ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
fusionBoard 4.x PL
Sony
W3C pokazuje mi 5 błędów:

duplicate specification of attribute "title"


przy włączonym panelu Ostatnio poruszane tematy z opcją Podgląd postów w panelu Ostatnich postów?. :-/

Wie ktoś jak ich się pozbyć? Pfft


 
Wścibski Gość
Dodany dnia 28.04.2024 17:44:12
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
piOOtrek_93
Cześć,
ja mam problem z grupami, gdy wpisze coś do "Rozmowy w grupie", po zatwierdzeniu wyskakuje mi błąd:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Pozatym mam WIELKĄ PROŚBĘ, chodzi mi o zwiększenie możliwości w grupach, chodzi o np dodatkowe forum, galerie zdjęć, jakaś gra/ tabelka z możliwościami gdzie grupy będą ze sobą walczyć czy wstawianie muzyki, baardzo mi to potrzebne bo tworzę stronę która właśnie będzie opierała się na kilkunastu grupach, walczących grupach... :D
Pomocy, i dziękuję na zapas. :)
 
takasziii
Mam problem z ajax_shoutbox_panel dostarczonym razem z fusionboard, zamiast polskich znaków mam krzaki. Jak to naprawić?
Edytowane przez Pieka dnia 30.11.2008 14:25:55
 
Gander
Nie chciałbym marudzić, ale cały ten FusionBoard wydaje mi się lekko niedopracowany pod kątem wydajności. Przeszukując kod w poszukiwaniu jakiegoś kodu do modyfikacji, trafiłem do funkcji showLabel(). Jest ona wykorzystywana w etykietkach na forum (kolorowanie, etc). Wywołuje ona od 1 do 3 zapytań do bazy danych. Problem w tym, że na forum, gdy ta sama osoba wypowiada się wielokrotnie w wątku, bądź pojawia się na liście ostatnich poruszanych wątków, funkcja ta jest wykonywana za każdym razem, i za każdym razem wykonuje to samo zapytanie do bazy danych... Mogłaby ta funkcja mieć cache i zapisywać w nim te identyfikatory użytkowników, którzy już zostali "sprawdzeni". Ograniczyło by to niepotrzebne ciągłe sprawdzanie użytkowników i poprawiło wydajność...

Niestety, w obecnej chwili FusionBoard kojarzy mi się z phpBB by Przemo, jako przekleństwo administratorów.

Aktualizacja:

Dodałem dziś sobie na stronę licznik zapytań. Jakież było moje zdziwienie gdy odkryłem, że panel "FB: Ostatnio poruszane tematy" generuje około 10 zapytań na każdy jeden temat, plus sam panel wykonuje jeszcze około 20 zapytań (obliczane za pomocą przełączania opcji i odczytywania wyników). Strona główna forum zawiera około 65 for, więc normalna rzecz że przekłada to się na czas generowania i ilość zapytań: 1.33 sek i 613 zapytań.
Edytowane przez Gander dnia 03.12.2008 11:05:22
 
gander.solutions
Boniek91
Witam. Zainstalowałem i mam problem z forum... rozjechało mi się tzn razem z lewymi panelami tworzy 100% thema a prawe panele wystają poza theme. Nie wiem gdzie zmienić szerokość forum.
 
Gander
To DIV-y mają niewłaściwe marginesy. Potrzebujesz kodera layoutów, który Ci to poprawi.

Nawiązując do mojej poprzedniej wypowiedzi, chciałem dodać, że panel "Pokazać dziś odwiedzających użytkowników?", wykonuje morderczą ilość zapytań do bazy danych (na dużym forum), rekordowy wynik: ~940 zapytań... Doprawdy dziwię się że administrator serwera nie eksmitował jeszcze mojego klienta...
 
gander.solutions
k4
Mam pytanie jak usunąć opcje Linki do umieszczenia na innych forach bo jest to mi generalnie nie potrzebne i tylko przeszkadza.

Z góry dziękuje za szybką odpowiedz.
Edytowane przez Pieka dnia 19.12.2008 11:48:21
 
Gander
Jako że FusionBoard4 nie ma takiej opcji jak deinstalacja, to czy wystarczy że podmienię pliki FB4 na pliki oryginalne z paczki PF7, odinstaluję wtyczkę FB4 i ostatecznie usunę pozostałe tabele FB4 z bazy?

Sądzę że autor modyfikacji powinien przewidzieć taką opcję (odinstaluj) w swoim module, gdyż naprawdę nie wszyscy użytkownicy chcą zachować ten kombajn w swoim ogródku...
 
gander.solutions
pasta20
Mam pytanie czy dało by się zrobić coś takiego jak Hasło do danego fora. Czyli użytkownik ,który się zarejestruje aby wejść na forum musi podać hasło. Po podaniu poprawnego hasła może kożystać z danego fora, pisać zakladać tematy itd.

Pozdrawiam
 
laziki
Ok, ja mam taki problem, stronka www.laziki.pl/laziki po zainstalowaniu FusionBoard nie mogę wyłączyć paneli bocznych (prawa strona) dla całego forum. Owszem wklepanie np./forum/index.php czy /forum/viewforum.php załatwia sprawę, ale ja chcę wyłaczenie paneli na całym forum, efekt wklepania "/forum/" czy nawet "/forum" jest żaden, po prostu panele się nie wyłączają.
 
www.laziki.pl
jantom
http://www.php-fu...p?cat_id=6
[v7] Jak zrobić forum na całej stronie?
 
http://jantom.info
zezol
Lepiej zaprzyjaźnij się z szukajką...
http://www.php-fu...ost_106901
 
kafar
Witam - rozwiązał już ktoś problem braku wyświetlania się ilości postów/tematów z podkategorii, na głównej stronie forum?

Strona www.talencik.info

Pozdrawiam
Nie traktuj życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy.
 
www.talencik.info
palmer74
Witam a ja mam taki problem, po włączeniu funkcji ulepszone grupy
zrobiłem dla testu grupę do której wpisałem siebie i testowego usera.
Niestety po usunięciu grupy W liście kont nadal pokazuje że jestem przydzielony do grupy N/A która nie istnieje ? o ile problem testowego usera rozwiązałem szybko :) to ze swoim kontem mam problem
Edytowane przez palmer74 dnia 08.03.2009 13:18:59
 
Artur-M
Hehe - a ja poczekam. Będę cierpliwy.
Na: fusionBoard 5!
http://www.php-in.../index.php
 
Axel111
Witam, mam pytanie istnieje możliwość zmiany wyglądu forum, przypominała phpBB3 i styl subSilver? Bo niestety, ale te co są teraz nie podobają mi się i chciałbym aby wyglądało forum jak www phpbb3.
 
hoopak
Szukajka nie gryzie:
http://www.php-fu...d_id=19814
 
www.hoopak.pl
Sony
Czy u Was też pod przeglądarką IE strona główna forum(tabela) się rozwala we wszystkie strony?
Tematy zresztą też... Szczególnie ze stylem VB. ;-/

Co prawda nie używam IE, ale inni odwiedzający stronę niestety tak. ;p
tjaa Smile
 
laziki
Dobra, ja mam taki problemik, struktura forum wygląda tak:
Kategoria: Polska
Podkategoria: Pomorze
I teraz w podkategorii dodaję forum "Noclegi".
Wszystko byłoby cacy gdyby tylko nie wywalało mi tego forum przy okazji w innej kategorii "Forum ogólne", o co biega i jak sobie z tym poradzić? W PA FB w kategorii "Forum ogólne nie widać tego forum (i słusznie bo go tam ma nie być), ale jak się wejdzie na forum to jest świetnie widoczne.
http://www.laziki.../index.php
Edytowane przez Pieka dnia 02.02.2009 20:31:07
 
www.laziki.pl
k4
Mam pytanie jak przestawić zegar z 12 godzinnego na 24 godziny w fusionBoard?
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl