ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 10

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Jak zobić ukryty dział forum
brzymeq
Wbudowane forum widze ze nie ma za wiele opcji, potrzebuje zrobic ukryty dla wszystkich dział forum, żeby widzieli go tylko członkowie wybranej grupy, jest cos takiego w ogóle możliwe ?
Edytowane przez Pieka dnia 11.12.2008 21:01:58
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.05.2024 21:12:03
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Edytuj forum i ustaw widocznosc dla kogo chcesz.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
brzymeq
Sęk w tym że to nie ma byc grupa Administratorów czy moderatorów, tylko przezemnie stworzona.
 
Pieka
brzymeq napisał/a:
Sęk w tym że to nie ma byc grupa Administratorów czy moderatorów, tylko przezemnie stworzona.

Sek w tym, ze nie sprawdziles jakie masz mozliwosci. Nie masz zadnych ograniczen w tym wzgledzie.
Edytowane przez Pieka dnia 11.12.2008 23:10:09
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
brzymeq
Zrobiłem grupe uzytkowników pod tytulem Serwer Admin. Gdy edytuje forum w "widoczne dla" nie ma tej rangi. Tak samo dodałem sobie range na forum o takiej samej nazwie i w "dostepny dla" nie ma do wyboru grupy stworzonej poprzednio. Dodam ze w grupie sa uzytkownicy.
 
Pieka
Jesli masz PHP-Fusion v7 to w standardzie jest mozliwosc dodawania grup, w tym rowniez wlasnych. Czy wedlug Ciebie ja tu pisze rzeczy, ktore mi sie wydaja? Zaczynacie mnie irytowac wmawianiem, ze czegos nie ma.
images32.fotosik.pl/417/9e949fa60bafe84d.png
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
brzymeq
Troche dziwne ale jak dodam grupe to w innych opcjach on ajest widoczna po pol godziny, dlatego pisalem ze nie ma. To moze miec jakis zwiazek z szybkoscia serwer baz danych ?
Edytowane przez Pieka dnia 11.12.2008 23:52:43
 
Pieka
brzymeq napisał/a:
Troche dziwne ale jak dodam grupe to w innych opcjach on ajest widoczna po pol godziny, dlatego pisalem ze nie ma. To moze miec jakis zwiazek z szybkoscia serwer baz danych ?

Nie, to ma zwiazek z brakiem odswiezania, czyli masz zle ustawiona przegladarke lub cachowana strone. Ewentualnie laczysz sie przez proxy. Tak, czy inaczej przez jak twierdzisz pol godziny, widzisz obraz strony, a nie strone.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
brzymeq
Używam opery zazwyczaj, tylko do pisania tutaj na forum używam IE 7 bo na operze mam problemy z zalogowaniem sie, po każdym odświeżeniu strony wylogowywuje sie. Czyli chyba przeglądarka juz jest do naprawy. Dzięki za pomoc. Nie chcialem ci nic wmawiac bo sam byłem zaskoczony Wink Pozdrawiam.
 
Pieka
Zdecydowanie polecam FF3, odpadnie Ci 90% problemow.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
brzymeq
Probowalem sie przesiasc ale jakos mi to nie wychodzi.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl