ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Orange MIX - pakiet sms-ów
Spaik
Witam wszystkich. Mam jedno proste pytanie. A mianowicie Orange sieje zament. Do tej pory miałem możliwość zakupu pakietu kiedy tylko mi sie podobało. Płaciłem 5 zl i wysylalem smsa o treści SMS na numer 255 i działało. Teraz Orange polecialo w kulki. Aby miec pakiet musze zaplacic 10 zl i dostane 1000 sms-ów. I z tego co zrozumialem to jest oplata aktywacyjna. Pakiet dostaje raz w miesiacu. I do tego do rachunku dopisuje sie + 10 zl miesiecznie. Uzywa ktos tego ? Bo ja z tak to rozumiem. Wie ktos moze czy jest jakis mniejszy pakiet ktory moge uruchomic kiedy mi sie podoba? I ile razy mi sie podoba ? Prosze o wasze odpowiedzi.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.05.2024 03:59:39
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Chemikpil
No tak. Szczerze nie lubię Orange. Kilka kumpli miało z nim problem i przechodziło to na plusa lub ere. Pozostaje tobie przejść się do salonu i zadać to pytanie miłej pani przy tam pracującej Smile
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
Spaik
Napisałem do tych mośków mail-a ale oczywiscie odpisza po 14 dniach. Uhh było dobrze to juz musza ludzi naciagac na kase. Zlodzieje Pfft
 
Liberat0r
Ja miałem wcześniej w Orange i z tego, co pamiętam to były pakiety 600 smsów za 6 zł, ale dodatkowo także jakaś tam usługa smsowa za kilka złotych, która działała raz na 30 dni. W tym czasie nie można było używać pakietu 600 smsów itd.

Usługa, o której tutaj wspomniałeś działa raczej na tej samej zasadzie, co wcześniejsze 600 smsów. Mianowicie kupujesz pakiet 1000 smsów, które możesz rozdysponować jak chcesz i kiedy chcesz, ale po upływie 30 dni tracisz wszystkie, które nie wykorzystałeś, chyba że przed upływem czasu wykupisz nowy pakiet, wtedy one się dodają i termin zostaje przedłużony o 30 dni od daty przedłużenia. Pakiet ten włączasz kiedy chcesz itd., no ale cena faktycznie jest trochę kontrowersyjna, bo kto da radę zużyć 1000 smsów? ;] Ja z 600 miałem problemy ;] Oczywiście nie trzeba wspominać o tym, że pakiet obowiązuje tylko do numerów z sieci Orange :]

Obecnie jestem w Heyah i mają pakiety 300 smsów za 5,99 (za darmo jeśli uzupełni się konto o 50 zł), a sam korzystam z pakietu 3 godziny za darmo do wybranego numeru Heyah. Problemem jest to, że można używać tylko jednego pakietu naraz oraz w ciągu 30 dni.

Musisz niestety poczytać o aktualnych ofertach różnych sieci. Ostatnio Play robi się bardzo tanie i popularne :]
 
Spaik
Otrzymałem odpowiedz która brzmi następująco:


W odpowiedzi na zgłoszenie pragnę wyjaśnić, że dostępny w ofercie Orange
MIX pakiet 1000 SMS/500 MMS włączany jest zgodnie z okresem rozliczeniowym.
Zlecenie można złożyć w dowolnym momencie cyklu, natomiast aktywacja
pakietu nastąpi z początkiem nowego okresu rozliczeniowego.

Opłata aktywacyjna w wysokości 10,00 zł nie jest już pobierana z konta
dodatkowych doładowań, jak to miało miejsce w poprzednich ofertach MIX.
Kwota ta zostaje doliczona do faktury, dzięki czemu kontrola wydatków jest
jeszcze prostsza niż dotychczas. Tym samym wyeliminowane zostało ryzyko
utraty środków z konta dodatkowych doładowań.


Skandal. Nie dość że płace 10 zł za aktywacje to jeszcze będą doliczać mi +10 zł do rachunku. Eh szkoda gadac.
 
khaman
Raz miałem Orange i już dziękuje Smile
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
Liberat0r
Z tego, co ja zrozumiałem, to aktywacja dokonywana jest co miesiąc naliczając Tobie do rachunku 10 zł. Nie rozumiem gdzie tu widzisz jakieś doliczanie. To tak, jakbyś ustawił sobie przelew zdefiniowany w banku. Uruchamiasz sobie usługę, a Orange już samo będzie Tobie cały czas to uzupełniało.

Nie wiem czy czytałeś, ale masz też możliwość wybrania pakietu 400 smsów, jeśli doładujesz konto za minimum 35 zł. Tutaj masz wszystkie oferty: http://www.orange...9107527030

Ja osobiście zrezygnowałem z Orange dlatego, bo niektóre ich usługi działały wadliwie. W dodatku BOK wiedział swoje, a technicy swoje, więc przerzuciłem się na Heyah. Nie jest może idealnie, ale i tak jest o wiele lepiej niż w Orange :]
 
ICEK
Ja tam polecam plusa, nigdy orange, ewentualnie era.
 
www.modlinski.net
Spaik
Liberat0r napisał/a:
Z tego, co ja zrozumiałem, to aktywacja dokonywana jest co miesiąc naliczając Tobie do rachunku 10 zł. Nie rozumiem gdzie tu widzisz jakieś doliczanie. To tak, jakbyś ustawił sobie przelew zdefiniowany w banku. Uruchamiasz sobie usługę, a Orange już samo będzie Tobie cały czas to uzupełniało.

Nie wiem czy czytałeś, ale masz też możliwość wybrania pakietu 400 smsów, jeśli doładujesz konto za minimum 35 zł. Tutaj masz wszystkie oferty: http://www.orange...9107527030

Ja osobiście zrezygnowałem z Orange dlatego, bo niektóre ich usługi działały wadliwie. W dodatku BOK wiedział swoje, a technicy swoje, więc przerzuciłem się na Heyah. Nie jest może idealnie, ale i tak jest o wiele lepiej niż w Orange :]


Niestety trzeba wydac 10 zl zeby wyslac sms-a dzieki ktoremu aktywuje sie ta opcje. I oczywiscie jest tak jak napisales ze sami sobie beda brac te dodatkowe 10 zl.
Ale na poczatku sam sobie musisz aktywowac ta usluge. Oczywiscie pieniadze ( 10 zl ) musisz miec jako doladowanie zeby cos takiego zrobic Smile
 
Liberat0r
Rozumiem, na początku jak dla mnie regulamin na to nie wskazywał. Ale szczerze mówiąc wcale mnie to nie dziwi, bo właśnie w Orange miałem już kilka takich sytuacji (ukryte limity itd.). Pozostaje przejść do innej sieci ;]
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl