ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Panel administracyjny nie działa, błąd z wczytywaniem bazy danych
Zdzichu93
Witam. Sprawa nie dotyczy tylko php-fusion v.6, ale postanowiłem założyć go w tym dziale. Może zacznę od początku:
Kilka dni temu, postanowiłem, że zaktualizuję swoją stronę http://www.mafia-...l/news.php do php-fusion 7. Nie znam się dobrze na tym, więc postanowiłem najpierw wszystko przetestować na starej stronce. Odgrzebałem swoją starą stronę http://zdzichu.yo... która była robiona dawno, jeszcze w html. Wywaliłem wszystkie pliki z ftp, ściągnąłem z tej strony php-fusion 7 i wgrałem na ftp. Według instrukcji, nie robiłem niż tylko z chmodami bo nie wiedziałem jeszcze co to jest. Strona działała ładnie. Mówię sobie, ta siódemka jest dużo lepsza. Tylko nie wiedziałem, czy aktualizacja się uda. Najpierw chciałem sprawdzić czy baza danych działa. Zrobiłem kopię ze swojej strony i wgrałem na starą, testową. Nie wszystko działało jak trzeba. Postanowiłem zainstalować na tej stronie v.6 i przetestować aktualizację. Wywaliłem 7, wgrałem 6. Ładnie działało. Postanowiłem teraz przetestować aktualizację. Ściągnąłem 7, zaktualizowałem, zamieniłem w ftp pliki z 6 na 7 i ładnie działało. Skoro wszystko działa, postanowiłem zrobić tak na swojej aktualnej stronie. Coś jednak nie zadziałało. Wywaliłem wszystko z ftp i z bazy danych. Wgrałem v. 6 na nowo. Myślę, wgram od nowa 6, wczytam bazę danych i będzie. Wgrałem ją, zainstalowałem. Chciałem przywrócić bazę danych, bo strona była "czysta", ale panel administracyjny nie działa. Wszystko oprócz niego działa. Pojawia się takie coś:
Pętla przekierowań
Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie.
Przeglądarka przerwała próby pobrania żądanego elementu. Witryna przekierowuje żądanie w sposób, który uniemożliwia jego dokończenie.
Próbowałem wgrać bazę danych bezpośrednio z http://mysql3.yoy... ale nie zadziałało jak trzeba. Wszystkie newsy, teksty, posty mają tylko kilka pierwszych liter. Panel admina nadal nie działa. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
Edytowane przez Zdzichu93 dnia 01.06.2009 18:37:23
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.04.2024 23:19:48
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl