ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
fusionWorks 1.0.0 [Alpha] EN
Artur-M
Najnowsze dzieło (albo dziecko) "PHP-Invent"-a już jest Smile

Najważniejsze rzeczy:
INSTALACJA
1. Pobierz najnowszą wersję z SVN (patrz fusionWorks @ Google Code) lub z załącznika w tym wątku.
2. Wypakuj pliki na serwer z zainstalowanym PHP-Fusion 7 (uwaga: nie zaleca się stosowania na działających stronach; jest to wczesna wersja alpha - najlepiej do stosowania na "stronach testowych, bez znaczącej zawartości)
3. Otwórz plik Settings.php w Notatniku lub innym edytorze tekstu (polecam Notatnik SP) i wypełnij pole "$encryption['key']" (szyfrowanie) - jest to niezbędne do szyfrowania silnika. Następnie, w pliku settings.php, możesz dostosować fusionWorks-a zgodnie z potrzebami (ustawienia, które już są to ustawienia domyślne)
4. Wygeneruj moduły; Zaloguj się jako administrator na swojej stronie i przejdź do:
http://YOURSITE/f...rateModels
Powinna pojawić się lista 45 (lub więcej) tabeli, których moduły zostały wygenerowane.
5. To wszystko! fusionWorks został ustawiony i skonfigurowany prawidłowo.

WYMAGANIA
- MySQL w wersji 4.0 lub nowszej
- PHP 5.2.0 lub nowszy
- Apache Web Server

Najlepiej odwiedzić stronę producenta - www.php-invent.com

Uwaga! Załącznik usunięty na prośbę autora wtyczki. Plik można pobrać tylko i wyłącznie na stronie producenta (czyli na www.php-invent.com).
Edytowane przez Artur-M dnia 09.04.2009 23:28:44
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.05.2024 17:16:34
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
slawekneo
Oblookam to i wystawie swoja opinie

Pozdro!!
 
Pieka
Autor tematu bedzie laskaw wyjasnic nam, dlaczego wstawia opisy etc. w jezyku angielskim? Czy to jest strona anglojezyczna? Prosze mi pokazac tematy pisane w tym jezyku, poza oczywiscie tych, ktorych autorami sa uzytkownicy anglojezyczni.
Prosze to przetlumaczyc lub temat usune. Dziekuje.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
SebaZ
@Artur-M
jeśli chcesz zabłysnąć to napisz co to jest za zabawka, bo co komu po instrukcji instalacji jak nie wie do czego to słuzy.
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Artur-M
Spokojnie - teraz akurat jestem w szkole w bibliotece na kompie. Ale jak wrócę do domu to szybko to przetłumaczę do końca Smile
 
metaxy
Zaprawdę powiadam Wam - dziwne to cudo. Wygenerowało mi modele tylko z metodą find (na podstawie pól tabel nie jest to szalenie wymagające). Kontrolerów i widoków jakoś nie mogę się doszukać (prócz tych zaledwie kilku). Nie nadążam prawdę mówiąc za sensem tego rozwiązania. Ktoś ma coś sensowniejszego?
Edytowane przez metaxy dnia 23.03.2009 16:51:59
 
http://blog.metaxy.eu/
SebaZ
Z tego co widzę, to każda wtyczka (infusion) robiona pod tą zabawkę winna posiadać folder controllers i views, co może znaczyć, że dla każdej wtyczki generuje się kontroler i widok oddzielnie w odpowiednich folderach. Mało to skalowalne.
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Artur-M
Cóż... to dopiero wersja Alpha 1 Pfft Nie oczekujcie cudów od razu. Ale na zachętę powiem, że nadchodzący "fusionBoard 5" prawdopodobnie będzie dostępny TYLKO poprzez fusionWorks-a.

P.S. Autor wtyczki powiedział mi, że będę mógł dać tutaj download do fW od kolejnej, wydanej przez niego wersji. Na razie pozostaje tylko php-invent.com
Edytowane przez Artur-M dnia 09.04.2009 23:23:48
 
BenLomax
A do czego to służy?
 
lupozo
FusionWorks jest Frameworkiem, który używa architektury Model View Controller. Służy on do szybkiego tworzenia wtyczkek (infusions), wykorzystuje on system szablonów smarty i phptal, filtr Phpids i jeszcze parę bibliotek. Na stronie producenta widziałem już wtyczkę która działa pod tym frameworkiem (nie pamiętam nazwy). Według mnie ta biblioteka (przynajmniej w tej wersji) nie jest warta uwagi.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl