ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
16.05.2024 23:37:03
Z powodu takich zleceniodawców, przerobiłem własne komentarze.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
[OH] Accordion Navigation Panel
tlinke
Witam. Korzystam z rozwijanego menu: Accordion Navigation Panel - mój problem polega na tym, że na niektórych przeglądarkach Internet Explorer (na kilku komputerach) po kliknięciu w rozwijaną pozycję menu lista się rozwija ale jest pusta i nie można kliknąć w pozycje które się tam znajdują. Czy ktoś wie gdzie leży przyczyna i jak ją rozwiązać?
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 17.05.2024 10:45:45
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
lukeboss
Witam, mam pytanie, da się zrobić tak, żeby dodawać jeszcze podkategorię do menu? Tak żeby do rozwiniętego menu jeszcze był link do rozwinięcia?
lukeboss
http://www.metody... - zapraszam wkrótce
 
kry-cha
wojasek napisał/a:
A ja mam pytanie jak dodać do tego panelu grafikę.
[grafika]Strona
|
\/
Pod Kategorie
[grafika]Panel użytkownika
|
\/
Podkategorie
[grafika]Dla gości
|
\/
Podkategorie


Wiadomość doklejona:
Poradziłem sobie. Po prostu wgrałem do nawigacji BBCode - [b][u][i][img].



Witam, tak jak kolega wyżej rozwiązywałem problem wklejajac w nawigacji
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


i to nie zadziałało;/ jak rozwiazać to? Niby BBCode ale co ja zle robie?
Edytowane przez kry-cha dnia 27.02.2010 19:32:37
 
remoh
Witam! Mam taki sam problem jak kilka osób wcześniej w tym temacie... lecz nie zdołałem znaleść rozwiązania...

Otóż, właczyłem ten panel, dodałem kategorie i linki ale mimo to panel nie działa prawidłowo (menu jest rozwinięte, nie chce się zwinąć). Na podglądzie jest wszystko prawidłowo lecz po zapisaniu na stronie menu jest całe rozwinięte.....

Nie wiem czego może to być przyczyna... po zainstalowaniu php-fusion to jest pierwsze co modyfikuje na stronie... wcześniej nie dodawałem nic nowego co mogłoby się z tym gryźć :/... nawet powyłączałem wszystkie panele oprócz nawigacji i to tez nic nie dało... zmieniałem theme na przeróżne, nawet na te podstawowe i też nie działa...


Pomoże mi ktoś rozwiązać ten problem? Byłbym bardzo wdzięczny po pół dnia się z tym męczę i nic...

Powiedzcie mi jakie informacje wam muszę podać by rozwiązać ten problem Smile


EDIT
Problem został rozwiązany... Wina leżała w hostingu. Na YOYO nie działa ten panel, ale na CBA jest wszystko ok Smile
Edytowane przez remoh dnia 05.03.2010 18:12:13
 
M4rUd41
A ja mam pytanie które jest zupełną odwrotnością problemu kilku osób tutaj. Przeczytałem cały temat chyba ze 2 razy ale nie znalazłem odpowiedzi. Chodzi mi o to czy można ustawić tak, żeby kategorie po otwarciu strony były rozwinięte i żeby można było je zwinąć jeżeli komuś przeszkadzają? Bardzo mi zależy Smile Z góry dzięki za pomoc...
 
dawkow
Ja natomiast mam taki problem mam panel accordion na stronie do testów, a nawigacje zrobiłem jeszcze na starym w ten sam sposób że np artykuły są wyświetlone kategoriamiw nawigacji. Jednak jak wchodze na którąś z kategorii w nawigacji to zostaje wylogowany z użytkownika. Sprawdzałem na kilku przeglądarkach ktoś wie może dlaczego tak sie dzieje ??
 
Pieka
Standardowy blad popelniany przez wiekszosc z Was. Podales w nawigacji:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

zamiast:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Pomijajac powyzsze, wystarczy zmiana typu WWW w adresie (nazwie domeny) aby wylogowac petenta.

PS Tlumaczylem to juz raz dzisiaj: http://www.php-fu...ost_144108
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
dawkow
Tak dzieki to rozwiązało problem Smile
 
krzywy853
Szukałem na forum i w temacie ale nie znalazłem tego o co mi chodzi a mianowicie jak w accordion navigation panel zrobić odstepy w ul takie jak na test7.vgh.pl ponieważ mam tam tło z obrazka i wszystko sie zlewa ze sobą
 
http://shanaupload.kraina-anime.pl
aldzik
Witam!
Mógłby ktoś wskazać miejsce w skrypcie odpowiadające za to żeby po kliknięciu ta kategoria się chowała z powrotem?
Np klikam na główną kategorię w tym menu to się rozwija, klikam ponownie to się zwija.
Edytowane przez aldzik dnia 31.03.2010 14:15:00
 
www.p-gry.pl
oronsko
Witajcie.
Mam takie pytanie: jak W tym panelu wstawiać BBCode?
Chcę pogrubić i pokolorować za pomocą bbcode, kategorie.
Zastosowałem się do instrukcji z tego postu:http://www.php-fu...ost_104279
ale zarówno porada @Pieki jak i @zezola nie przyniosła efektu. Nadal widać znaczniki BBCode.
Dodam, że przy metodzie zezola, odszukałem odpowiedni fragment w accordion_navigation_panel.php i zastąpiłem wskazanym przez niego.

Może coś pominąłem... ?

Proszę o pomoc Smile
Jeśli pomogłem, kliknij "POMÓGŁ" Wink
user.jpg
 
http://www.oronsko.info
cassim
Witajcie
Jestem nowicjuszem czytam ten temat chodzi mi o zrobienie rozwijanego menu mam kategorie kierunki ksztalcenia chciałbym aby po kliknieciu na nie rozwinelo sie submenu z 3 szkolami zawodowe, ogolno ksztalcace, technikum i dodatkowo do tych 3 podgrup by wyswietlilo jeszcze szczegolowe kierunki teraz mam to zrobione w linkach na stronie hiper łącza proszę o podpowiedzi o to link do strony http://www.szkola...l/profesjaza wszelkie podpowiedzi będe wdzięczny

Poradziłem sobie z rozwijanym menu ale mam jeszcze pytanka jak teraz po ostatniej 3 zakładca ogólnokształcące zrobic by sie już nie rozwijało tylko linki już na stałe zostały oraz jak zrobić by po kliknieciu w rodzaj szkoły menu zostało rozwiniete na stałe
Edytowane przez cassim dnia 12.04.2010 18:39:01
 
Rey
Zainstalowałem poprawnie [OH] Accordion Navigation Panel tylko mam jeden problem z nim Czcionka kategorii jest bardzo duża chyba 11 lub 12 px mówię od razu że w style.css mam ustawioną czcionkę na 8 px a jednak mimo zmian na mniejsze nic sie nie zmienia ;/

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Problem rozwiązany komentarze w style.css nie miałem w /* */
Edytowane przez Rey dnia 17.05.2010 16:04:57
...
 
Red
Witam.Jestem tu nowy i mam problem ze wstawieniem grafiki do accordion_navigation _panel. Skorzystałem z szukajki i znalazłem modyfikacje do zwykłego navigation_panel i tam wszystko działa,grafika się wyświetla.Wgrałem też BBcode do navigacji w zwykłym navigation_panel działa w accordion nie.
Na pewno jakoś trzeba zmodyfikować plik php i tu proszę o pomoc.Z góry dzięki

Przeoczyłem pare postów.Chyba jeszcze się nikt z tym nie uporał.Ale na tej stronie jest to o co mi chodzi,chyba że to inny panel i inna wersja fusiona.Ja korzystam z v7.
Edytowane przez hoopak dnia 04.08.2011 23:13:42
 
Rey
Też mam problem z wstawieniem grafiki w accordian_navigation_panel. Otóż grafikę w podkategorii mam i super się wyświetla ale nie wiem jak zrobić żeby obrazki/ikony wyświetlały się przy głównych kategoriach ?
dodam że mam "wgrane" BBcode lecz przy głównych kategoriach nie pojawia się obrazek tylko znaczniki[img][/img]
Proszę o wyrozumiałość no i o pomoc Grin
...
 
Nowakowiczowicz
Witam,
pobrałem nawigację Accordian jednak po wgraniu nie działa, zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją.

Proszę zobaczyć: http://mjfansite....s_cats.php pokazuje się listaa (kropeczki).

Proszę o pomoc.

Wiadomość doklejona:
Dodane, proszę o odblokowanie konta i pomoc.


PW od moderatora:
  1. Brak Stopki! - khaman 01.07 - 21:59

Edytowane przez Nowakowiczowicz dnia 01.07.2010 22:03:27
 
generaluploads
Witam co trzeba zrobić aby ten panel był odrazu rozwinięty zamiast standardowo zwinięty ?
 
www.generaluploads.pl
dabrowska21
Witam
Po aktualizacji do v7.00.07 menu na stronie pozostało statyczne mimo, iż był włączony Accordion Navigation Panel. Wrzuciłam więc v7-accordion_navigation_panel_fix i zamiast menu, mam na stronie kod Shock(w załączonym pliku).
W jaki sposób przywrócić rozwijane menu, będę wdzięczna za podpowiedź.




Sprawa nieaktualna - błąd przy wrzucaniu plików na serwer.
dabrowska21 dodał/a następującą grafikę:
strona.png

Edytowane przez dabrowska21 dnia 18.08.2010 20:06:03
 
Greg40
Po aktualizacji PHP Fusion do v7.01 , do poprawnego działania Accordion Navigation Panel potrzebuje zmiany w pliku accordion.js.

Zmieniamy linię:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
dabrowska21
Greg40 napisał/a:
Po aktualizacji PHP Fusion do v7.01 , do poprawnego działania Accordion Navigation Panel potrzebuje zmiany w pliku accordion.js.

Zmieniamy linię:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Wiadomość doklejona:
Aktualizowałam stronę do wersji v7.00.07 ale proponowaną korektę wykonałam. Niestety po zmianie w pliku accordion.js nawigacja dalej pozostaje statyczna.
Edytowane przez dabrowska21 dnia 23.08.2010 17:25:54
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl