ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Instalacja
 Drukuj temat
Brak plików w pobranym PHP-Fusion v6.01.13
Hektorek
Pobrałem ostatnio PHP Fusion 6.01.13. Połączyłem się więc w Total Commanderze, miałem dwa okienka, na jednym była zawartość serwera. Wszystko co znajdowało się w pobranym PHP skopiowałem na to okienko. Potem wykonywałem wskazówki, to co pisało w poradniku instalacji PHP Fusion 6. Zaciąłem się przy 3 poleceniu:
Następnie proszę ustawić odpowienie prawa zapisu do następujących katalogów oraz plików (prawa 777):

* images/
* images/imagelist.js
* images/articles/
* images/avatars/
* images/news/
* images/news_cats/
* images/photoalbum/
* images/photoalbum/submissions/
* forum/attachments/
* config.php

Problem jest taki, że nie mogę odnaleźć w całej zawartości pobranego PHP Fusion 6 plików: avatars, photoalbum, submissions, attachments. Reszcie plików zmieniłem chmod na 777, a tym, które przed chwilą wymieniłe, nie. Bo nie mogę ich znaleźć. No to bez nich przeszedłem do 4 kroku. Pisze adres strony i po yoyo.pl napisałem /setup.php, jak jest wskazywane. I widzę to:
www.iv.pl/images/w5j0i2ti22vlnug2mwz_thumb.png
No i sobie myślę... dalej nie pójdę. Nie ma tych plików, a gdybym je miał i zmienił chmod na 777 to by było wszystko dobrze. Co zrobić...?
Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
PS. A może by tak pobrać PHP Fusion 7 i jego zainstalować? Nie mogę jednak nigdzie znaleźć poradnika do jego instalacji. Może tak będzie lepiej?


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - Pieka 06.08 - 18:42

Edytowane przez Pieka dnia 25.04.2011 23:44:33
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 06.05.2024 22:19:55
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Pisze jak byk, ze masz zmienic CHMOD-y katalogow i plikow, a nie tylko plikow.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Hektorek
Ok, zmienię chmody folderów, a jak potem plików, skoro wszystkich potrzebnych chyba nie mam?
 
Pieka
Hektorek napisał/a:
Ok, zmienię chmody folderów, a jak potem plików, skoro wszystkich potrzebnych chyba nie mam?

Masz, o ile umiesciles je na serwerze. Ja tego za Ciebie nie sprawdze.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Hektorek
Ok, pozmieniałem chmody katalogów i potrzebnych plików, które mam na 777. Wchodzę i dalej to samo. Ale to jest proste - nie mogę nigdzie znaleźć plików: avatars.php, photoalbum.php, submissions.php, attachments.php. Nie wiem gdzie one są... Frown
 
Pieka
A gdzie w instrukcji pisze, ze to sa pliki? Widzisz gdzies w opisie rozszerzenia .php? Ja nie. Chlopie, Ty nie masz zielonego pojecia, co robisz ani nawet nie starasz sie tego dowiedziec. O tym swiadcza Twoje pytania.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Krystian
Hektorek napisał/a:
Ale to jest proste - nie mogę nigdzie znaleźć plików: avatars.php, photoalbum.php, submissions.php, attachments.php. Nie wiem gdzie one są... Frown

Wyobraź sobie, podejrzewam, że nikt ich nie ma Wink, bo tu nie chodzi o pliki tylko nazwy katalogów...
 
Hektorek
No może i nie mam zielonego pojęcia... to może skoro wszystko co piszę jest złe, to skąd wynika mój problem?
To jest jakieś niemożliwe... wypakowałem cały PHP Fusion, a tam nie ma nic o nazwie avatars lub attachments, więc nie wiem jak mam niby zmienić im chmody... Frown

Wyobraź sobie, podejrzewam, że nikt ich nie ma Wink, bo tu nie chodzi o pliki tylko nazwy katalogów...

No to co mam zrobić i co to jest?
Edytowane przez Hektorek dnia 06.08.2009 19:04:21
 
Pieka
Hektorek napisał/a:
...PS. A może by tak pobrać PHP Fusion 7 i jego zainstalować? Nie mogę jednak nigdzie znaleźć poradnika do jego instalacji. Może tak będzie lepiej?

A tak swoja droga, to bardzo dobry pomysl, wrecz najlepszy ze wszystkich prezentowanych dotychczas. Zawsze instalujemy najnowsze wersje CMS-a, to zasadniczo dotyczy wszystkiego.
Odnosnie braku instrukcji, w paczce zawsze jest i to w rodzimym jezyku, poza tym w nawigacji rowniez znajduje sie odpowiedni opis dotyczacy wszystkich wersji PHP-Fusion, w tym takze najnowszej, o ktorej pisalem.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Hektorek
Nie wiem o co chodzi. Tak samo jest w siódmej wersji. Mam zmienić chmod np. attachments, a jego nigdzie nie ma.
Ja nie mogę tego pojąć... to jest jakieś głupie. I jak niby mam tego chmoda zmienić?!
 
Przemek28
Hektorek napisał/a:
Nie wiem o co chodzi. Tak samo jest w siódmej wersji. Mam zmienić chmod np. attachments, a jego nigdzie nie ma.
Ja nie mogę tego pojąć... to jest jakieś głupie. I jak niby mam tego chmoda zmienić?!

Katalog attachments jest w katalogu forum, nie głównym Smile
 
https://nfszone.pl
Krystian
Obawiam się, że kolega Hektorek nie odróżnia pliku od katalogu i na tym zasadza się podstawowy problem Smile
 
Hektorek
Ok, koledzy, problem rozwiązany. Pobrałem pełną wersję PHP Fusion 6, wszystkie pliki są (te, których nie miałem przedtem też). Po prostu wtedy pobrałem jakąś obciętą wersję, gdzie był tylko folder files a w nim tylko 9 plików .php.
Krystian - rozróżniam, ale to co miałem pobrane, to jakiś żart a nie PHP.
Cześć i temat do zamknięcia. Wink
 
Pieka
Nie wiem skad pobierales,a le wedlug wszelkich znakow na niebie i na ziemi byla to paczka aktualizacyjna, a nie instalacyjna, co na 120% bylo w jej oraz na stronie w opisie. Podstawa jest czytanie i to ze zrozumieniem.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl