ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Downgrade z v7 do v6
ro0z3k
Witam mam problem w wersij v7 jest mało themów, dlatego chcę przejść na wersję v6 jak to zrobić? Pozdrawiam.

Wiadomość doklejona:
Nikt nie umie pomóć? Pozdrawiam.

Wiadomość doklejona:
Jeżeli nikt nie umie tego.... To niech ktoś udzieli odp. czy będzie działać baza z v7 na v6? Pozdrawiam.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - Pieka 02.01 - 21:48

Edytowane przez ro0z3k dnia 03.01.2009 16:19:32
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 06.05.2024 10:45:09
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Drakoo
Jeśli by coś nie działało w v7 Smile zawsze pomocne może być powrócenie do v6 Pfft Przydało by się napisanie jakiegoś poradnikaSmile
 
JazOOn
Było zrobić sobie kopie bazy i plików przed upgradem do V7, wystarczyłoby przywrócić pliki na serwerze i baze z backupu i po kłopocie.
 
majster95
Ja tez bym był ciekawy czy z v7 do v6 by wszystko ładnie hulało.

Ja mam teraz v7 i na tym serwerze wcześniej v6 nie miałem ,fajne by było jakby ktoś jakiś mały poradnik downgrad'u Wink.
Pozdrawiam Wink
Edytowane przez majster95 dnia 16.01.2009 14:22:11
 
fusionek
Można też poprosić firmę hostingową o przywrócenie bazy danych i plików z danego dnia. Zależy jednak ile czasu minęło od aktualizacji bo przecież przywrócenie wiąże się z utratą napisanych przez ten czas postów, newsów i innych zmian dokonanych na stronie.
Edytowane przez fusionek dnia 16.01.2009 13:47:52
 
dexoff
Mnie tez interesuje jak wrocic z v7 na v6. Mam zrobiona kopie, ale nie chce czegos zepsuc. Moze ktos powiedziec jak wgrac nizsza wersje badz skorzystac z backupa?
Edytowane przez dexoff dnia 26.02.2009 15:07:15
 
Chemikpil
Hmm ... Takie pytanie retoryczne. Po co wracać do czegoś co jest mniej bezpieczne? ... Wracając do tematu to tak jak ktoś już wspomniał. Trzeba było robić kopie bazy przed upgradem do v7. Nie słyszałem o jakimś konwerterze bazy do v6, bo i nawet nie jest potrzebny.
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
dexoff
Jak juz napisalem mam kopie sprzed upgradu.
 
Chemikpil
To instalujesz v6 i wgrywasz kopie. Żadnej w tym filozofii nie ma Smile
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
saw0
Witam, mam problem związany z downgradem skryptu. Kilka miesięcy temu aktualizowałem swojego Fusiona do wersji 7, ale teraz chciałbym znów wrócić do szóstki. Nie mam jednak kopii bazy danych sprzed aktualizacji i chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje jakaś możliwość, by bez tego strona działała. Czy będę mógł załadować obecną bazę, bo coś mi się wydaje, że to nie wypali.
 
khaman
Wszystkie odpowiedzi masz powyżej. Należy robić kopie bazy przed takimi zmianami. Możesz spytać hostingodawcy czy nie ma kopii bazy z v6.
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
saw0
Właśnie napisałem maila z zapytaniem, teraz pozostaje mi czekać na odpowiedź. Obawiam się jednak negatywnej odpowiedzi. Czy wówczas byłby chociaż cień nadziei ? Przekonwertować jej się raczej nie da, a tamtej nie będzie. Faktycznie, mój błąd, że nie zrobiłem sobie kopii Sad

A teraz do tego przypałętał się jeszcze problem z tą obecną i nie mogę wejść na stronę...

Dostałem odpowiedź. Nie ma takiej możliwości... Teraz jednak najbardziej mnie martwi, to, że po wpisaniu adresu strony, wywala błąd. Zresztą, zobaczcie sami - www.gerrardsite.c... Sad Czytałem o podobnych komunikatach na forum, ale nic ciekawego nie wyczytałem jeszcze. W sumie to jakby zadziałała strona na tej bazie, mógłbym pomęczyć się z konwertowaniem theme'a. Albo w tą, albo w tą...

Wiadomość doklejona:
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy w razie gdyby strona się "nie naprawiła", to jest jakaś możliwość odzyskania treści (głównie chodzi mi o działy) ? W sumie mógłbym reaktywować stronę na nowej bazie (użytkowników aż tak dużo znów nie miałem), ale działów szkoda. Póki co kombinuje z tą bazą danych i nie wiem, w czym tkwi obecny problem.

Wybaczcie, że pytania mogą Wam się wydawać banalne, ale nigdy przedtem nie miałem takich kłopotów ze skryptem Wink
Edytowane przez saw0 dnia 10.03.2009 20:22:01
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl