ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Advertising Button Panel - rotator buttonów z zarządzaniem
Adam Stalica
Nastąpiła jeszcze jedna mała zmiana czysto komatyczna Wink Plik już zaktualizowany w moim poprzednim poście Wink Jak ktoś już pobrał to może jeszcze raz pobrać, choć jest to niekonieczne, bo była to zmiana kosmetyczna <Wygląd jednej rzeczy w PA> Wink
Edytowane przez Adam Stalica dnia 04.01.2011 18:10:33
Witam Grin
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 26.04.2024 11:39:59
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Drecha
Na moje oko wszystko w porządku, działa bez zarzutu Smile
 
Adam Stalica
To się cieszę, że działa bez zarzutu, a masz może jakieś pomysły na przyszłość? Coś chciałbyś dodać/odjąć, bo jednak zacząłem pracę na kolejną wersją, bo doszły mi nowe pomysły Wink
Edytowane przez Adam Stalica dnia 04.01.2011 18:54:36
Witam Grin
 
Drecha
Szybko działasz. Ja mogę jedynie powiedzieć co mnie by się przydało. Według mnie, podczas dodawania buttonu, mogłyby być dwie zakładki. Z dodawaniem podstawowym (takim jakie jest), lub wklepaniem kodu. Niektóre strony, jak np. Support, udostępniają kod dla swoich buttonów, więc łatwiej byłoby po prostu wkleić udostępniony kod. Można to też po prostu zrobić w inny sposób, byleby była opcja wklejania linku do obrazka z innego serwera.
 
Adam Stalica
Ok postaram się to w kolejnej wersji dodać Wink Na razie działam na zakładką ustawienia wtyczki, gdzie będzie można wybrać kierunek buttonów, szybkość przewijania...
Edytowane przez Pieka dnia 04.01.2011 19:07:33
Witam Grin
 
Drecha
O, to też dobre. Gratuluję pomysłowości i sumienności.
 
WooQash
Niestety, nie mogę zainstalować tej wtyczki. W panelach mogę już dodać ten panel, lecz w PA przy próbie instalacji po prostu nic się nie dzieje po za odświeżeniem strony.
 
http://wooqash.net/
Adam Stalica
Kolejna wersja wtyczki została wydana i została oznaczona numerem 3.01 Wink
Wydanie tej wersji zostało przyspieszone, gdyż brak możliwości wstawiania grafik z adresów internetowych wydaje się być dużym niedociągnięciem, które znajdowało się w poprzedniej wersji Wink

Nowości:
- możliwość dodawania banerów z adresu internetowego
(Został umieszczony przełącznik, na którym należy wybrać z czego chcemy dodać baner)
- możliwość wejścia do statystyk przez PA

Plany na przyszłość:
- dokończenie panelu ustawień, który na razie sprawia mi problemy Frown

Wtyczka została zaktualizowana w poście, gdzie znajdowała się wersja 3.00, czyli tutaj:
http://www.php-fu...ost_156918
Edytowane przez Adam Stalica dnia 07.01.2011 23:13:11
Witam Grin
 
Drecha
Ponownie gratuluję dobrych pomysłów. Za momencik wgram ponownie na serwer i zobaczę wtyczkę Smile
 
Adam Stalica
I jak wszystko śmiga jak należy?
Witam Grin
 
Drecha
Jak najbardziej. Nie zauważyłem jak na razie żadnego błędu. Gratuluję.
 
Scania1994
Witam
Mam pytanie, czy w nowej wersji jest możliwość wstawiania kodu od np. reklam google itp. Jeśli nie, to czy jest możliwość pojawienia się tego w kolejnych wersjach?
 
www.ti.elektroda.eu
Adam Stalica
A podasz przykład jak taki kod wygląda?
Witam Grin
 
Drecha
Myślę, że lepiej będzie stworzyć osobną wtyczkę reklam Google. Bo jak za dużo opcji będzie miała wtyczka to też nie dobrze w drugą stronę Grin
 
Scania1994
np. tak
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Scania1994 dnia 08.01.2011 15:32:48
 
www.ti.elektroda.eu
Borys_B
WitajcieSmile
Fajnie wszystko chodzi, tylko mam mały problem.
Kiedy chcę zobaczyć statystyki kliknięć, to ma ciągle zero.
Chociaż sam, jako gość kilkakrotnie klikałem.
Pomożecie z tym problemem ?
Edytowane przez Drecha dnia 09.01.2011 03:28:04
Używam wersji 7.01.00
 
Adam Stalica
@Borys_B dziękuję za zgłoszenie problemu Wink
Błąd zrobiłem podczas eksperymentowania z kodem, ale już naprawiłem i poprawka tego problemu wyjdzie wraz z nową wersją, która wyjdzie do kilku dni Grin
Już mam zrobiony prawie cały panel ustawień tylko borykam się z problemem, gdy buttony jadą w lewą bądź w prawo to nie wyświetlają się obok siebie tylko jeden pod drugim Frown
Ale postaram się to jak najszybciej rozwiązać i wyjdzie moim zdaniem super wersja Wink

Pozdrawiam Wink

Wiadomość doklejona:
No i kolejna wersja wydana! Tym razem oznaczona numerem 3.02 beta
Dlaczego beta? hmm, dlatego, że nie uporałem się z jednym problemem i została wydana do testów czy wszystko działa

Co zostało zmienione:
- naprawiony zgłoszony błąd <nie naliczało wejść na stronę>
- zmiana wyglądu strony w PA, która wyświetla się, gdy nie dodano jeszcze żadnego buttona
- dodana podstrona z ustawieniami Gdzie można:
* ustawić kierunek buttonów <dostępne są wszystkie kierunki, ale tylko góra i dół działa prawidłowo, gdyż na chwilę obecną nie potrafię się uporać z problemem, gdy buttony lecą w prawo, bądź lewo wyświetlają się pod sobą, a nie obok siebie>
* ustawić wysokość panelu gdzie przewijają się buttony
* ustawić szerokość panelu gdzie przewijają się buttony
* ustawić szybkość przewijania się buttonów <w skali 5 stopniowej>
* ustawić odstęp pomiędzy buttonami <w skali 6 stopniowej>

Wersję można pobrać tutaj!

Pozdrawiam i zapraszam do testowania Wink
Edytowane przez Adam Stalica dnia 19.01.2011 14:58:05
Witam Grin
 
Kamilz911
Witam,

Ja bym miał jeszcze propozycje którą zastosowałem u siebie, a mianowicie:
1. Chodzi o to żeby można było całkiem wyłączyć poruszanie się buttonów (dodałem opcje, oznaczyłem ją 0 i dodałem do lokali podpis tej opcji).

2. Oprócz odstępu < br > między butonami zrobić < hr > co doda nam kreskę ja zawsze przy swoich skórkach w stylach CSS deklaruje hr i mam ładne i dopasowane do strony podkreślenie między buttonami (hr zastąpiłem największy odstęp, zmieniłem nazwę i przeniosłem na samą górę listy). Do tego wydaje mi się że nie potrzebne jest aż tyle odstępów bo wątpię żeby ktoś używał aż po 3-4 < br > ale to tylko moja sugestia.

3. A to już coś czego nie mogę zrobić. Przydała by się opcja ustawiania kolejności buttonów.

4. Jeszcze jedno czego nie napisałem wcześniej. Statystyki kliknięć w panelu widoczne tylko dla administratora bo po co dostęp innym grupom.(w button_panel.php dodałem)
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP


Zauważyłem że przy dodawaniu lub aktualizacji buttona pokazuje się jakiś błąd ale znika i co ciekawe wszystko działa jak trzeba.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy HTML


Pozdrawiam Kamil.
Edytowane przez Kamilz911 dnia 24.01.2011 18:09:46
 
Scania1994
Witaj.
Nie wiem czy tylko u mnie, czy u wszystkich, lecz po wywaleniu wersji 2.0 i dodaniu Twojej wersji nie ma polskich znaków np. autor zamiast perełka jest pere?ka, Wysoko??;, Szeroko??, Kodowanie utf-8. A co do tego że lecą pod sobą w lewo lub w prawo to w v. 2.0 też tak miałem, lecz po modyfikacji kodu szło normalnie(być może to wiesz, lecz problem z poprawnym zakodowaniem).
Edit.
Nie mogę dodać bannerów, bo nie mogę kliknąć na pola Obrazek z serwera Obrazek z internetu. Po kliknięciu dodaj wyskakuje info o błędzie w button_admin.php on line 92
Edit2:
Źle wyświetla po dodaniu buttonów więcej info w załączniku.
Scania1994 dodał/a następującą grafikę:
2_2.jpg

Edytowane przez Scania1994 dnia 18.01.2011 16:55:30
 
www.ti.elektroda.eu
Adam Stalica
@Kamilz911 co do punktu 1 to moim zdaniem nie ma to sensu, bo stojące buttony można bez problemu zrobić z panelu Wink
Co do 2 to ciekawe, ale jeszcze pomyślę jak to wprowadzić Wink
Co do 3 to też pomyślę Wink
Co to 4 to chciałem wprowadzić w następnej wersji coś podobnego Wink

Co do błędu to nigdy mi się nie pojawił Wink

Pozdrawiam Wink

Wiadomość doklejona:
Locale już poprawione Wink @Kamilz911 w nowej paczce może także naprawi twój błąd, który wyświtla Ci podczas dodawania i aktualizacji Wink

Poprawiona paczka w tyn poście...

A co do wyboru tych opcji jakie zdjęcie chcecie wybrać to nie macie czasem wyłączonego java scriptu w przeglądarce?

@Scania1994 spróbuj zainstalować wersję z poprawionymi localami, bo może to naprawi twój błąd widoczny na grafice Wink

U mnie jest wszystko ok... Zobacz:
images40.fotosik.pl/525/92f0879ebfebb788m.png

Tak samo z przełącznikiem:
images35.fotosik.pl/377/5ab5ec4eaee53f4bm.png images37.fotosik.pl/517/4d65748c75802ee4m.png

Wiadomość doklejona:

Dziś udało mi się zrobić, że buttony przewijają się poprawnie w prawo i w lewo <Lecą obok siebie, a nie jak to było przedtem pod sobą> Wink

Poprawiona paczka w tyn poście...
Edytowane przez Adam Stalica dnia 19.01.2011 16:08:08
Witam Grin
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl