ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Bład po aktualizacji związany z subheader.php
rabit7
Już jakiś czas temu strona mi się poprostu popsuła.

Aktualizowałem wtedy stronę ze starszej wersji, wcześniej jak aktualizowałem niejednokrotnie wszystko było dobrze aż do czasu gdy wyszła bardziej zaawansowana wersja i coś się zepsuło. Nie wiem jak to odczytać co z tym zrobić etc. Jestem w kropce. Jaka kolwiek pomoc by się przydała....

Było by świetnie jakby poprostu działała, nawet z błedami. Mógłlbym zrobić nową, ale info pisane na tamtej stronie bym przeniósł, a tak bym musiał pisac wszystko od początku co nie jest przyjemne.

Proszę o jakiekolwiek rady. .. ; (

Albo też może jest możliwość skopiowania w pewnych tekstów. Ja się nie orientuje, ale na pewno dla osób co długo siedza już w php fusion nie byłby to duzy problem ; /

img374.imageshack.us/img374/8179/bladphpfusionpj0.th.jpgimg374.imageshack.us/images/thpix.gif


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - Pieka 22.10 - 07:31

Edytowane przez rabit7 dnia 24.10.2008 21:05:14
 
www.fb-clan.xt.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 10.05.2024 07:38:23
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
arturg
Nadpisz katalog skórki Gillete na serwerze.
 
http://www.wedkarze.info
Pieka
Nie postapiles zgodnie z opisem aktualizacji i teraz brakuje plikow skorki, a scislej Gillette. Aktualizacje w PA juz masz za soba z tego co widze, wiec teraz musisz usunac stare pliki i na ich miejsce umiesc nowe, pobrane z paczki v7 Core PL (nie UTF-8!). Pamietaj, ze jej nazwa musi zaczynac sie wielka litera, w przeciwnym razie ponownie ujrzysz w/w blad, co w rezultacie da bledy zamiast strony. Zawsze nalezy czytac readme, a dopiero pozniej dzialac.
Poza tym, w PHP-Fusion v7 nie ma pliku subheader.php, o czym wiedzialbys czytajac nasze forum.

Jeszcze raz powtarzam, PHP-Fusion v7 nie jest w zaden sposob kompatybilny z nizszymi wersjami, wiec pliki z v6 sa tu bezuzyteczne i najlepiej jest je calkowicie usunac, tym samym oszczedzajac sobie klopotow.
Edytowane przez Pieka dnia 22.10.2008 09:11:54
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Wooya
Nie postapiles zgodnie z opisem aktualizacji i teraz brakuje plikow skorki, a scislej Gillette.

To akurat nie jest az tak wazne, bo w przypadku braku skorki domyslnej v7 sam szuka pierwszej lepszej dostepnej w katalogu themes. Oczywiscie skorka musi byc kompatybilna z v7 aby ten mechanizm zadzialal...
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
rabit7
Nadpisz katalog skórki Gillete na serwerze.


Aha czyli proponujesz zamienić skórke. Ok spróbuje. Wgrać potrafie, ale gorzej, żeby była domyślnie o_O

Pieka napisał/a:
Nie postapiles zgodnie z opisem aktualizacji i teraz brakuje plikow skorki, a scislej Gillette. Aktualizacje w PA juz masz za soba z tego co widze, wiec teraz musisz usunac stare pliki i na ich miejsce umiesc nowe, pobrane z paczki v7 Core PL (nie UTF-8!). Pamietaj, ze jej nazwa musi zaczynac sie wielka litera, w przeciwnym razie ponownie ujrzysz w/w blad, co w rezultacie da bledy zamiast strony. Zawsze nalezy czytac readme, a dopiero pozniej dzialac.
Poza tym, w PHP-Fusion v7 nie ma pliku subheader.php, o czym wiedzialbys czytajac nasze forum.

Jeszcze raz powtarzam, PHP-Fusion v7 nie jest w zaden sposob kompatybilny z nizszymi wersjami, wiec pliki z v6 sa tu bezuzyteczne i najlepiej jest je calkowicie usunac, tym samym oszczedzajac sobie klopotow.


Zawsze nalezy czytac readme, a dopiero pozniej dzialac.

Czytałem, bynajmniej staram się jak najwiecej przeczytać odnośnie aktualizacji.

He tak się składało, że już chyba kiedyś mi pisałeś, że nowsza wersja nie ma pliku subheader.php

Przeanalizuje i poszukam odnośnie tego co napisałeś na poczatku tego posta ; )

Tu http://mods.php-f...ad_id=1193

chyba znajdę tą skórkę ? Jestem trochę zdezorientowany, bo ostatnio jak tu byłem był inny theme i stara wersaj php-fusion zapewne ; x

wiec teraz musisz usunac stare pliki i na ich miejsce umiesc nowe


hm to co radzisz jeszcze zamienić ? Wiem, że domyślną skórkę jaką miałem to tą którą edytowałem, czyli podmieniałem grafiki, czy dodawałem linki na samym dole. Podmienić pliki z wersji która podałem wyżej ?>


Wgrałem do Themes theme Gillete i ...

iiiiii omfg nie wiem jak ale się strona wyświetliła.

Mi się pokazała strona, zaś zanjomemhy to pisze:

Fatal error: Call to undefined function: render_header() in /var/www/sites/yoyo.pl/f/b/fb-clan/subheader.php on line 31

Edytowane przez rabit7 dnia 24.10.2008 22:32:07
 
www.fb-clan.xt.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl