ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 97

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
Oznaczenie kont osób nieżyjących
Pieka
W dniu dzisiejszym włączyliśmy dodatkowe oznaczenie profili, również na forum, naszych nieżyjących użytkowników. W ten sposób mamy nadzieję, że nie dojdzie do sytuacji, że ktoś pisze PW lub zadaje pytania skierowane bezpośrednio do naszego nieżyjącego kolegi. Byłaby to bardzo niezręczna sytuacja dla nas wszystkich.

Oznaczeniem tym jest czarna wstążka: www.php-fusion.pl/infusions/post_mods_oh_panel/images/wstazka.png
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.04.2024 00:35:39
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
ICEK
Bardzo dobry pomysł, oby było ich jak najmniej.
 
www.modlinski.net
gruby0901
Czy te dodatkowe oznaczenie profilu jest dostępne jako mod? Przeglądam tematy na forum i nigdzie nie mogę tego wypatrzyć, również w laboratorium nie widzę (albo przegapiłem). Niestety ale przydałoby się mi to na stronie.
 
Pieka
To jest zrobione na zasadzie grupy, do której dodajemy zmarłych użytkowników, a ta z kolei jest dodana do wyświetlania w profilu właśnie w ten sposób.
Niestety nie jest to zrobione jako osobny panel/wtyczka. Dodatkowo u nas jest to umieszczone w zbiorczym panelu zarządzania tego typu rzeczami.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
gruby0901
Dziękuję za odpowiedź. Dla mnie osobiście wykonanie tego będzie za skomplikowane, być może kolega informatyk to ogarnie. Strona jest mikroskopijna ok 30 użytkowników, dałem stosowny komunikat (w zasadzie nekrolog) dla wszystkich. Obym nie musiał tego powtarzać.
 
Apis
W moim serwisie pożegnaliśmy już sporo osób i trzeba było dać znać społeczności, żeby tego konta już nie niepokoić.

Robię to w sposób bardzo prosty: jako admin edytuję profil tej osoby i zmieniam avatar na czarno biały ze wstążką. Jeśli nie było avatara - daję zastępczy ze wstążką i napisem "odszedł na wieczna wachtę".

www.zegluga-rzeczna.pl/images/avatars/Image0[1].jpg www.zegluga-rzeczna.pl/images/avatars/johny[256].jpg
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
gruby0901
Dziękuję Apis, to znacznie łatwiejsze niż grzebanie w kodzie (przynajmniej dla mnie).
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl