ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Jakiego dostawcę hostingu polecacie?
BenLomax
Witam!

Za niedługi czas zamierzam wykupić hosting oraz domenę. Co polecacie? Taniego Smile, solidnego? Czy brać 2w1 czy hosting i domenę osobno? Szukam czegoś pod Fusiona7, cena ok. 300zł rocznie za hosting+domenę.
Firm jest pełno, a to jest mój 1-wszy zakup, więc nie chciałbym na wstępie się sparzyć Sad. W oko mi wpadło to:
NetLook opcja Business.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - Pieka 10.10 - 11:34
  2. Ogólna Uwaga - Pieka 10.10 - 11:36

Edytowane przez BenLomax dnia 10.10.2008 11:37:50
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 08.05.2024 05:32:44
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
yodamatrix
Dla hostingu jak dla mnie jest super boo.pl a dla domeny forpsi.pl i to wysztko. W boo.pl płacisz 8 zł za miesiąc i masz: 1 GB na dane 300 MB na pliki 100 aisaów mail 100 sub domen i domen ( do podpięcia ) własną skrzynkę e-mail w domenie boo.pl i mnie to jak na razie wystarcza, ale jeżeli jesteś wymagający to zalecam hekko.pl
 
www.star-wars.orge.pl
zezol
@BenLomax, no to ja przebije ofertę Netlook'a...
Sam korzystam z usług (wcześniej hosting, aktualnie domena) hostit.pl i jestem bardzo zadowolony - nie mam żadnych zastrzeżeń co do uptime'u czy też stabilności. Pomoc techniczna szybka.
Patrząc na parametry planu Business na NetLook, proponuję ci owiele taniej plan Standard. Kont FTP/MySQL jest max po 5, ale inne parametry to chyba nadrabiają Wink. Zależy ile będziesz potrzebował ww kont. Tak BTW, to dochodzi jeszcze bardzo fajny i przyjazny WebMail.
Edytowane przez zezol dnia 10.02.2009 21:41:25
 
kolok
linuxpl.com- ja polecam ten hosting. W dobie dzisiejszej konkurencji i taniości hurtowych łącz- każdy hosting jest dobry. Najsłabsi odpadają.

Jeżeli chcesz coś większego postawić to zainwestuj w dedyka.

Przejrzyj google- tam jest mnóstwo opinii o hostingach.
 
http://www.helenka.net
Artur-M
Ja jestem "zainstalowany" na LUA.pl, i płacę 32 zł / rok Smile
Tanio, a:
# Adres w domenie *.lua.pl
# 1 baza danych MySQL
# 10 kont ftp
# 15 obsługiwanych domen
# 20 subdomen do utworzenia
# 15 kont/aliasów e-mail

# 25MB max rozmiar pliku
# 500 MB całkowitej powierzchni
# 200 MB na MySQL
# 10 GB transferu miesięcznego

Opłaca się coś takiego?
 
Spaik
Zdecydowanie linuxpl.com
Powiem tak miałem już dużo hostingów. Jedne były dobre drugie mniej dobre lecz co jakiś czas były z nimi jakieś problemy. Albo nie działała strona albo baza mysql. Wkońcu natrafilem na ten i korzystam już z niego 2 lata i co moge powiedziec. 0 awarii strona caly czas dziala. Zadnych problemow. Pomoc 24h. i najwazniejsze cena. 48,80 zł brutto / rok + domena .info za darmo. Po roku przedluzenie domeny info kosztuje 35 zł.

Dla mnie ten hosting jest naprawde warty uwagi i ja na pewno z niego nie zrezygnuje.
Edytowane przez Spaik dnia 25.04.2009 11:44:04
 
Ramage
Ja zamierzam wykupić konto premium na www.000webhost.com
a posiada:
# Adres w netet.net domenie bądź własnej wykupionej
# Bez ograniczeń baz MySQL
# Bez ograniczeń kont ftp
# Bez ograniczeń obsługiwanych domen
# Bez ograniczeń subdomen do utworzenia
# Bez ograniczeń kont email do utworzenia

# Bez ograniczeń rozmiar pliku
# Bez ograniczeń całkowitej powierzchni
# Bez ograniczeń powierzchni na MySQL
# Bez ograniczeń transfer miesięczny


Miesięcznie na złotówki wychodzi około 16zł,a rocznie daje to 192zł.
Ma ktoś może tam serwer? Darmowe konta są nie zbyt stabilne.
Edytowane przez Ramage dnia 25.04.2009 15:07:43
 
www.dzikiepola.info
Artur-M
Dla dopełnienia powiem, że "Konto Premium" z 000webhost.com to tak naprawdę http://www.hostin...
P.S. Program partnerski dużo lepszy na Hosting24.com, ale ludzie szybciej się rejestrują na bezpłatnym 000webhost, niż na tanim Hosting24. Taka smutna prawda.
Edytowane przez Artur-M dnia 25.04.2009 19:23:22
 
Pinhead
Sorry za odkopanie.
Chciałbym wszystkich przestrzec przed nadmiernym zaufaniem dla usługodawcy hostit. Aby nie było czarnego PR - suche fakty:
03.01, godz.23.40 - pada (rzekomo) jeden dysk w macierzy, po prawie dobie jego rolę przejmuje drugi.
04.01, godz.22.30 - serwisy www i poczta uruchamiają się. Na 3 (słownie:trzy) godziny. Pada drugi dysk o 1.40 w nocy
Stan na ten moment - usługi są nieaktywne, nie działa poczta, mimo że pracownicy firmy twierdza że działa ( Smile ), nie ma dostępu do stron. Mam u tego dostawcy 6 serwerów wirtualnych - nie działa żaden, klienci którym administruję serwisami strzelają do mnie z karabinów maszynowych. Firma udziela wymijających odpowiedzi, o 16.00 wyłączają telefony i nie ma możliwości kontaktu z kimkolwiek z hostit.
Powiedzcie, czy trzy dobowa awaria jest normą w świecie hostingu, czy to tylko ja mam nadmierne wymagania żądając by ją usunięto wcześniej ?
Adminów przepraszam za wylanie swojej frustracji, ale zaraz zacznę walić głową w stół z rozpaczy. Czy spotkaliście się kiedyś czymś takim, o takim czasie trwania i z takim rodzajem (braku) informacji ?


 
www.altergothic.pl
razin
Ja polecam Digital2 więcej na http://d2.pl
 
fafat4
BenLoxax nie ryzykujwww.hekko.pl 2 w1 w ich boku sprawdz kolejnosc czynnosci,ktore nalezy wykonac by otrzymac domene w cenie pakietu
 
zezol
Popatrzcie sobie na datę pierwszego postu zamiast "bić licznik".
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl