ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Zawodnik miesiąca
piotrek1231
Jak można przerobić tą wtyczkę pod v6?
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 04.05.2024 00:41:15
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
kefirek
Poprawiłem drobne błędy oraz poprawiłem wygląd panelu dodałem link do głosowania w panelu poprawione plik w poście wcześniejszym.
Edytowane przez hoopak dnia 07.12.2008 14:21:02
 
m16
Wielkie dzięki za szybką odpowiedz , właśnie o ten brak odnośnika się w sumie rozchodziło.
Jak usunąć zapisane IP które głosowały ? Bo przy głosowaniu mi się strona rozjeżdża i nie mogę tego za bardzo poprawić , odinstalowałem wtyczkę ale nadal to samo - gdzieś w mySql to siedzi ?
Edytowane przez m16 dnia 07.12.2008 14:10:02
 
kefirek
Odinstaluj zainstaluj wtyczkę oraz usuń cookie.
Edytowane przez hoopak dnia 07.12.2008 14:20:32
 
m16
A o tym szczerze mówiąc nie pomyślałem. Dziękuje za pomoc.

EDIT
Nie mam już pomysłu jak dopasować glosuj.php do wymiarów strony bo się ciągle rozciąga. ;/ Chyba wróce do zwykłej ankiety
Edytowane przez m16 dnia 08.12.2008 18:04:35
 
LAbUdZiN
Kefirek Mógłbyś coś zrobić aby resetowanie ip które głosowały były z rozpoczęciem nowego miesiąca tak jak nowe głosowanie?
Chodzi Mi o to iż ktoś zagłosuje pod koniec miesiąca grudnia, zacznie się styczeń, głosy zostaną wyczyszczone a ta osoba musi odczekac chyba 30 dni zamiast od razu brać udział w nowym głosowaniu.
 
www.takgramy.pl
piotrek1231
LAbUdZiN napisał/a:
Kefirek Mógłbyś coś zrobić aby resetowanie ip które głosowały były z rozpoczęciem nowego miesiąca tak jak nowe głosowanie?
Chodzi Mi o to iż ktoś zagłosuje pod koniec miesiąca grudnia, zacznie się styczeń, głosy zostaną wyczyszczone a ta osoba musi odczekac chyba 30 dni zamiast od razu brać udział w nowym głosowaniu.


Też dostrzegłem ten błąd.
Czekamy więc na odpowiedź Wink
 
kefirek
W poście na pierwszej stronie dałem poprawione pliki. Wystarczy tylko zamienić pliki z załącznika i wszystko powinno działać.

m16 napisał/a:
A o tym szczerze mówiąc nie pomyślałem. Dziękuje za pomoc.

EDIT
Nie mam już pomysłu jak dopasować glosuj.php do wymiarów strony bo się ciągle rozciąga. ;/ Chyba wróce do zwykłej ankiety


Poprawiłem błąd z tym związany i nie powinno się już rozciągać

piotrek1231 napisał/a:
LAbUdZiN napisał/a:
Kefirek Mógłbyś coś zrobić aby resetowanie ip które głosowały były z rozpoczęciem nowego miesiąca tak jak nowe głosowanie?
Chodzi Mi o to iż ktoś zagłosuje pod koniec miesiąca grudnia, zacznie się styczeń, głosy zostaną wyczyszczone a ta osoba musi odczekac chyba 30 dni zamiast od razu brać udział w nowym głosowaniu.


Też dostrzegłem ten błąd.
Czekamy więc na odpowiedź Wink


Zostało poprawione teraz $_COOKIE nie tworzy się na 30 dni od momentu zagłosowania tylko do końca miesiąca.

Oraz poprawiłem inne błędy które znalazłem.

Spaik napisał/a:
Cudowna wtyczka. Czy mógłbym prosić o przerobienie jej na v6 ? Byłby to duży problem dla Ciebie Kefirku?


Nie opłaca się przystosowywać na starsze wersje.
Edytowane przez kefirek dnia 22.08.2009 10:58:19
 
eggforever
Zauważyłem, że głosować mogę 2 razy z tego samego IP, raz jako zalogowany użytkownik a drugi jako gość. Mnie interesuje tylko głosowanie dla zalogowanych. Gdzie w kodzie można to ustawić?
 
eldzi
Witam

Pytanie do Kefirka lub innej osoby, która zna odpowiedź na nie.
Czy jest możliwość aby baza adresów IP kasowana była codziennie o północy a mimo to głosy zliczane byłyby cały czas bez limitu czasowego ?

Z góry dziękuję za odpowiedź

pozdr
eldzi
 
http://www.wislapulawy.pl
Glazio
A co trzeba pozmieniać, żeby było, np. zawodnik kolejki, żeby po każdej kolejce się resetowało.
 
gbk
Witam,
Czy dalibyście rade przerobić, żeby resetowało się co sobotę o 19.00 oraz żeby można było edytować na co się głosuje. Hehe pewnie nie zrozumieliście więc podam coś takiego: Posiadam ligę formuły 1, chciałbym żeby dało się "typować" kto wygra w następnym wyścigu. Wyścig odbywa się co sobotę o 19.25
Edytowane przez gbk dnia 07.01.2010 15:30:06
 
sarum
Witam,
Odświeżę temat jeśli można?
Czy ktoś może ma do tego skryptu archiwum zawodników?
Chodzi dokładnie o to żeby wchodząc do archiwum wyświetlałoby Zawodników, którzy wygrywali w danych miesiącach...

np. Wrzesień 2010

Kowalski
 
MaxEasy
A ja miałbym prośbę bo jestem zielony czy da radę przerobić na V7 tylko aby jeszcze można było zdjęcia dodawać każdemu zawodnikowi a jeszcze lepiej jak z linkiem like do profilu facebook Grin
 
reddevil-85
Jak zwiększyć liczę wyników w panelu ?
Zwiększam liczbę w kodzie, jednak nic nie daje.

np.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
Spoczywaj w pokoju... Creeper
Tak powinno działać:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Sprawdź i napisz jakby co, bo ja nie mogłem przetestować. TeamViewer blokuje mi localhost.
 
reddevil-85
Dzięki wielkie. Grin
 
Huragan Morag
A jak wyczyścić wszystkie głosy na koniec miesiąca ?
 
www.huraganmorag.pl
Piotrroger
Wywal z bazy danych.

userbar_sparta3.gif
 
http://spartabks.boo.pl
livetimes
Potrzebuje pomocy.

Co maqm zrobic z tym
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Pomimo wgranego prawidlowo skryptu wlasnie mi to wyskakuje gdzie tu jest blad?
Edytowane przez khaman dnia 01.01.2015 23:18:32
 
http://livetimes.cba.pl/
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl