ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
16.05.2024 23:37:03
Z powodu takich zleceniodawców, przerobiłem własne komentarze.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
[OH] Accordion Navigation Panel
Spaik
dabrowska21 napisał/a:
Greg40 napisał/a:
Po aktualizacji PHP Fusion do v7.01 , do poprawnego działania Accordion Navigation Panel potrzebuje zmiany w pliku accordion.js.

Zmieniamy linię:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Wiadomość doklejona:
Aktualizowałam stronę do wersji v7.00.07 ale proponowaną korektę wykonałam. Niestety po zmianie w pliku accordion.js nawigacja dalej pozostaje statyczna.


Zobacz ten temat :) Z pewnością Cie zainteresuje.
http://www.php-fu...d_id=30821
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 17.05.2024 11:54:19
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
pawelpl1995
Myślę, że jest to warte wyróżnienia, gdyż wiele osób o to pytało. Aby w nawigaci działało bbcode, należy skorzystać ze wskazówek pieki Smile http://www.php-fu...pid=146052 tu macie wszystko opisane i wszystko działa. Sam sprawdzałem.
 
idol71reszka
Witam.
Odnośnie "styles.css" i panelu ANP...
Porobiłem kategorie, rozwijają się tak jak trzeba, działa jak ma działać - no problem.
Jednak po utworzeniu dziesięciu kategorii zlały mi się. Wstawiłem dodatkowe "lipne" kreskowane kategorie ( za mało umiem żeby wstawić jakiś gifik ) co poprawiło wygląd.


Chcę ustawić żeby po najechaniu myszą na tytuł kategorii, ten zmienił kolor ( został wyróżniony ) jak to się dzieje w panelu nawigacyjnym po rozwinięciu tejże kategorii.
-jak mam zmodyfikować styles.css?

~ Jak zaśmiecam wywalić... trzy godziny czytam forum i nic pomocnego ( w tej kwestii )nie znalazłem.Wink
________________
Pozdrawiam Piotr.
 
http://lubgens.eu
eldiablo
idol71reszka napisał/a:
Witam.
Odnośnie "styles.css" i panelu ANP...
Porobiłem kategorie, rozwijają się tak jak trzeba, działa jak ma działać - no problem.
Jednak po utworzeniu dziesięciu kategorii zlały mi się. Wstawiłem dodatkowe "lipne" kreskowane kategorie ( za mało umiem żeby wstawić jakiś gifik ) co poprawiło wygląd.


Chcę ustawić żeby po najechaniu myszą na tytuł kategorii, ten zmienił kolor ( został wyróżniony ) jak to się dzieje w panelu nawigacyjnym po rozwinięciu tejże kategorii.
-jak mam zmodyfikować styles.css?

~ Jak zaśmiecam wywalić... trzy godziny czytam forum i nic pomocnego ( w tej kwestii )nie znalazłem.;)


Trza było przeglądnąć, pierwsze lepsze forum podstaw html'a/css'a lub do wszechobecnych sieciowych tutków.

Chcesz hoverek, dodaj sobie to:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Do pliku styli theme'a lub między <style></style> w pliku accordion_navigation_panel.php.
 
http://dropdire.pl
idol71reszka

Trza było przeglądnąć, pierwsze lepsze forum podstaw html'a/css'a lub do wszechobecnych sieciowych tutków.

Chcesz hoverek, dodaj sobie to:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Do pliku styli theme'a lub między <style></style> w pliku accordion_navigation_panel.php.



Może ciemniej ?
A najlepiej czarno na białym ... bo nic się nie dzieje jak zrobię tak jak mówisz.
________________
Pozdrawiam Piotr.
 
http://lubgens.eu
Chemikpil
Dobra inaczej.
Efekt o którym mówisz osiągamy korzystając z psdeudoklasy :hover.
Uaktywnia się ona po najechaniu na element. Koniec wykładu :)
Twoje linki mają klasę head, więc pseudoklasa :hover wygląda tak;
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

teraz wystarczy że nadasz im kolor taki jaki chcesz np:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Gdzie to wstawić? W pliku styles.css oczywiście :).
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
idol71reszka
Patrz wyżej.
Wstawiłem - nie działa!
Może źle wstawiłem, może nie mam klasy head w pliku styles.css żeby dodać pseudoklasę :hover...
Nie wiem. Ja się poddaję żeby informatyk miał zarobek...
Miłego wieczorku.
________________
Pozdrawiam Piotr.
 
http://lubgens.eu
Chemikpil
Wstaw tak
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Wiadomość doklejona:
Po za tematem, dziwne że autor dał klasę head, nawet jej nie wykorzystując w css. To że w jQuery zapewne się odwołuje przez tą klasę (nie zaglądałem w skrypt js), to tylko niepotrzebny kod w html, skoro można się odwołać po przez np.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Chemikpil dnia 30.08.2010 20:41:29
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
idol71reszka
Dzięki - działa Smile

Wiadomość doklejona:
Witam raz jeszcze.
Moja baza jest obszerna ( do tego stopnia że zabrakło numerów w nawigacji... Wink ) Siedzę i przeglądam to forum i myślę:
Czy ktoś wymyślił jak zrobić "accordion" wielopoziomowy ?

kategoria główna
|_link
|_link
|_II kategoria
| |_link
|_II kategoria
| |_link
| |_III kategoria
| .. |_link
| .. |_link
|_druga kategoria główna

W Joomli zaznacza się jedynie kategorię nadrzędną i spokój a tu ( jak na razie ) jedna kategoria - kupa linków ale już bez podkategorii.

Może nie w tym kierunku myślę. Może zamiast robić mnóstwo linków powinienem skupić się na wyświetlarce wyników z bazy danych, po uwzględnieniem kilkunastu opcji do zaznaczenia...
Edytowane przez idol71reszka dnia 07.09.2010 09:37:29
________________
Pozdrawiam Piotr.
 
http://lubgens.eu
Kahori
Zainstalowałam sobie tę wtyczkę i jestem zadowolona z jej działania. Jest świetna!
Chciałabym się tylko dowiedzieć jak zlikwidować tę ramkę wokół grafiki którą mam zdefiniowaną jak theme bullet. W tej chwili wygląda to tak:

i56.tinypic.com/2b1ulg.jpg

wyświetla mi moją grafikę zdefiniowaną w stylu jednak wokół niej jest dziwna ramka. Zanim ustawiłam according navigation panel nie było takiej. Z góry dziękuję za pomoc.
 
Petro91
lir napisał/a:
tlinke napisał/a:
Witam.

Czy mozna panel Accordion_Navigation_Panel zmodyfikowac w taki sposob, aby w menu Nawigacja tylko kilka linkow bylo w KATEGORI a pod kategoria byly juz pojedyncze linki bez rozwijania kategori. Np Wstawiam 2 odnosniki potem KATEGORIE w ktorej sa trzy odnośniki i znowu chcialbym aby byly tylko same odnosniki poza ta kategoria. Teraz wszystkie linki ktore sa pod kategoria sa wewnatrz wlasnie tej kategori. Czy jest mozliwosc jakos to pominac?

Schemat

*Strona główna (pojedynczy link poza kategoria)
*Artykuły (pojedynczy link poza kategoria)
*Download (Kategoria)
*Gry (pojedynczy link w kategori)
*Programy (pojedynczy link w kategori)
*FAQ (pojedynczy link poza kategoria)
*Forum (pojedynczy link poza kategoria)

Czy jest jakas funkcja która wyłącza "Kategorie"


Chciałam podnieść ten pominięty w odpowiedziach post, ponieważ mam podobny problem. W menu mam elementy nie będące kategoriami. Myślałam już o "niewidocznej" nazwie kategorii, która by była ustawiona jako zawsze rozwinięta, ale w praktyce mi to nie wyszło...

Proszę o pomoc.

Również się pod to podpinam. Chodzi mi o taki efekt jaki jest w nawigacji na stronie głównej php-fusion.pl
Edytowane przez Petro91 dnia 12.11.2010 13:29:35
 
Angius
A ja mam kłopocik, bo najwyraźniej panel pozdrowień gryzie się z Accordionem... Wszystkie kategorie są rozwinięte i nie da się ich zwinąć. Problem znika dopiero po wyłączeniu panelu pozdrowień...
//Angius
 
http://www.incantator.cba.pl
TheGuziol
Witam serdecznie.
Moja strona : http://mmtskwidzy...l/news.php
Zainstalowałem wszystko tak jak było trzeba, kategorie zrobiłem tak jak trzeba było, wpisywałem "---". I w tym panelu nawigacji, nie rozwija mi się nic. Mam zrobioną Kategorię
"Młodzieżówki" i w tym powinno się rozwijać :
-podMłodzieżówka1
Ale niestety nic z tych rzeczy nie rozwija się.
Próbowałem sposobów na naprawę tego z całego powyższego tematu na forum, ale wreszcie postanowiłem napisać. Mam nadzieję że pomożecie mi w rozwiązaniu tego problemu. Może to coś indywidualnego na stronie. Z góry dziękuję! : )
Edytowane przez Drecha dnia 19.03.2011 13:20:18
 
mmtskwidzyn.w8w.pl
hoopak
Było już to opisywane wyżej. Jeżeli masz wersję PHP-Fusion 7.01.xx, pliku accordion.js ok linii 148 znajdź:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy JS

i zmień na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy JS


Zacznij czytać problemy i ich rozwiązania opisane wcześniej.
Edytowane przez hoopak dnia 19.03.2011 15:08:40
 
www.hoopak.pl
TheGuziol
Dzięki za pomoc. Jakoś musiałem to przeoczyć, bądź wcześniej źle zrobiłem.
 
mmtskwidzyn.w8w.pl
madzik
Witam.
Mam pytanie odnośnie tego panelu a mianowicie zrobiłem działy w nawigacji ale teraz jak zrobić odpowiednie kategorie w download, dokładniej chodzi mi o kategorie w kategorii ze np muzyka i w tym np hip hop i druga kategoria filmy i w tej kategorii horror Komedy itp(wszystko to z działem download).
Z góry dzięki za odpowiedz
 
eridor
A ja w sprawie bbcode..

Zastosowałem taki kod:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

No i niby wszystko jest piękne, ale..
No zawsze jest to 'ale'.. Po zmienie rozwalił mi się styl linku, wygląda ni mniej, ni więcej tak:
img163.imageshack.us/img163/6175/76294658.jpg
Czyli napis przesunięty do przodu, i podwójne zakończenie na końcu. Czym to może być spowodowane? Bo jedyną rzecz jaką dodałem to
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

...
 
http://hobbit.avatar.net.pl
Miazga
Czy ktoś mi może powiedzieć co robię źle. Menu nie chce mi się zwijać - cały czas wszystkie kategorie pozostają rozwinięte.

www.molak.webd.pl


Zmieniłem na css_navigation_panel i poszło bez żadnych dodatkowych zabiegów.
Edytowane przez Miazga dnia 22.09.2011 12:04:12
 
PomPom
Jakiej przeglądarki używasz? W chrome wszystko śmiga jak powinno.
Wszystko i nic ;p
 
Andrew333
U mnie ten panel gryzie się z panelem "FadeSlideShow". Gdy go wyłączę menu się zwija i rozwija. Macie jakieś rady jak to naprawić?
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl