ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Błąd wyświetlania
Arti79
Witam,
Wstawiłem sobie w fusionie 2 nowe bloki (prawa strona):

1) Imieniny:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


2. Reklama

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Jak wchodzę w księgę gości to po imieninach zostaje tylko tekst Imieniny obchodzi: i brak wyświetlonych imieniny, a po reklamie zostaje tylko znaczek X natomiast gif sie nie wyświetla... jaka może być przyczyna takiego zachowania i jak to poprawić.

Dodatkowo mam pytanie, po co umieszcza się znak @ przed openside i closeside, czasami jest na początku @ a czasami nie...
Edytowane przez Arti79 dnia 11.11.2005 16:55:18
 
www.akacje8.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 28.04.2024 09:10:31
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
A, może podasz adres strony, zobaczymy jak to wygląda i wtedy łatwiej będzie coś doradziś.
 
wlodekp.europa.pl
Arti79
Proszę bardzo, strona jest jeszcze w budowie Smile

http://www.akacje...
 
www.akacje8.pl
Arti79
Dodam jeszcze że tak samo jest w przypadku moda member_photo_upload - dodaj fotkę do galerii

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

 
www.akacje8.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Przy modzie Guestbook_Validation-v1.00(nasz download)
jest tak:
http://www.fusion...
i tylko tyle
 
wlodekp.europa.pl
Pieka
Arti napisał/a:
Dodam jeszcze że tak samo jest w przypadku moda member_photo_upload - dodaj fotkę do galerii

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



Prawdopodobnie brakuje tam BASEDIR i grafika nie jest pobierana z wlasciwego adresu.
Dodaj to do kodu, to bedzie OK :)
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Arti79
A mógłbyś mi napisać, jak ustawić prawidłowo BASEDIR, żeby mi działała księga gości i member_photo_upload, bo ja nie wiem gdzie i jak mam to ustawić??
 
www.akacje8.pl
Pieka
Arti napisał/a:
A mógłbyś mi napisać, jak ustawić prawidłowo BASEDIR, żeby mi działała księga gości i member_photo_upload, bo ja nie wiem gdzie i jak mam to ustawić??


Samemu mi sie to jeszcze miesza :D

Tu masz Reklame :)

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Pamietaj, by zastepowac " tym ' . W tym kodzie jest zamiast ' to "/ jednak pojedynczy jest poprawniejszy :D
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Arti79
Dzięki Pieka, o to mi chodziło, zmieniłem \" na ' i ustawiłem BASEDIR, teraz działają mi reklamy, ale pozostaje jeszcze problem
imienin i button_panel, nie wiem gdzie w kodzie wstawianym do nowego panela zastosować BASEDIR i tak samo nie wiem gdzie we wtyczce button_panel dokonać takiej modyfikacji, wstawiłem sobie małe bannerki do w/w wtyczki, ale po przejściu do Księgi gości, zamiast bannerków mam X.
Jeszcze jedno pytanie z posta powyżej, po co umieszcza się znak @ przed openside i closeside, niektórzy go wstawiają a niektórzy nie, od czego to zależy?
 
www.akacje8.pl
Arti79
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Chciałbym wrócić do tematu panelu Imieniny, gdyż imieniny wyświetlają się prawidłowo tylko na podstronach z głównego katalogu np. news.php, ale już po przejściu dalej np. forum/index.php wyświetlany jest tylko nagłówek imieniny, ale danych nie ma, co trzeba zmienić w kodzie panelu imieniny, żeby na każdej podstronie było to wyświetlane prawidłowo.. ?

Z góry dziękuję za pomoc, bo poległem na tym panelu...
Edytowane przez Arti79 dnia 17.02.2006 11:26:44
 
www.akacje8.pl
as
A może TEN MOD podniesie Cię z upadku... czytaj tylko instrukcję instalacji w sposób rozumny i bez podniety, bo ona tylko zamula proces logicznego myślenia
as
 
Arti79
as napisał/a:
A może TEN MOD podniesie Cię z upadku... czytaj tylko instrukcję instalacji w sposób rozumny i bez podniety, bo ona tylko zamula proces logicznego myślenia


Tak właśnie zrobiłem jak piszesz, przeczytałem i już wszystko wiem... no może nie wszystko, ale tyle żeby rozwiązać ten problem ;)

Dla osób które ewentualnie czytałyby tą poradę bez zrozumienia i z podnietą poniżej rozwiązanie:

zamiast:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


trzeba wpisać całą scieżkę

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Dzięki AS

Myślę że temat do zamknięcia...
Edytowane przez Arti79 dnia 17.02.2006 13:54:43
 
www.akacje8.pl
Dytryk_z_Bern
As był tak uprzejmy, że Ci odpowiedział, jednakże rozwiązanie tego problemu juz istniało na forum Wink Ale zgodnie z życzeniem zamykam.
Digital Youth Trained for Rational Yelling and Killing
 
http://www.rzasnia.net
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl