ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Nie wyświetla zdjęć po przeniesieniu strony na inny serwer
ICEK
Witam,

Z góry mówię, że wszystkie możliwe opcje przejrzałem na forum i nie pomogło.

Przenieśliśmy strony na nowy serwer i teraz na stronach z silnikiem PHP-Fusion po dodaniu zdjęcia wyświetla "Brak zdjęcia". CHMODy ustawione poprawnie na 777, opcje z fodlerem tmp tak jak na home próbowałem, jeśli chodzi o safe_mode to na starym serwie było off i teraz tez jest off, wielkość zdjęcia jest ok, rozmiar itp też, pomysły mi się wykończyły w czym może być problem. Ma może ktoś jakiś pomysł? Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam,
ICEK

Ps: Wszystkiego dobrego w Nowym Roczku Smile

-------------------
Jeszcze przed chwilą zauważyłem, że po dodaniu nowego albumu i wgraniu do niego zdjęć jest ok, ale jak chcemy dodać nowe zdjęcie do starego to dzieje sie jak opisałem wyżej.
Edytowane przez ICEK dnia 31.12.2008 16:18:19
 
www.modlinski.net
Wścibski Gość
Dodany dnia 06.05.2024 07:32:23
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
piterus
A czy się zgadza ścieżka dostępu do fotek z faktycznym położeniem na serwerze? Wiem, że to trochę głupie pytanie, ale czasami systemy swoje robią Wink
tawernatq_admin_1.png Piterus World mój blog i miejsce moich eksperymentów. Ubi lex, ibi poena Kontakt przez komunikatory tylko dla znajomych...
 
ICEK
Tak zgadza się. Wszystko jest cacy, zdjęcia stare są, nowe się dodają jak są w nowym albumie, ale jak chcemy dodać nowe zdjęcia do starych albumów to jest "Brak zdjęcia", może nie byłoby problemu gdyby na niektórych stornach nie było potrzeby uaktualniania starych albumów, ale niestety robimy to bardzo często.
 
www.modlinski.net
Gander
Może oprócz chmod, na tym serwerze wymagane jest aby właścicielem katalogów był Apache, czy jak tam się nazywa system.
 
gander.solutions
ICEK
Ok wszytko już działa problem pomógł rozwiązać Gander za co mu serdecznie dziękuję.

Jeśli ktoś będzie miał taki sam problem, to w moim przypadku rozwiązaniem było nadanie starym katalogom ze zdjęciami (album_x)chmodów 777.

Pozdrawiam :-)
 
www.modlinski.net
Pieka
Przerazasz mnie Shock W pierwszym poscie wyraznie napisales, cytuje:
ICEK napisał/a:
..CHMODy ustawione poprawnie na 777..

W tem sposob wykluczyles wszelkie pytania odnosnie CHMODow.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Gander
Nie Smile On nadał te prawa chmod 777 na images/photoalbum/, tak jak to jest opisane w instrukcji instalacji. Nowo tworzone katalogi album_x mają prawa chmod 755, tak jak każde inne katalogi, ale mimo to są zapisywalne. Nie rozumiem tego jeszcze, ale przeważnie przenoszonym albumom trzeba nadać prawa chmod 777 żeby zaczęły działać poprawnie.
 
gander.solutions
Pieka
Gander napisał/a:
Nie Smile On nadał te prawa chmod 777 na images/photoalbum/, tak jak to jest opisane w instrukcji instalacji. Nowo tworzone katalogi album_x mają prawa chmod 755, tak jak każde inne katalogi, ale mimo to są zapisywalne. Nie rozumiem tego jeszcze, ale przeważnie przenoszonym albumom trzeba nadać prawa chmod 777 żeby zaczęły działać poprawnie.

Nie instalowal, tylko przenosil, wiec co ma jedno do drugiego? Jest tu tak dlugo, ze wypadaloby wiedziec takie rzeczy, tym bardziej, ze na temat galerii po przenoszeniu napisalismy juz "ksiazke". Poza tym, tak jest ZAWSZE i dlatego ZAWSZE nalezy po przeniesieniu zmienic atrybuty wszystkich katalogow galerii na CHMOD = 777.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
ICEK
No to może Ty wiedziałeś, że po przeniesieniu trzeba nadać CHMODy 777 wszytkim starym albumom, ja niestety nie Smile Grunt, że wszytko działa.

Gander jeszcze raz dzieki.
 
www.modlinski.net
Marta89
Mam problem, przeniosłam stronę z nazwa.pl na xxl-web a teraz (ze względu na zerowy kontakt z obsługą tego hostingu) do home.pl. Galeria nie działała na xxl-web. I nie działa także na home.pl.
CHMOD'y zmieniałam na 777 dla wszystkich katalogów starych galerii.
I nic nie można dodać nowych fotek.

Co do CHMOD'ów to w akcie desperacji zainstalowałam czystą instalacje na home.pl zmieniłam cmody jak w instrukcji - i nic. Zmieniłam na 777 dla całej strony wszystkich plików i katalogów i nic.

Przy dodawaniu nie sprawdza nawet czy plik nie przekracza limitów wielkości i wymiarów.

Przy próbie podglądu zdjęcia do akceptacji link prowadzi do /test/images/photoalbum/submissions/ a nie do konkretnego zdjęcia.

Po zatwierdzeniu zdjęcia przez administratora wyskakuje taki komunikat. I dla starej i dla nowej instalacji. W katalogu albumu pojawiają się 0 kb pliki w submissions nie pojawiają się wcale.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Pieka dnia 22.03.2009 23:25:30
 
ICEK
Jeśli jesteś na home to spróbuj wgrać katalog tmp na swój serwer, było wałkowane już kilkakrotnie i zazwyczaj skutkowało.
Edytowane przez ICEK dnia 22.03.2009 12:13:23
 
www.modlinski.net
Marta89
Dzięki ICEK, buziaczek dla Ciebie. Tylko co to za magiczny katalog. Tak się zastanawiam...
 
lupozo
Marta89 napisał/a:
Dzięki ICEK, buziaczek dla Ciebie. Tylko co to za magiczny katalog. Tak się zastanawiam...

Przechowuje on sesje.
 
Pieka
ICEK napisał/a:
Jeśli jesteś na home to spróbuj wgrać katalog tmp...

Nie wgrac, tylko utworzyc.
A do kolezanki, nie CMOD, tylko CHMOD, zapamietaj, przyda Ci sie w przyszlosci.
Edytowane przez Pieka dnia 22.03.2009 19:30:07
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
ICEK
Nie wgrac, tylko utworzyc.

No ale jeśli utworzy go sobie na dysku (folder) i wgra na serwer to będzie "wgrać" Pfft
Edytowane przez ICEK dnia 22.03.2009 19:38:33
 
www.modlinski.net
grzechx
Cześć,
mam ten sam problem co Marta89 i też mam usługę na home.pl , w którym miejscu ma powstać ten katalog tmp?
Edytowane przez hoopak dnia 22.05.2009 22:45:48
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl