ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 10

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Event Calendar dla PF v7 PL UTF-8
Andrew333
Wielkie dzięki Smile

Wiadomość doklejona:
A jak zmienić kolor tabel jak są dni weekendu ? Bo ta zmiana ich mi nie podświetla.
Edytowane przez Andrew333 dnia 10.07.2010 08:32:48
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 28.04.2024 01:38:48
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
slonio88
Witam mam pytanie jak zmienić tło w kalendarzu. A mianowice chodzi mi o tło gdzie widoczne są cyfry. dokładnie chodzi o stronę www.excalibur.pev.pl
 
cobrain
Witam,
czy zna ktoś sposób, w który można zmienić, że opis wydarzenia pisze się w HTML zamiast BB Code? Jestem początkującym w PHP-Fusion, więc proszę o dokładne wytłumaczenie.

Pozdrawiam
 
Thor82
Wyskakuje mi taki błąd:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Zrobiłem tak jak radził Pieka czyli:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Ale w tym momencie cała strona mi się rozjeżdża a na końcu widnieje taki komunikat:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


319 to linia w której wpisałem zalecenie Pieki. O co w tym chodzi??


Edit Po problemie. Zmieniłem linie 319 na 13 i błąd zniknął.

Dopisałem jeszcze w lokalach:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

bo też błąd wyskakiwał.

PS Co zrobić żeby zamiast kwadracików wyświetlały się polskie znaki?
Edytowane przez Pieka dnia 07.10.2010 09:21:35
 
wiener-info.ugu.pl
lukas_s
Witam,

może ktoś mnie naprowadzić na rozwiązanie tak aby wpisy w kalendarzu na dany dzień sortowały się po grupach?
Edytowane przez lukas_s dnia 03.12.2010 06:56:20
 
alhenag
alhenag napisał/a:
Bardzo proszę o podpowiedź - jak można dodawać kod html(podlinkowanie) do zdarzeń w kalendarzu? Próbowałam wielokrotnie i na różne sposoby, ale nie poradziłam sobie. Bardzo przydałaby mi się taka możliwość. Czy zechciałby ktoś pomóc?


Po raz kolejny bardzo proszę o pomoc w tej kwestii Smile
 
http://www.alhenag.com
norbi666
Witam,

Podepnę się z moim problem.

Używam Event Calendar 0.8.1 Artur Wiebe, oraz poniższego kodu by Pieka w Panelu:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Moje pytanie jest takie: w jaki sposób wyświetlać 5 najbliższych wydarzeń ale z tym że wydarzenia które mają ten sam tytuł wyświetlają się tylko raz? Dodawał bym sobie wydarzenia dla na przykład 3 dni o takim samym tytule, ponieważ impreza trwa 3 dni dajmy na to. A Panel wyswietlał by mi tylko jeden raz te imprezę.

Prykład:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Dziękuje za pomoc :)

Dodane w Edycji:

Ewentualnie prosiłbym o wskazówkę jak mogę przerobić Event Calendar by było można ustawiać wydarzenia trwające kilka dni, mój pomysł jest taki by dodać nowe pole do bazy i formularz, hmm a jeśli jest już coś takiego stworzonego to proszę o info. :)
Edytowane przez norbi666 dnia 17.01.2011 16:47:50
 
DEVIL69
Witam, mam pewien problem, a raczej problemy. Zainstalowałem sobie php fusion v7 na serwerze home.pl pod adresem www.strona.motosq...
Zainstalowałem również wtyczkę Event Calendar 0.8.4, lecz nie działa mi poprawnie, po włączeniu panelu z kalendarzem wyskakują mi błędy na stronie:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Czy ktoś mógłby wejść na moją stronę, zobaczyć te błędy i podpowiedzieć mi co zrobić aby kalendarz zaczął działać poprawnie?

Dodam że wczoraj zinstalowałem również php fusion v7 na darmowym serwerze cba.pl i tam również zianstalowałem wtyczkę event calendar i tam wszytsko hula aż miło, więc gdzie leży problem??
Edytowane przez Pieka dnia 19.02.2011 12:13:58
 
Pieka
Home zaktualizowalo swoje skrytpy, w tym rowniez bazy MySQL, a co za tym staly sie czesciowo niekompatybilne wstecz. Ostatnio pisalismy o tym kilka razy:
  1. http://www.php-fu...ost_158514
  2. http://www.php-fu...ost_158507
  3. http://www.php-fu...ost_158261

W Twoim przypadku nalezy zrobic to samo, co w podanych, tyle, ze w pliku infusion.php tej wtyczki.
Reasumujac, edytuj plik infusion.php z katalogu ff tej wtyczki i zamien wszystkie:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

W zalaczniku poprawiona paczka. Wystarczy podmienic i jeszcze raz zainstalowac.


PS Taka sytuacja bedzie miala miejsce w zasadzie w przypadku kazdej wtyczki, wiec koncowo musimy chyba zalozyc osobny, ogolny temat dotyczacy wyzej opisanych zmian. Docelowo wszystkie hostingi zaktualizuja bazy.
Pieka dodał/a następującą plik:

Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
DEVIL69
Masz rację, ponieważ próbowałem zainstalować również mp3 player panel czy coś takiego i działo się to samo, dziękuje za pomoc Wink
 
konfiteor
Mógłby mnie ktoś naprowadzić jak zmniejszyć szerokość w panelu kalendarza? bo wychodzi mi po za moja szerokosc panelu;/

konefal.net/kalendarz.jpg
Edytowane przez konfiteor dnia 02.03.2011 22:45:39
Rób swoje ryzyko jest Twoje...
 
http://konefal.net
Gismo_PL
Edytuj plik: core.php zlokalizowany: infusions/aw_ecal_panel/include.
Następnie edytuj ~linię 264 o treści:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

i w niej zmieniasz wartość width, czyli szerokość.
 
http://fsong.pl
Andrew333
eldiablo napisał/a:
@andrew odpalasz plik core.php w katalogu include, szukasz:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

i zmieniasz na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


W pliku style.css swojego theme'a wklejasz taki fragment:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


I masz ciemniejsze tło przy obecnym dniu. Oczywiście za 999999 kolor tła wedle własnego uznania.


Jeszcze pytanko, wszystko działa ale jak w dniach weekendu sobota i niedziela zmienić kolor ?

current weekend czy content weekend zmienić w styles na c_day ?

Mam jeszcze pytanie drugie jak jest w Kalendarzu opcja Widok: Kalendarz | Lista to da się w widoku Kalendarza usunąć boczne panele a w liście zostawić ? Podobnie w Kalendarz: Tydzień | Miesiąc bo się strona rozchodzi.
Edytowane przez Andrew333 dnia 28.03.2011 13:29:32
 
SIOKO
Witam. Mam problem z językiem w kalendarzu- zainstalowałem wtyczkę jak instrukcje wyżej, ale wciąż nie mam kalendarza po polsku, tylko po niemiecku. W locale mam pliki polish i polish utp8, próbowałem nawet zamieniać nazwy i treść- nadal niemiecki. Mam PHP-Fusion v7.0. Dodam , że na drugim koncie mam PHP-Fusion 7.2 i tam wszystko jest po polsku. Proszę o pomoc.
Edytowane przez khaman dnia 13.05.2011 11:56:33
 
khaman
Przeczytaj temat od początku.
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
SIOKO
Czytałem cały temat- zainstalowałem pliki Locale polish utf8 od Pieki- zainstalowałem kalendarz w najnowszej wersji fix2 też od Pieki -nadal mam niemiecki. Co pominąłem?

Wiadomość doklejona:
Podmieniłem zawartość pliku German.php na zawartość polish.php i teraz działa język polski w kalendarzu prawidłowo. Pytanie jak lub gdzie zmienić aby wtyczka odnosiła się do wersji językowej strony czyli korzystała z polish.php w katalogu locale wtyczki kalendarza?
Edytowane przez SIOKO dnia 16.05.2011 12:49:40
 
ARTY007
W jaki sposób można zmienić kolor weekendu ale tak żeby sobota i niedziela oraz wszystkie dni przypadające na niego miały inny kolor?

Przykład sobota jest na szaro i pod nią dni na szaro a niedziela i pod nią dni na czerwono.
Edytowane przez ARTY007 dnia 02.06.2011 14:00:55
 
djdandi
Przepraszam za odświeżenie tematu ale jak zrobić aby goście mogli dodawać wydarzenia?
Pozdrawiam all
 
http://pogoda.brzanekonline.pl
taz_org
Zaciekawił mnie pewna modyfikacja kalendarza, który ma wydarzenia zaznaczone na mapie. Może ktoś ma pomysł, jak to skleić w całość, żeby było tak jak na obrazku?

images49.fotosik.pl/1239/d81a7d3df8f80d73m.jpg


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 30.12.2011 01:24
 
kpbd
Witam,

zaktualizowałem mój kalendarz do wersji 0.8.4.
Moje pytanie jest następujące: czy jest możliwość dodania godziny przy wyświetlaniu wydarzeń z całego roku przy każdym wydarzeniu?

Bardzo proszę o informację jak to zrobić.

i jeszcze jeden mały problem a mianowicie chodzi o to że jak dodam wydarzenia to w panelu na stronie brak tekstu kolejne wydarzenie - zdjęcie poniżej
images47.fotosik.pl/1289/7107b062f5fc63f4m.jpg

znalazłem odpowiedź na moje drugie pytanie odnośnie braku tekstu kolejne wydarzenia/więcej... - może się komuś przyda linijka ok. 276 z 0 zmieniłem na 1 i jest ok. (plik oczywiście aw_ecal_panel.php)
Pobierz kod źródłowy  GeSHi: PHP
  1. $more = 1;
Zinterpretowano w sekund: 0.012, wykorzystano GeSHi 1.0.8.10

Edytowane przez kpbd dnia 01.01.2012 11:19:21
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl