ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Instalacja
 Drukuj temat
Wymagania jakie musi spełniać serwer
remedioss
Napotkałam pewne problemy w działaniu mojej strony i zwróciłam się o pomoc do administratora nazwa.pl gdyż właśnie u nich kupiłam serwer. W odpowiedzi dostałam zapytanie:
"Proszę o podanie wymagań jakie musi spełniać serwer aby ta aplikacja funkcjonowała w pełni poprawnie."
Wyjaśniam, że chodzi o aplikacje PHP Fusion 6.01.16.
Nie bardzo wiem co temu panu odpisać.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 06.05.2024 15:39:45
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Wystarczy, ze bedzie:
  1. Dzialal.
  2. Posiadal obsluge MySQL.
  3. Posiadal obsluge PHP.

Ot i wszystko. Na nazwa.pl dzialaja wszystkie nasze skrypty, wiec takie pytanie bylo calkowicie zbedne.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
remedioss
Dzięki tak właśnie odpowiem.

Edit: Ciąg dalszy trudnych pytań. Ponieważ zwracałam się do firmy nazwa.pl z powodu mojej niedziałającej galerii, a w innych wątkach tu na forum przeczytałam, że może być to problem z providerem, staram się to nadal wyjaśniać. Na kolejny mój mail Pan odpowiedział tak: "Jeżeli jest możliwość proszę o informację czy strona korzystała może z PHP4 jako że w okresie wystąpienia błędu zrezygnowaliśmy z domyślnego interpretowania skryptów w PHP4 obecnie jest to PHP5. Sądzę iż tu może być problem z działaniem galerii."
Czy to może mieć związek i... no właśnie jakie to PHP?

Wcześniej pytałam również o "safe mode" i uświadomiono mnie iż domyślnie jest on na off i w tej kwestii nic się nie zmieniło. Galerie wcześniej działały i nie było problemu, a więc sądzę, że nie w tym tkwi przyczyna.

Wiadomość doklejona:
Nie chciałam pisać posta pod postem, ale w ten sposóŹleedit) chyba nie otrzymam odpowiedzi, bo temat sie nie odświeża.
Edytowane przez remedioss dnia 10.01.2009 22:01:10
 
Pieka
Na temat galerii na nazwa.pl, czy home.pl napisalismy wiele, wiec cos slabo szukalas. Na tych hostingach w standardzie nie ma foldera tmp, wiec nalezy go utworzyc w glownym katalogu strony. PHP nie ma znaczenia, poniewaz PHP-Fusion pracuje poprawnie na wszystkich obecnie dostepnych wersjach.
Edytowane przez Pieka dnia 13.01.2009 13:18:53
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
remedioss
Dodanie tmp nic nie dało. Czytałam wątki o galeriach i starałam się zastosować do wskazówek. Zasugerowaliście, że problem może być ze strony providera, a więc chciałam wykorzystać wszelkie możliwe opcje.
 
Pieka
remedioss napisał/a:
Dodanie tmp nic nie dało. Czytałam wątki o galeriach i starałam się zastosować do wskazówek. Zasugerowaliście, że problem może być ze strony providera, a więc chciałam wykorzystać wszelkie możliwe opcje.

Na nazwa.pl wszystko dziala prawidlowo, jest wiele stron opartych na PHP-Fusion, ktore sa przez nich hostowane.
Zakladam, ze wina lezy po Twojej stronie, aczkolwiek nie wykluczam bledow serwera.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
remedioss
Pozostaje mi tylko walczyć dalej. Dziękuję za pomoc. Nie chcę tworzyć offtopa.
 
Pieka
remedioss napisał/a:
Pozostaje mi tylko walczyć dalej. Dziękuję za pomoc. Nie chcę tworzyć offtopa.

W drodze wyjatku, jesli podasz mi dane potrzebne do sprawdzenia, spojrze na serwer oraz ustawienia PF.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
swistak
Mam serwer na nazwie i mi działa prawidłowo zobacz czy nie namieszałeś w skryptach może to jest przyczyną ?
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" Albert Einstein
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl