ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Wtyczka Quizu
kefirek
ptq napisał/a:
kefirek mam wielką prośbę, mógłbyś wprowadzić do wtyczki wyżej wymienione bajery? Smile

Ta zwiana przyda się wielu użytkownikom php-fusion.


Po długim czasie wprowadziłem wszystkie wyżej wymienione propozycje czyli
Zmiany w stosunku do wersji 1.0
- Możliwość tworzenia nieograniczonej liczby quizów.
- Panel z aktualnie trwającymi quizami.
- Dodane archiwum quizów.
- Możliwość dla poszczególnych quizów wprowadzanie limitu czasu na rozwiązanie ( javascript stoper )
- Możliwość określenia do kiedy ma trwać quiz
- Dodanie zakładki w panelu administracyjnym z wynikami poszczególnych quizów

Załącznik z nową paczką w pierwszym poście.
Jakby coś nie chodziło jak trzeba to pisać
Edytowane przez kefirek dnia 27.05.2009 16:33:32
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 03.05.2024 23:28:30
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
ptq
A jak zrobić by wyniki Quiz były widoczne dla każdego usera ???
-------------------------------
uwielbiam grzebanie w kodzie Grin
 
www.webbest.pl
djlusiak
Mi działa panel ( o dziwo ) ale chciałbym się dowiedzieć zgodnie z prośbą ptg, jak quiz udostępnić każdemu. Bo edycja test.php (usunięcie kilku linijek nie pomogło)
Edytowane przez djlusiak dnia 30.05.2009 20:16:02
 
JazOOn
Witaj, interesująca wtyczka. Zwłaszcza, że można ustawić odliczanie do końca quizu. Pytanie, czy byłaby możliwość wprowadzenia wyświetlania oddzielnie każdego pytania z odliczaniem (powiedzmy 30sekund).
 
kidler
Da się jakoś ten quiz gościom udostępnić?
 
www.smsik.info
emil90ck
Witam
Mam kolejne propozycje ulepszenia Quiz mianowicie
  1. Zrobienie opcji że każdy kto kliknie w link do danego Quiz nie możne z niego wyjść puki go nie rozwiąże bądź nie skończy się czas, gdy zamknie kartę bądź wyjdzie ma 0 PTK Smile
  2. Możliwość sortowani wyników w PA od najlepszego do najgorszego rozwiązania Smile


To moje propozycje Smile
 
http://www.bluemoney.pl
tomnet
Witam,
Bardzo fajna wtyczka.
Może ktoś podpowie, co należy zrobić aby wstawić zdjęcie do pytania z quizu. Może przy pytaniu pojawić się link do zdjęcia które się wyświetli po kliknięciu.
 
http://www.usgptu.waw.pl
zomby
Może mi ktoś bardziej obeznany podpowiedzieć w którym pliku i co powinienem zmodyfikować, aby quiz mógł być rozwiązany więcej niż jeden raz? Pytam, bo jestem przedszkolakiem, a poza tym po wklepaniu kilku pytań chciałem podglądnąć jak mi to wyszło, a po wklepaniu całego testu już nie mogę tego zobaczyć... Z góry dziękuję za wskazówkę!
 
krzzgierz
Witam
kefirek super wtyczka Cool
 
http://ameryka.strefa.pl
P@rker
zomby napisał/a:
Może mi ktoś bardziej obeznany podpowiedzieć w którym pliku i co powinienem zmodyfikować, aby quiz mógł być rozwiązany więcej niż jeden raz?

Dołączam się do pytania i jednocześnie chciałbym zapytać czy jest możliwość zrobienia tak że jak już ktoś rozwiąże quiz to żeby wyskoczyły błędne odpowiedzi poprawione na dobre albo zaznaczone gdzie zrobił błąd
Edytowane przez P@rker dnia 13.04.2010 23:10:27
 
Pietras1987
JazOOn napisał/a:
Witaj, interesująca wtyczka. Zwłaszcza, że można ustawić odliczanie do końca quizu. Pytanie, czy byłaby możliwość wprowadzenia wyświetlania oddzielnie każdego pytania z odliczaniem (powiedzmy 30sekund).


Przyłączam się do prośby.
 
www.zastraszacze.w8w.pl
sorand
Zainstalowałem tę wtyczkę u siebie na stronie i po przetestowaniu mam pytanie. Po zakończeniu Quizu, gdy sprawdzam wyniki mam dziwne daty rozpoczęcia i zakończenia - obie jednakowe chociaż rozwiązywały go dwie różne osoby (ja i znajomy). Otóż data rozpoczęcia i zakończenia to 01.01.1970. Skąd się to wzięło?
Przyłączam się również do powyższych próśb.
Fajnie by było gdyby jeszcze pytania mogłyby być wyświetlane pojedynczo lub jak obecnie - do wyboru w opcjach przez admina.
I jeszcze na koniec. Czy można zrobić quiz dla gości? Nawet gdy ten panel udostępniłem dla gości to i tak trzeba się rejestrować aby go wypełnić. Gdzie można zmodyfikować opcję aby dowolny gość mógł wypełnić sobie Quiz, na początku musiałby wpisać swój nick albo na końcu i dodatkowo aby zobaczyć wyniki, np. wpisać kod obrazkowy.
Edytowane przez sorand dnia 17.11.2010 09:27:16
 
www.andrzej.edu.pl
D4W1D
Witam!

Mam takie pytanie czy da się przerobić ten Quiz tak żeby po rozwiązaniu quizu(pytań) zamiast klikać w Gotowe zrobić coś takiego żeby klikało się w reklamę i to by akceptowało dany test z odpowiedziami ?? Da radę coś takiego zrobić?? Proszę o kod.
Edytowane przez khaman dnia 14.01.2011 08:56:42
 
Scania1994
Witam
Wtyczka fajna, tylko przydało by się trochę "ulepszeń". Dodał bym możliwość pytań wielokrotnego wyboru, np.: pyt1-odp:A||pyt2-odp:BiC||pyt3-odp:A,B,C,D itd. Przydałoby się dodać także propozycje @emil90ck czyli
1. Zrobienie opcji że każdy kto kliknie w link do danego Quiz nie możne z niego wyjść puki go nie rozwiąże bądź nie skończy się czas, gdy zamknie kartę bądź wyjdzie ma 0 PTK Smile
2. Możliwość sortowani wyników w PA od najlepszego do najgorszego rozwiązania Smile

Czy podjąłby się ktoś tego zadania?
Edytowane przez Scania1994 dnia 23.01.2011 09:57:05
 
www.ti.elektroda.eu
Drecha
Ciekawe jak chcesz zrobić, żeby użytkownik nie mógł opuścić quizu. Wystarczy wyłączyć przeglądarkę i włączyć ją od nowa, ewentualnie można zamknąć kartę.
 
emil90ck
Drecha zanim się wypowiesz przeczytaj uważnie.

1. Zrobienie opcji że każdy kto kliknie w link do danego Quiz nie możne z niego wyjść puki go nie rozwiąże bądź nie skończy się czas, gdy zamknie kartę bądź wyjdzie ma 0 PTK


Ciekawe jak chcesz zrobić, żeby użytkownik nie mógł opuścić quizu. Wystarczy wyłączyć przeglądarkę i włączyć ją od nowa, ewentualnie można zamknąć kartę.


Oczywiście można zamknąć kartę, ale chodzi o to by taki użytkownik nie mógł po raz kolejny rozwiązać Quiz, a jego wynik był równy 0 pkt.
Edytowane przez Drecha dnia 23.01.2011 13:58:26
 
http://www.bluemoney.pl
Drecha
Chodziło o to, że moim zdaniem nie da się tak zrobić. Źle się wyraziłem.
 
Scania1994
Witam.
To jak, nikt nie podejmie się rozbudowy panelu? Głównie zależy mi na opcji wielokrotnego wyboru.
Edytowane przez Drecha dnia 24.01.2011 20:01:02
 
www.ti.elektroda.eu
Piotrroger
Wybaczcie że odświeżę temat, ale również zależy mi na opcji wielokrotnego wyboru. Dodatkowo usatysfakcjonowałoby mnie zakończenie quizu o konkretnej godzinie (a nie tylko konkretnym dniu).
Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś się tym zajął Smile
Pozdrawiam!

userbar_sparta3.gif
 
http://spartabks.boo.pl
emil90ck
Witam,
Zainstalowałem wtyczkę i wszystko działa pięknie, ale wyświetla mi 63 pytania w Quiz, można wprowadzić ograniczenie by pokazywało np losowych 15 ? Jak by mógł ktoś podpowiedzieć co i jak edytować
 
http://www.bluemoney.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl