ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Professional Download System 1.8.5
korekt advet
Dzięki Smile Pojawiło mi się to po dodaniu nowego thema Frown Może ktoś wie dlaczego ?
PHP-Fusion v6 to już historia PHP-Fusion v8 to tajemnica, ale PHP-Fusion v7 to dar losu Smile
www.fineasz-i-fer... - Zapraszam Smile
 
www.fineasz-i-ferb.345.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 05.05.2024 20:30:47
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
wielgan_b
Mam pytanie z innej beczki - czy jest może jakaś możliwość ograniczenia userów tego download'u do pobranie dziennie max 100 MB plików? A dla tych, którzy wykupią sobie większy limit łatwiejsza jego zmiana?

Pozdrawiam i mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi.
 
yokus
Witam.

Mam pewne pytanie do tej wtyczki. Czy możliwa jest zmiana kolejności wyświetlanych w downloadzie plików? Chodzi mi o to, aby plik który dodaje pojawiał się na końcu listy w dziale download, a nie na jej początku.

z góry dziękuje za pomoc
Edytowane przez yokus dnia 27.10.2009 10:10:47
 
Pieka
Wszystko masz w zarzadzaniu tym panelem i to na zasadach ogolnych PHP-Fusion, czyli ustawiasz to oddzielnie dla kazdej kategorii. Wejdz do zarzadzania downloadu, nastepnie kategorie i edytuj kazda z nich wybierajac odpowiadajace Ci sortowanie. Pamietaj, zawsze nalezy pierwsze sprawdzic ustawienia wtyczek/paneli.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
yokus
Dziękuje za pomoc. Wszystko jest dla mnie jasne, jednakże po kliknięciu na download włącza się przegląd, i tu pliki nadal są ułożone w ten sposób, że im nowszy plik, tym wyżej jest on na liście. I tu pytanie w związku z tym, czy istnieje możliwość aby po kliknięciu w download, userowi pokazywały się od razu kategorie downloadu? Albo chociaż żeby w tym właśnie przeglądzie dało się także posortować pliki tak aby najnowsze były na końcu listy?Sprawdziłem wszędzie we wtyczce, lecz niestety nie widzę takiej możliwości konfiguracji.
 
Pieka
Edytuj wpis w nawigacji i zastap obecny tam adres ponizszym:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Mysle, ze to najprostszy sposob uzyskania tego, o co pytasz.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
lui
Mam dziwny problem z ta wtyczka (wersja 1.8.5). Po wgraniu na ftp, ustawiłem chmody 777 na folder Downloads i Images a mimo to w administracji tą wtyczka (ustawienia) mam info:
Status: Katalog nie do zapisu(Chmod).
W czym problem? To samo dotyczy folderu Images.
Heh... Na drugim hoście też te same błędy co wyżej. Na obu hostach zauważyłem również brak linku "dodaj plik".
EDIT: Ciekawe. Jak zainstalowałem wersję 1.8.4 chmody działają OK.
Edytowane przez lui dnia 27.11.2009 18:27:07
 
www.lui.ugu.pl
fluxax
Witam,

W załączniku umieściłem moje własne tłumaczenie tej wtyczki, opracowane na podstawie tłumaczenia do wersji 1.8.4 w wersji dla UTF-8. Tłumaczenie jest przetestowane - nie powoduje żadnych błędów (przynajmniej ja nie zauważyłem), być może pozostało jeszcze parę łańcuchów tekstowych do przetłumaczenia, ale w codziennej pracy z ta wtyczką nie zauważyłem aby się uwidaczniały poważne problemy. Pamiętam, że przyczyną dla której postanowiłem wykonać własne tłumaczenie były błędy wynikające z brakujących stringów w tłumaczeniu do jednej z wersji PDP występujące w wersji 1.8.5

Plik należy skopiować do katalogu /public_html/infusions/pro_download_panel/locale.

Jest to polski plik językowy dla wersji UTF-8.
fluxax dodał/a następującą plik:
polish-utf8_1.zip [21kB / 451 Pobrane]

M.Kałat - programy http://mkalat.waw.pl - moja strona
 
http://mkalat.waw.pl
sebekm
Bawił się ktoś może z ustawieniem Infopanel do PHP-Fusion v7 (v7-online_users_extend_panel) żeby wyświetlał statystyki z Professional Download System 1.8.5?
Sebastian
www.skbit.pl
 
www.sp8skarzysko.edu.pl
Krzysiek1312
A ja mam nieco inny problem. W momencie kiedy ktoś zgłasza uszkodzony plik to ja otrzymuję wiadomość PW, że plik jest uszkodzony, ale w tym samym czasie otrzymuję także wiadomość, że plik jest zaktualizowany, a zaktualizowany nie został. Błędne tłumaczenie czy w czym problem ?
 
Christaad
Jeśli mógłbym zapytać to czy idzie rozwiązać takie problemiki:

1) Gdy jesteśmy w jakiejś podkategorii obok pliku mamy "ocenę", która u mnie brzydko przechodzi do następnej linii. Nie dałoby się jakoś wyenterować od nazwy oceny ilość głosów?

2) We wszystkich miejscach zamiast "Pobrano razy" mam "Pliki" przez co można odnieść wrażenie, że jeden plik to kilkadziesiąt.
A jak to zamieniam w pliku językowym to też zmienia mi się w głównym katalogu kategorii. Czyli i tak i tak jest źle.
 
fluxax
Christaad napisał/a:
2) We wszystkich miejscach zamiast "Pobrano razy" mam "Pliki" przez co można odnieść wrażenie, że jeden plik to kilkadziesiąt.
A jak to zamieniam w pliku językowym to też zmienia mi się w głównym katalogu kategorii. Czyli i tak i tak jest źle.


To dlatego, że zarówno za pozycję w podglądzie kategorii jak i ilości pobrań konkretnego pliku odpowiada ta sama zmienna. W anglojęzycznym oryginale nie było problemu, ponieważ po angielsku "Downloads" to zarówno ilość pobrań jak i ilość plików w kategorii - konkretne znaczenie zależy tutaj od kontekstu. Tak więc aby wprowadzić rozróżnianie dla języka polskiego należałoby przerobić wtyczkę tak aby zamiast jednej zmiennej, jednego stringa, do tych dwóch celów, były dwa. Dlatego ja tłumacząc na swoje potrzeby pozostawiłem owe "pliki", bo wtyczki przerabiać mi się nie chciało :F, Grin
M.Kałat - programy http://mkalat.waw.pl - moja strona
 
http://mkalat.waw.pl
Gismo_PL
A nie lepiej dodać nowy wpis do pliku locale'i Pfft oraz podpięcie go w kodzie, bo według mnie to najszybsza i niekolidująca z niczym metoda Wink.
 
http://fsong.pl
ArkaGdynia
Czy mógłby ktoś dodać w pełni działającą paczkę bo wszystko się super instaluje a jak wchodzę do PA->Wtyczki->Professional Download System to wywala błędy same:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Proszę o pomoc :)

Wiadomość doklejona:
Ok już sobie poradziłem z tym problemem
Edytowane przez ArkaGdynia dnia 17.02.2010 21:23:43
 
djdandi
Witam a słuchajcie jak można dodać panel ostatnio dodane pliki ale nie przez PA tylko w theme.php ?
Pozdrawiam all
 
http://pogoda.brzanekonline.pl
ArkaGdynia
Witam pomoże ktoś zrobić panel Statystyk Do tej wtyczki Chodzi mi o takie coś Smile

Statystyki za miesiąc luty- System sam zmienia datę Pierwszego następnego miesiąca.

Wygląd:
W lutym dodano : liczba - system sam podaje poprzez sumę plików jaką dodano.

Pomoże ktoś to zrobić będę bardzo wdzięczny Smile

 
Christaad
Gismo_PL napisał/a:
A nie lepiej dodać nowy wpis do pliku locale'i Pfft oraz podpięcie go w kodzie, bo według mnie to najszybsza i niekolidująca z niczym metoda Wink.


A czy mógłbyś napisać jak to zrobić, ponieważ nie wiem za bardzo gdzie co i jak mam pozmieniać.
 
ArkaGdynia
Witam mam pytanko jak dodać do tej wtyczki że zanim pojawi się przycisk pobierz żeby trzeba było wpisać obrazkowy kod weryfikujący takie coś co jest przy rejestracji czy w Shoutbox. Proszę o pomoc czy dało by rade takie coś zrobić ??

Wiadomość doklejona:
Czy jest możliwa zmiana wyglądu linku na taki sam jak by on był na moim serwerze. czyli zamiast linku
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


link taki :
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Proszę o pomoc
Edytowane przez ArkaGdynia dnia 11.03.2010 15:04:47
 
damian8p
Witam. Zainteresował mnie ten PDS 1.8.5 lecz jak to zwykle bywa coś nowego jest nam nie znane. A więc mój problem polega na tym że zamieszczam w dziale download skrypty .js i chciałbym żeby zamiast plik się ściągał, żeby się instalował. W starym download zrobiłem to tak :)
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

I prosiłbym o coś takiego żeby to funkcjonowało i w PDS. Na pewno coś wymyślicie :)
Edytowane przez damian8p dnia 06.04.2010 10:45:29
 
piterek187
A ja chciałbym się zapytać dlaczego jak zmieniam pozycje kategorii to mi się nie zmienia nadal jest tak jak było.
 
www.swiatf1.webd.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl