ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Zawodnik miesiąca
maszol19
Obszukałem kilka for, google, ale na chwilę obecną nie spotkałem na swej drodze skryptu pt ' Zawodnik miesiąca ', który wygląda następująco - http://i37.tinypi...6bmxjt.png . Tu na forum także nie spotkałem takiego skryptu, czy w ogóle jest dostępny na chwilę obecną?


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - Pieka 09.11 - 19:56
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 03.05.2024 19:12:34
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
kefirek
Chodzi ci mod gdzie dodajesz zawodników potem oni się wyświetlają w liście rozwijanej wybiera się i głosuje a potem pod koniec miesiąca wyświetla się zawodnik miesiąca ?
 
maszol19
Tak
 
kefirek
Zrobiłem tak jak chciałeś czyli. W panelu admina można dodawać zawodników edytować i usuwać oraz zobaczyć wyniki kto głosował kiedy oraz jak zawodnik ma najwięcej głosów.
Instaluje się jak normalny mod wrzucasz do katalogu infusions i instalujesz.
Użytkownik może glosować tylko raz w miesiącu.
W załączniku pliki instalacyjne

EDIT
Poprawione pliki
- Poprawiony błąd z wyświetlaniem wyników
- Dodane głosowanie dla gości
- Poprawiony panel z wynikami (dodałem link do głosowania w panelu, zmiana wyglądu)
- Poprawione inne drobne błędy




- Poprawiny błąd w pliku glosuj.php który powodował ze strona się rozjeżdżała.
- Poprawione wyświetlanie o braku głosów w pliku wyniki.
- Poprawiono głosowanie przez co z rozpoczęciem miesiąca każdy może od nowa głosować.

kefirek dodał/a następującą plik:
zawodnik_panel.zip [9.19kB / 669 Pobrane]

Edytowane przez kefirek dnia 22.08.2009 10:55:17
 
LAbUdZiN
Podczas edycji zawodnika wyskakuje błąd:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Po dodaniu zawodników panel nie wyświetla ich tylko jednego domyślnego o nazwie "test".
 
www.takgramy.pl
kefirek
Wyraźnie napisałem że panelu jeszcze nie zrobiłem. Głosowanie na zawodników odbywa się poprzez adres twojastrona.pl/infusionszawodnik_panel/glosuj.php

Poza tym jest to wersja na php fusion 7 .


Wiadomość doklejona:
EDIT

Poprawiłem ten błąd i już nie powinno być błędów oraz zrobiłem już panel w załączniku nowe plik.

Wiadomość doklejona:
Poprawiłem kodowanie i dodałem locale powinno wszystko działać jak trzeba.
Edytowane przez hoopak dnia 07.12.2008 14:23:36
 
maszol19
Wszystko działa tak jak powinno, WIELKIE dziękiSmile Pozdrawiam.
 
kefirek
Dziwi mnie tylko jedno wytyczkę zrobiłem na php fusion 7 a temat jest w dziale PHP-Fusion v5.00-v6.01 i piszesz że wtyczka ci działa. Oznacz że musisz mieć php fusion 7 no chyba że się mylę.
Edytowane przez kefirek dnia 09.11.2008 20:15:38
 
Pieka
kefirek napisał/a:
Dziwi mi tylko jedno wytczkę zrobiłem na php fusion 7 a temat jest w dziale PHP-Fusion v5.00-v6.01 i piszesz że wtyczka ci działa Oznacz że musisz mieć php fusion 7 no chyba że się mylę.

Dobre, dobre Wink Tak, czy inaczej temat przenosze do v7.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
shaiboos
A czy da się zmodyfikować infusiona, tak aby niezarejestrowani goście też mogli głosować?
 
www.bialo-zieloni.pl
kefirek
Da się ale wtedy można by było głosować codziennie a tak użytkownicy mogą glosować tylko raz w miesiącu. Jakby mieli głosować nie zarejestrowani to trzeba by było zapisywać ip do bazy oraz tworzyć Cookie.
Edytowane przez hoopak dnia 07.12.2008 14:21:58
 
piotrek1231
No tak, ale np. na stronie jest wyłączone logowanie i jest ona ogólnie dostępna. Wtedy niestety nikt prócz admina nie będzie mógł głosować.
Edytowane przez hoopak dnia 07.12.2008 14:23:43
 
GTW
Dokładnie piotrek1231.
Proszę napiszcie co zrobić, żeby mogli głosować goście.
Mi tam nie zalezy czy oddadzą głos raz na miesiąc czy codziennie. Też mam logowanie zablokowane.
Pozdrawiam
www.e-Poniatowa.pl - widzisz błędy ? chętnie przyjmę pomoc na PW - oczywiście $.
"Tu nie ma drogi Uzytkowniku demokracji, przykro mi..."
 
BlockeR
Coś jest chyba nie tak z tą wtyczką. Można głosować na kogo się chce ale w zawodnik_panel/wynik.php jest napisany tylko 1 zawodnik i ma wszystkie głosy, np oddano w sumie 6 głosów, 3 na jednego zawodnika,2 na innego i 1 na jeszcze inneg, a jeden zawodnik zgardnia 6 głosów.Na dodatek w PA jest wszystko ok, tam pokazuje prawidłowo, tylko dla wszystkich jest troche tak dziwnie.
 
GTW
Zauważyłem ten sam problem. Był też inny "ból" a mianowicie gdy chciałem zobaczyć wyniki to nie dość, że wyświetlał się tylko jeden zawodnik ze wszystkimi głosami [w PA było już ok] to do tego tabela wyników [Tabelkownik] strasznie się krzaczyła i wystąpił jakiś błąd.

P.S.
Niedługo zostanie od nowa napisana ta wtyczka i jeśli wszystko pójdzie tak jak należy zostanie ona tutaj wrzucona Smile

Pozdr.
www.e-Poniatowa.pl - widzisz błędy ? chętnie przyjmę pomoc na PW - oczywiście $.
"Tu nie ma drogi Uzytkowniku demokracji, przykro mi..."
 
BlockeR
Tez mam tabelownik u siebie ale u mnie zaden problem nie wyskakuje. Ok czekam na update Smile
Edytowane przez Pieka dnia 25.11.2008 20:53:28
 
LAbUdZiN
Po odinstalowaniu nie można ponownie zainstalować tzn tabele "fusion_zawodnicy" i "fusion_zawodnik" tworzą się lecz na liście wtyczek w zarządzaniu wtyczkami jest ona ciągle czerwona a we wtyczkach nie tworzy się link do zarządzania.
 
www.takgramy.pl
kefirek
GTW napisał/a:
Dokładnie piotrek1231.
Proszę napiszcie co zrobić, żeby mogli głosować goście.
Mi tam nie zalezy czy oddadzą głos raz na miesiąc czy codziennie. Też mam logowanie zablokowane.
Pozdrawiam


Zrobiłem głosowanie dla gości teraz może każdy raz w miesiącu zagłosować.

BlockeR napisał/a:
Coś jest chyba nie tak z tą wtyczką. Można głosować na kogo się chce ale w zawodnik_panel/wynik.php jest napisany tylko 1 zawodnik i ma wszystkie głosy, np oddano w sumie 6 głosów, 3 na jednego zawodnika,2 na innego i 1 na jeszcze inneg, a jeden zawodnik zgardnia 6 głosów.Na dodatek w PA jest wszystko ok, tam pokazuje prawidłowo, tylko dla wszystkich jest troche tak dziwnie.


Naprawiłem już to i działa poprawnie.

LAbUdZiN napisał/a:
Po odinstalowaniu nie można ponownie zainstalować tzn tabele "fusion_zawodnicy" i "fusion_zawodnik" tworzą się lecz na liście wtyczek w zarządzaniu wtyczkami jest ona ciągle czerwona a we wtyczkach nie tworzy się link do zarządzania.


Zainstalowałem odinstalowałem i u mnie wszystko jest ok. nie zaważyłem żadnych błędów wiec nie wiem czemu u ciebie się tak dzieje.

W załączniku w poście wyżej daje poprawione pliki. Należy odinstalować i zainstalować ponownie.
Edytowane przez hoopak dnia 07.12.2008 14:24:41
 
m16
Wrzuciłem na swoją stronę, zainstalowałem wtyczkę, stworzyłem panel, dodałem kilku zawodników ale mimo tego nie ma na kogo głosować - o czymś zapomniałem? Adres: www.msps-ino.yoyo.pl Z góry dzięki za pomoc.
Edytowane przez hoopak dnia 07.12.2008 12:38:29
 
kefirek
No jak to nie ma jak jest
http://www.msps-i...glosuj.php
Zamień na nowe plik co dałem w poście wyżej będziesz miał link do głosowania w panelu.
Edytowane przez hoopak dnia 07.12.2008 14:25:02
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl