ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Nowy panel administracyjny
Artur-M
A co z panelami dolnymi i środkowymi? Tak na przyszłość - żeby nie było niepewności czy dany panel jest na górze czy na dole to ja bym dodał nieruchomy "panel" - "Newsy".
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 08.05.2024 19:17:57
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
zer0
Artur-M napisał/a:
A co z panelami dolnymi i środkowymi? Tak na przyszłość - żeby nie było niepewności czy dany panel jest na górze czy na dole to ja bym dodał nieruchomy "panel" - "Newsy".

rafik.extreme-fusion.pl/panel.jpg
Przecież masz w screen'ie "Wiadomość powitalna" i "testowy" - nimi także możesz manipulować przeciągając do góry i do dołu. Jeśli przeniesiesz na boczny panel, to już Twoja sprawa jak to będzie wyglądało - także masz taką możliwość.


Pozdro,
~ zer0
www.nlds-group.com - NLDS Group - Marketing & Promotion Agency
 
Artur-M
zer0 napisał/a:
Przecież masz w screen'ie "Wiadomość powitalna" i "testowy" - nimi także możesz manipulować przeciągając do góry i do dołu. Jeśli przeniesiesz na boczny panel, to już Twoja sprawa jak to będzie wyglądało - także masz taką możliwość
Pozdro,
~ zer0

No tak Smile Nie skapowałem o co chodziło z tym "testowy".
P.S. Zarządzanie paneli zaprezentowane przez Rafika jest suuuper Smile
 
RaFiK
Nie zbyt dobrze wyglądał układ 3-kolumnowy więc dałem górne nad wszystkimi a dolne pod wszystkimi więc chyba wszystko jest jasne ;p W układzie 3-kolumnowym trochę ciężko się rozróżniało panele górne i dolne... Mogło jeszcze być że mamy

LEWE -- ŚRODKOWE GÓRNE -- PRAWE
------ DOLNE POD WSZYSTKIMI ------


ale układ taki jak jest wydawał mi się najlepszy i najprostszy Smile
Edytowane przez RaFiK dnia 14.10.2009 14:42:54
 
http://fusion-themes.pl
Artur-M
A czy w twoim zmienionym zarządzaniu panelami da się bezproblemowo przenieść panel boczny do środkowych górnych albo środkowych dolnych?

P.S. Kiedy pierwsza publikacja?
Edytowane przez Artur-M dnia 19.10.2009 13:47:56
 
piterus
Podobny system zarządzania panelami widziałem w mFusion i jeżeli działa tak samo jak autorstwa Wooya to nie będzie problemu z przenoszeniem. O ile konstrukcja paneli będzie na to pozwalać.
tawernatq_admin_1.png Piterus World mój blog i miejsce moich eksperymentów. Ubi lex, ibi poena Kontakt przez komunikatory tylko dla znajomych...
 
RaFiK
Tak jak mówi ~piterus - panel możesz bezproblemowo przenieść ale co z tego jeśli będziesz miał w tym panelu zastosowaną funkcję openside zamiast opentable? Będzie potrzebna modyfikacja. Nigdy nie widziałem co i jak Wooya ma w mFusion...

Kiedy publikacja? Nie mi znać takie rzeczy... Aktualnie nie mam czasu na dalszą pracę nad PA... Aktualnie PA w takiej formie i stanie w jakiej jest udostępniam tylko moim klientom (zleceniodawcom).
Edytowane przez RaFiK dnia 19.10.2009 15:50:26
 
http://fusion-themes.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl