ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 21

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Wgrywają się tylko nieliczne zdjęcia do galerii
jajaja
Na wstępie podam ze znam opcji szukaj i google, zatem to już chyba przerobiłem.
Teraz do sedna sprawy. Strona testowa new.wakefield.pl. I problem z galerią. Był już opisywany podobny przykład ale to była kwestia starej galerii i niedziałających zdjęć. Na to @bartek124 napisał "Konwerter zdjęć - zmiana ustawień z safe_mode On<->Off". Ale u mnie jest inaczej. I teraz krótko o konfiguracji galerii. (miniatury 150x150, wymiary zdjęć 640x640, max 800x800, pojemność 200000). Jak widać na stronie udało mi się wgrać zdjęcia do miniatur albumów i jakieś zdjęcie. niestety już innych zdjęć nie udało mi sie wgrać. A może inaczej. Dostaje komunikat ze Zdjęcie dodano, ale jednak nie jest ono dodane. Jak wejdę na dane zdjęcie mam takowy komunikat:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

A jak na przykład dodaje zdjęcie poprzez DODAJ ZDJĘCIE, to tez mam komunikat ze wszystko jest ok. Jak w PA sprawdzę dział Nadesłane i zrobię podgląd zdjęcia to ja widzę, ale jak już zrobię Opublikuj to mam takowe informacje:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


I nie mam pojęcia dlaczego wszystkie zdjęcie niby się wgrywają ale tylko niektóre są widoczne.


PW od moderatora:
  1. Zmiana nazwy tematu - Pieka 02.12 - 18:21

Edytowane przez Pieka dnia 05.12.2008 19:38:30
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.05.2024 20:16:26
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
khaman
Muszę cię zmartwić. Było już wiele na ten temat napisane.
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
jajaja
No. ok. nie będę się sprzeczać z moderatorem, ale nie było tego ani razu. Znalazłem tylko 2 tematy i w jednym jest opis generatora by bartek124 do ISTNIEJĄCYCH galerii a drugi opisuje jak tą sama sytuacje że już jest jakaś galeria. I nawet w jednym z postów jest zapytanie co zrobić z nowymi zdjęciami, czyli to co u mnie i tam też pozostało to bez odpowiedzi. Ale będę szukać dalej. Możne coś przeoczyłem. Przecież nikt nie jest idealny Cool
 
khaman
Filesize w wyszukiwarce lub brak zdjęć - pełno tematów...

Prosze pierwsze z brzegu:

http://www.php-fu...d_id=16644

A wtym masz linki do podobnych tematów:
http://www.php-fu...d_id=19891

Problemy z v6 w tym przypadku mogą być podobne do v7.
Edytowane przez khaman dnia 08.12.2008 10:40:04
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
jajaja
Ok. Rozumiem i już zdążam z kolejną wątpliwością. Bo jak tu zrozumieć kiedy w jednym poście pisze się:
To jest uzaleznione od trybu pracy serwera: safe_mode On/Off:
1. safe_mode On - skrypt nie ma praw do tworzenia katalogow, wiec pakowane jest wszystko do jednego.
2. safe_mode Off - skrypt ma prawa do tworzenia katalogow, wiec wszystko jest ladnie posegregowane.
Bedziesz mial mozliwosc dodawania.
Przyszlosciowe, poniewaz przy wylaczonym trybie safe_mode masz szersze pole popisu - dzialaja bardziej wymagajace modyfikacje i wtyczki, czego o trybie bezpiecznym powiedziec nie mozna.

Jest to z tematu: http://www.php-fu...post_82579
Czyli z tego rozumiem że jak mam Safe Mode OFF to dla v7 jest dobre bo on tworzy katalogi (Pamiętam że stary Fusion wkładał zdjęcia do jednego katalogu).
A głównie te tematy dotyczą wersji Fv6 i istniejących już galerii.
A ja wgrałem na serwer kompletnie nową stronę i już na dzień dobry mam problemy z galerią bo niektóre zdjęcia się wgrywają a niektóre się nie wgrywają.
Ale ok. Nie będę ciągnął tematu jak rozwiązanie jest wszędzie. Idę szukać dalej tego wszędzie. Jak znajdę to pozwolę sobie napisać dla kolejnych takich jak ja Smile
 
khaman
Na twojej stronie: "brak udostępnionych galerii zdjęć"
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
jantom
A jakie kolega ma chmody dla katalogu /images/photoalbum/submissions? Czy na 100% 777?

Pamiętam że stary Fusion wkładał zdjęcia do jednego katalogu.
Baardzo stary. Od v6.01.xx galeria przestała przypominać istną stajnię Augiasza.
 
http://jantom.info
jajaja
Ok. Już wróciła galeria. Wykasowałem wszytko co było i ponownie od początku wgrywałem galerie i zdjęcia i jaki jest efekt.
Wgrywam pierwszą galerię. Wg tego co podaje na stronie jest to album=9 a na ftp utworzył się katalog album_8. Dalej. Wgrywam kolejną galerię. Wg strony pokazuje mi ze jest to album=10 i taki sam jest na ftp. Tworzę trzecią galerię. Wg strony jest to album=12 a na ftp mam album_11.
Wynik jest taki ze do albumu 10 mogę wgrywać zdjęcie bo odpowiada to ustawieniom, ale do reszty nie (chyba ze ręcznie pozamieniam nazwy katalogów tak ażeby pasowały do numeracji na stronie).
Katalogi maja chmod 755 (wszystkie, czyli te na które wgrywają się zdjęcie oraz te które nie).
Tak wygląda sprawa na teraz.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl