ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
News Slider Panel PL
Sqeverek
Bardzo fajny panel, ale jest jeden problem:
Jak zauważyliście klikając w odnośnik(np w menu- zobaczcie tutaj na stronie) to po kliknięciu tekst jest obramowany takimi kropeczkami (a przynajmniej w mozilli firefox tak jest) ale nie przeszkadza to, bo to jest widoczne tylko chwilkę, a potem ładuje się inna strona.
Ale tutaj jak klikniemy w te "kropeczkę" to zostaje taki prostokąt od lewej strony okna przeglądarki do tej kropki.
I to już zostaje.
Da się to jakoś wyeliminować?
Ewentualnie zrobić tak by te kropeczki były ale tylko jako wskaźnik którego newsa panel wyświetla, a by kliknięcie w nie nic nie dawało.

Zauważyłem jeszcze jedną rzecz, która mogła by być pomocna by naprawić ten "defekt".
Otóż jak najeżdżamy na kropeczkę to kursor (przynajmniej w mozilli firefox) zamienia się z strzałki na taką łapkę. I gdy wtedy klikniemy to ukaże nam się ten prostokąt.
Ale gdy klikniemy troszeczkę pod kropeczką (tak że kursor dalej jest strzałką) to zmienimy newsa, a nie pokaże się prostokąt.
Dziwne.

Pomoże ktoś? Ewentualnie tak jam mówię: Jak zrobić by te kropeczki były "nieklikalne" (sorry za słownictwo, ale nie potrafię inaczej tego opisać).


PozdrawiamSmile
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 26.04.2024 06:37:16
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
skandyn
Panel chodził bardzo dobrze dopóki nie dodałem kolejnego 8 newsa i nie ładnie mówiąc rozwalił mi stronę. Musiałem news_slider_panel wyłączyć.

Bardzo proszę o pomoc, bo nie wiem jaka jest przyczyna tego błędu.

Pozdrawiam.Grin
 
http://www.lightcomp.pl
Siwy_boros
U mnie występuje jeszcze inny problem. Otóż na standardowych stronach PHP-Fusiona panel wyświetla się poprawnie. A wszędzie tam, gdzie są strony dodatkowe panela jakby nie było !? Pozostaje z niego tylko nagłówek.

P.S. I jeszcze jeden problem mi się przypomniał. Panel nie wyświetla ostatnich np. 3 czy 5 newsów tylko taka ilość, ale losowo. To nieco dziwne, ale tak jest. Moja wersja PHP-Fusiona to 7.01.02. Może te wszystkie błędy wynikają stąd, że panel ie jest przystosowany do nowszych wersji. Prośba do fachowców o wyjaśnienie problemu Grin
Edytowane przez Pieka dnia 06.02.2011 12:20:03
 
www.splyw.pl
RadekR1987
Ja mam taki problem, z tego co wiem powinno się przewijać a nie być w jednej kolumnie, może ktoś będzie w stanie rozwiązać ten problem?
RadekR1987 dodał/a następującą grafikę:
problem_2.jpg
 
krystian1988
Masz jakieś skrypty dodatkowe na stronie korzystające z jQuery? Jeśli tak wyłącz i sprawdź czy działa i czy masz slidera modyfikowanego jeszcze przez siebie?
Edytowane przez Pieka dnia 06.02.2011 12:20:47
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
RadekR1987
A więc wtyczka zaczęła już działać i poprawnie mi wyświetla ostatnie 5 newsów i je przewija lecz w slajdach nie pokazuje newsa tylko pisze Slajd pierwszy, drugi i tak dalej...
 
szorek
Ja mam inny problem.
Gdy w newsie nie ma obrazka panel pracuje bez zarzutu ale gdy dodam obrazek panel wyświetla tylko tego newsa i nie można zmienić slajdu.

Nie "za rzutów", tylko zarzutu i piszemy to razem, a nie osobno/Pieka
Edytowane przez Pieka dnia 21.02.2011 12:10:29
 
kajkobajko
U mnie (7.01.05) panel działa super.
Myślałem jednak nad pewną modyfikacją - właściwie uproszczeniem. Może ktoś z Was byłby w stanie mi pomóc.

Chodzi mi o dokładnie taki slider, tylko aby wyświetlał on WSZYSTKO, co napisane jest w "treść" (ta skrócona) danego newsa. Dałoby radę zrobić coś takiego?
 
jack0830
Można jakoś ustawić aby z przewijaniem newsów, wyświetlał odpowiedni obrazek newsaSmile
 
Sameru
Witam,
Mam do Was wielką prośbę... W takim razie chodzi o to, że nie mam pojęcia jak wyjąć kod z tego NEWS SLIDERA, tak aby móc wstawić go w theme.php tej strony http://cnblue.yoy..., tak żeby wyświetlał się ten panel w miejscu pod napisem "NOWY MINI-ALBUM". Mógłby ktoś mi pomóc w wyciągnięciu samego kodu? Bo to jak to i gdzie wstawić to wiem...

Z tego co czytałem robi się to za pomocą instrukcji include? Nie jestem tego pewny... i też nie wiem w jaki sposób to zrobić XD.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
http://cnblue.yoyo.pl/
pawelek1261
Co muszę zrobić, aby jak dodam obrazek do newsa to żeby on automatycznie zaokrąglał rogi?
 
jan111to
Mam pytanie a nawet dwa, ponieważ prześledziłem cały wątek i nie znalazłem odpowiedzi.

1) Który plik odpowiada za zmianę szerokości tego napelu ? Chciałbym ten panel ustawić na środku ale jest on zbyt wąski i niestety psuje wizualnie wygląd strony. (czy te dane są zamieszczone w pliku: slideshow.css czy może gdzieś indziej ?)

2) Pogubiłem się z tym obrazkiem, który dodam do newsa. Wchodzę w news_slider_panel.php znajduję linię 54. Wciskam enter.
Dodaję:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



wówczas kod wygląda tak:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


I obrazek nadal jest nie wyświetlany.
 
jack0830
Można jakoś ustawić aby z przewijaniem newsów, wyświetlał odpowiedni obrazek newsa
 
Konto ukryte
Panel spoko ale wrócę do tego że nie wyświetla obrazków newsa Sad jak to zmienić ?
 
Kluseczka
A ja zadam panom pytanie z innej beczki Smile który plik odpowiada za edycje wyglądu tego panelu Smile
 
www.centrum-ewa.pl
bogdan
Zależy co chcesz zmienić i osiągnąć.
Masz plik news_slider_panel.php i slideshow.css.
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl