Artur-M
Który fragment jakiego pliku odpowiada za wyświetlanie takich [cenzura]reli, jak avatar, ilość napisanych postów, miejsce urodzenia czy datę rejestracji po lewej stronie od napisanego posta na forum z włączonym fusionBoard-em?
 
Bochen
Zależy jaki styl wyświetlania masz włączony na forum.
infusions/fusionboard4/includes/views - Tu masz 4 różne style wyśiwetlania układu w widoku postów. W zależności, który masz włączony w tym pliku szukasz.
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
 
www.webstudio.sdgp.pl
Artur-M
Dzięki Lascar Smile Bo ja oczywiście grzebałem w "viewthread.php" Pfft
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl