ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Po zmianie serwera nie wyświetla grafiki
piotrek1231
Witam!
Na początku zaznaczę, że poszukiwałem już rozwiązania mojego problemu na forum. Mimo, iż znalazłem odowiedzi na podobne problemy jaki ja mam różniły się jednak tochę.

Po zmianie serwera (serwera nadal pozostał ten sam, ale zmienił się rodzaj usługi tzn. pojemnoś, adres itp.) nie mogę dodac na stronę żadnej grafiki. rafiki dodane przez zmianą serwera są wyświetlane, ale teo po zmianie już nie. NIe mogę dodac żadnch grafik poprzez "zarządzanie grafikami"; zostaje wyświetlona tylko nazwa pliku, ten sam problem dotyczy galerii. Próbowałem ręcznie wgrac grafikę na serwer do atalogu images. Po wpisaniu w przeglądarkę linku do tej grafiki wyświetliła się poprawnie, jednka po podaniu ścieżki w paelu dodawania newsa pozostaje tylko yświetlona nazwa pliku.

Problem ten subdomeny. Tzn. na serwerze w główym katalogu jest wgrana ta sama wersja fusiona i po przeniesieniu na inny serwer wszystko poprawnie działa, a w jednym z podkatalogów znajduje się właśnie strona z którą mam problem.

Co może byc przyczyną, że na jednej strnie na tym samym serwerze wszystko jest OK, a na drugiej mam problem?

Z góry dziękję za pomoc.
Pozdrawiam


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - Pieka 01.11 - 10:54
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 17.05.2024 22:59:30
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
piotrek199214
A jaką masz obecnie wersje PHP-Fusion? A po drugie można prosić adres twojej strony?
Pomogłem Ci? Wystarczy podziękować i oznaczyć post jako pomocny pomogl[1]_1.png
Tanie tworzenie wtyczek, masz problem napisz.
 
www.piocom.eu
Pieka
Zawsze mi sie wydawalo, ze jest temat przyklejony poswiecony przenoszeniu i zwiazanych z tym problemow.. Przyklad pytania i odpowiedzi dokladnie w temacie, ktory Cie interesuje: http://www.php-fu...post_90542

Odpowiadajac na pytanie, nie poprawiles chmodow katalogow images, avatars etc. Maja miec 777.
Edytowane przez Pieka dnia 01.11.2008 10:54:47
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
piotrek1231
OK. Dzięki za wskazówkę
Edytowane przez piotrek1231 dnia 01.11.2008 10:51:18
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl