ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Galeria użytkownika (usergallery aka usergalerie)
DMac
Czy da rade dodac lightboxa do galerii uzytkownika?
 
www.alaskan.net.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 28.04.2024 03:53:48
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
LAbUdZiN
Jak zrobić by zdjęcia mogły dodawać tylko kobiety?
Dla mężczyzn po prostu album galerii byłby wcale niewidoczny i niedostępny.
Wybór płci przy rejestracji miałbym obowiązkowy bez "nie chce podawać" .
Edytowane przez LAbUdZiN dnia 28.02.2009 19:08:31
 
www.takgramy.pl
Kopciak77
LAbUdZiN napisał/a:
Dałem Twój plik register.php i nie wywala już błędu ale nie tworzy też albumu. Jest Jak przy zastosowaniu normalnego register.php


Działa tylko przy włączonej rejestracji z email.
Edytowane przez Chemikpil dnia 05.03.2009 22:37:29
 
DMac
Na stronie http://www.pmk-kr...allery.php widzialem ciekawa rzecz. Mianowicie jest tam zwijany panel "Użytkownicy posiadający własne galerie". Nie chodzi mi o zwijanie panelu tylko o tak liste uzytkownikow gdzie po najechaniu pokazuja sie miniatury albumow danego usera.
Wie ktos jak zrobic taka liste z wyswietlaniem sie albumow.
 
www.alaskan.net.pl
MajkelxD
Użytkownik może ustalać dostęp dla grup. Kiedy użytkownik bez dostępu spróbuje otworzyć zdjęcie przekierowuje go na userphotogallery.php
Chciałbym aby przekierowywało go na podstronę z informacją że nie ma dostępu z takiego i takiego powodu. Najlepiej gdyby dla każdej grupy pokazywało inne info np. jeśli ustawiłem dostępność dla grupy z id=1 , użytkownikom którzy nie sa w tej grupie wyświetli dany komunikat.
Jesli ustawie dostępnośc dla grupy z id=2 wyświetli się inny komunikat i tak bym mógł sobie dodawac na przyszłość do każdej grupy inne. Niestety nie moge sobie z tym poradzić nawet nie wiem gdzie szukać więc zwracam się z prośbą do bardziej doświadczonych. Pozdrawiam.
 
xela
Ja jestem zdecydowanie ociemniały, Zrobiłem wszystko zgodnie z opisem instalacji załączanej do paczki, dodałem link w nawigacji oraz w user field, ale nie widzę nigdzie miejsca w którym mógłbym dodać zdjęcia ustawiać uprawnienia etc, zdecydowanie w tym wypadku zgłupiałem czy istnieje możliwość jakiejś podpowiedzi co robię źle albo czego nie zrobiłem ?

Edit, Już działa przepraszam za bałagan Smile
Edytowane przez xela dnia 14.04.2009 11:53:08
 
WujekGREG
Jak zrobić link który powoduje dodanie zdjęcia? Tzn sam skrót aby nie wchodzic na moja gallerie itd. Aby było można z listy roziwjanej wybrac album i ciach upload n serwer.
Edytowane przez WujekGREG dnia 13.05.2009 08:24:58
 
www.gdzie-bylem.pl
MajkelxD
Często moi nowi użytkownicy dodawają po 10 i więcej albumów myśląc że to fotki w ich galerii a to przeciez albumy z miniaturą zdjęcia które dodali. Najlepszym rozwiązaniem byłoby przekierowywanie po dodaniu miniatury do danego albumu, wtedy dany użytkownik dalej by dodawał fotki ale juz prawidłowo i w danym albumie, to samo przy tworzeniu nowego. Proszę o pomoc w zbudowaniu takiego przekierowania.
 
KCS
U mnie wszystko ładnie działa, przynajmniej narazie ale mam jedno pytanko. Chciałbym wstawić link do Administracji prywatną galerią w plik theme.php i teraz tak, w pliku user_info_panel.php linia z linkiem wygląda tak:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


a w pliku theme.php chciałbym to podmienić za to:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Próbowałem już rożnych możliwości ale ciągle nie działa tylko zamiast linku mam błąd. Wie ktoś jak to zrobić? Aha i nie kierujcie się linkiem z theme.php bo to jest styl z EP prze konwertowany pod PF7 a więc ten link i tak nie działa.
Edytowane przez KCS dnia 18.07.2009 19:30:35
 
Kopciak77
Może jest to proste ale ja mam problem , co zrobić aby w Galerii użytkownika po dodaniu albumu przez użytkownika automatycznie były prawa pliku 755 a nie 744 (atrybuty dla katalogu ). Bo ja za każdym razem muszę zmieniać, gdzie popełniłem błąd.

Z góry dziękuję
Edytowane przez Kopciak77 dnia 21.09.2009 21:54:34
 
sonny09
Mam pytanie.
Bo wgrałem tę usergallery i wyswietlają mi się napisy pod nawigacją Frown
Typu:
"Notice:underfind vaiable:" i tak dalej.. Frown
Edytowane przez Pieka dnia 08.10.2009 21:47:43
 
Pieka
  1. Po pierwsze, kod bledu w tag code.
  2. Po drugie, albo podajesz calosc, albo zachowaj wszystko dla siebie i nie zawracaj glowy.

Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
sonny09
Przepraszam spieszyłem się.

To jest to;

srv138.odsiebie.com/MTI1NTA5ODE4Mw==/MTI1NTA5ODMwODIuSlBH/blad.JPG
Edytowane przez sonny09 dnia 09.10.2009 16:43:07
 
khaman
Kod błędu w [code] a nie obrazek.
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
sonny09
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


I jak kliknę na 'Moja galeria' to mi się strona główna otwiera. :|

Pomoże ktoś?:|
Edytowane przez sonny09 dnia 10.10.2009 12:23:58
 
pigmailon
Witam,

Zdaje się że przyczytałem już wszystko o "usergalerie" na forum, i nie widzę rozwiązania mojego problemu.
Wgrałem mianowicie wszystko, tak jak było w pobieralni, ustawiłem limit zdjęć tak jak było w instrukcji, natomiast nie było w instrukcji nic o skalowaniu. Gdy użytkownik chce dodać zdjećie, w kwestii skalowania widzi takie zdanie: "Obraz zostanie przeskalowany do 0w x 0h pikseli", i pewnie to właśnie jest winne temu, że wogóle nie da się załadować zdjęć, nawet meleńkie jest odrzucane jako za duże... Niestety nie potrafię sam wykminić jaka zmienna w plikach php jest za to odpowiedzialna, będę wdzięczny za radę.
Edytowane przez pigmailon dnia 10.10.2009 13:38:12
 
Pieka
Dane regulujace wielkosc zdjec sa pobierane z ustawien galerii portalu, usergallery nie posiada wlasnych.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
pigmailon
W takim razie musi być coś nie tak z tym pobieraniem ustawień, bo w galerii normalnej, zarówno pierwszej jak i drugiej, wszystko działa OK... no cóż, najwyżej z rezygnuję z tej galerii użytkowników...
Edytowane przez Chemikpil dnia 10.10.2009 18:19:00
 
sonny09
Dziękuję bardzo Pfft poradziłem sobie sam..
Tylko jeśli ktoś mógłby mi powiedzieć jak ustawić żeby po wejściu na czyjś profil był odnośnik do jego galerii.
 
stelo
Szanowni programiści przetestowałem wszystkie rady udzielone w tym wątku i nadal mam ten sam problem z galerią użytkowników.
Użytkownik po zalogowowani ma tylko link w menu moja galeria który odwołuje się do ./administration/userphotoalbums.php po czym następuje przekierunkowanie do strony głównej.
Podobnie jest w przypadku gdy jest zalogowany administrator, który ma dwie opcje w menu moja galeria i administracja albumami
i które te linki odwoją się do ./administration/userphotoalbums.php

Jak dodać link w menu który by edytował i dodawał galerię? Mam zainstalowaną wtyczkę Photo Dir Gallery 2.5

Dziękuję z góry za okazaną pomoc i zainteresowanie.
Edytowane przez stelo dnia 04.11.2009 18:25:55
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl