ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 13

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Nie da się zalogować po aktualizacji
Sliski
Witam, chciałem dokonać aktualizacji z wersji 6 do 7... posługiwałem się instrukcją zawartą w http://www.php-fu...d_id=21214 jednak po wykonaniu wszystkich poleceń włącza mi się "tryb konserwacji na serwerze" z logowaniem. Wpisuję login i hasło jednak nie działa... zarówno mi jak i innym super adminom i adminom. Ktoś wie jak to naprawić? Chodzi o stronę www.10bk.pl

"Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło." - dane na 100% wpisuje poprawne, chyba że po 3latach korzystanie mi wyleciało z głowy ^^
Edytowane przez Pieka dnia 04.03.2009 20:25:51
 
www.10bk.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.04.2024 11:27:24
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Gander
Jeśli aktualizowałeś z wersji starszej niż 6.01.12 to trzeba będzie przetworzyć wszystkie hasła w bazie, do podwójnie hash-owanych. W wersjach począwszy od 6.01.12 hasła były zapisywane w postaci podwójnie hash-owanym, oraz przy logowaniu było sprawdzane czy hasło jest hash-owane jednokrotnie. Jeśli tak, to było ponownie hash-owane i zapisywane do bazy. Od wersji 7.00.05 nie jest to już sprawdzane i stąd cały problem. Aby przetworzyć wszystkie hasła do postaci podwójnie hash-owanej, utwórz sobie plik o poniższej treści, wgraj na serwer i wykonaj JEDEN RAZ. Pamiętaj wykonać backup tabeli bazy danych USERS, gdyby coś miało pójść źle...

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

UWAGA! Ten plik wyświetli pustą stronę, więc nie odświeżaj jej!
Edytowane przez Gander dnia 04.03.2009 20:09:29
 
gander.solutions
Famos
Miałem to samo, możesz zrobić też tak - wejść do bazy danych ep_usser password i pozmieniać każdemu użytkownikowi funkcje na MD5 i po sprawie Smile
Edytowane przez Pieka dnia 04.03.2009 22:43:56
 
Sliski
Zrobiłem jak Gander pisał i wszystko ok - dzieki Smile W prawdzie teraz mam inny błąd ale już wiem jak sobie poradzić.
 
www.10bk.pl
Gander
Famos napisał:
Miałem to samo, możesz zrobić też tak - wejść do bazy danych ep_usser password i pozmieniać każdemu użytkownikowi funkcje na MD5 i po sprawie :)


Famos, Twoje nazewnictwo tabel wskazuje że Twoje rozwiązanie bazuje na eXtreme-fusion, więc na przyszłość sprawdź czy Twoje rozwiązanie pokrywa się ze strukturą tabel w standardowym PHP-Fusion. Twój pomysł nie jest zły, tylko zauważ że takie rozwiązanie mija się z celem gdy użytkowników jest więcej niż 10...

Niemniej jednak zwróciłeś moją uwagę na to że istnieją procedury w MySQL, które są bardzo przydatne i zaoszczędzają czasu i wysiłku. Dziękuję.

Zapytanie w phpMyAdmin
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy MYSQL

Skrypt:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP
 
gander.solutions
Famos
Nie jestem jakiś wielkim znawcą w stronkach, ale to co wiem napisałem ja miałem 60 uzytkowników i zajeło mi to 5 minut, więc nie jest to czasochłonne wcale Wink Chodzi mi o moją metode, pozdrawiam Smile
Edytowane przez Chemikpil dnia 06.03.2009 22:11:30
 
Sliski
No i powrót do tematu :( Wszyscy się mogą logować tylko SuperAdmin jak się loguje ma błąd:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Ktoś wie jak sobie z tym poradzić?
Edytowane przez Pieka dnia 05.10.2009 22:16:37
 
www.10bk.pl
Pieka
Czytamy Panie Kolego, szukamy i czytamy: http://www.php-fu...p;chars=50
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
jack1920
Pobierz kod źródłowy  GeSHi: PHP
  1. <?php
  2. require_once "maincore.php";
  3. dbquery("UPDATE ".DB_USERS." SET user_password ='MD5(user_password)'");
  4. ?>
Zinterpretowano w sekund: 0.025, wykorzystano GeSHi 1.0.8.10
 
[strona łamiąca licencję!]
Sliski
Pieka: Dokładnie czytamy szukamy robimy o poprzednie tematy nie pomogły...Sad Sprawdzałem zanim napisałem post Wink

jack1920 Co z tym kodem zrobic?
 
www.10bk.pl
kacperex
U mnie działa niby normalnie wszystko, ale do ACP wejść nie mogę.

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Nadpisywałem plik admin_header.php kilka razy i nic. Linia 22 wgląda tak:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Ma toś pomysł jakiś?
 
recart
Po mojej instalacji, na 7 dalej nie mogę się zalogować nawet jako Admin. Prosze o pomoc i w którym miejscu mam to wszystko pozmieniać żeby się logowac.
Edytowane przez khaman dnia 02.11.2009 21:27:54
 
Tazzz
Niestety poległem też z instalacją Frown , ale mam błąd, który chyba w tym temacie omawiany nie był, a mianowicie: po instalacji i przekopiowaniu wszystkich plików nie mogę się zalogować za pomocą swojego loginu i hasła - wyskakuje komunikat, że błędne. Dodam, że proces aktualizacji przeszedł bez problemów.

Wiadomość doklejona:
Tazzz napisał/a:
Sorry, widzę, że dla problemu z hasłami podczas instalacji jest odrębny temat- tam poszukam pomocy.




Wiadomość doklejona:
Tazzz napisał/a:
Niestety poległem też z instalacją Frown , ale mam błąd, który chyba w tym temacie omawiany nie był, a mianowicie: po instalacji i przekopiowaniu wszystkich plików nie mogę się zalogować za pomocą swojego loginu i hasła - wyskakuje komunikat, że błędne. Dodam, że proces aktualizacji przeszedł bez problemów.

Wiadomość doklejona:
[quote]Tazzz napisał/a:
Sorry, widzę, że dla problemu z hasłami podczas instalacji jest odrębny temat- tam poszukam pomocy.


Wiadomość doklejona:
Tazzz napisał/a:
Sorry, widzę, że dla problemu z hasłami podczas instalacji jest odrębny temat- tam poszukam pomocy.



PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 21.11 - 20:38

Edytowane przez Tazzz dnia 22.11.2009 09:41:44
 
piterus
Od bodajże PF 6.01.12 hasła są kodowane podwójnym MD5 i to może być przyczyną problemów z logowaniem.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 21.11 - 20:38

tawernatq_admin_1.png Piterus World mój blog i miejsce moich eksperymentów. Ubi lex, ibi poena Kontakt przez komunikatory tylko dla znajomych...
 
Tazzz
Sorry, widzę, że dla problemu z hasłami podczas instalacji jest odrębny temat- tam poszukam pomocy.

No więc tak... żeby po kolei było:
1) miałem zainstalowanego Fusiona 6.01.* dla strony www.lkpsudety.eu,
2) zdecydowałem się wczoraj na upgrade do 7 więc zarchiwizowałem wszystko kopiując dodatkowo wszystkie pliki strony na dysk twardy,
3) aktualizacja z poziomu panelu administratora przeszła bez problemu,
4) po wgraniu pozostałej zawartości plików na stronę nie mogłem się zalogować (jak podpowiedzieli mi koledzy przez to, że 7 ma inny poziom szyfrowania i nie powinno robić się upgrade'u od razu - pomijając wersje przejściowe,
5)postanowiłem zgrać z powrotem wszystkie stare pliki usuwając z katalogu głównego nową i nie działającą wersję,
6) teraz nie ma już nic Sad po zmianie CHMOD-ów wyświetla wprawdzie prawidłową ścieżkę dostępu (http://www.lkpsudety.eu/news.php) ale nic poza tym, żadnej treści. Nie mogę się też dostać do bazy poprzez PHPMyAdmina
7) jest jeszcze jakiś ratunek ??


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 21.11 - 20:38

Edytowane przez Tazzz dnia 22.11.2009 09:42:14
 
yaycy-69
Witam.
Aktualizowałem serwis
1. ozzzprc.pl - było trochę problemów. Na początek wyświetliło mi stronę serwisową i nie mogłem się zalogować. Skorzystałem z rady Gandera
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
(zapytanie w bazie)
i zalogowałem się bez problemu.
Później musiałem usunąć tylko subheader.php i stare themy. Stronka hula. :)
Edytowane przez yaycy-69 dnia 01.05.2010 14:03:11
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl